Освітяни поки не знають, як утримуватимуть і ремонтуватимуть навчальні заклади в Ужгороді без участі батьків (ВІДЕО)

Збирати кошти для освітніх потреб в Ужгороді – заборонено.

Освітяни поки не знають, як утримуватимуть і ремонтуватимуть навчальні заклади в Ужгороді без участі батьків (ВІДЕО)

Поточний ремонт та утримання шкіл та садочків міськрада зобов’язується фінансувати без допомоги батьків. Так, згідно із підписаним нещодавно розпорядженням міського голови Богдана Андріїва, збір коштів з батьків учнів загальноосвітніх та вихованців дошкільних закладів Ужгорода на поточний ремонт і утримання загальноосвітніх та дошкільних закладів міста заборонено.

Щонайменше за рік на такі потреби школяра чи учня садочку середньостатистична родина витрачає близько тисячі гривень.

Як працюватиме ця система, чи дійсно батькам більше не доведеться платити, або ж це черговий піар чиновників – дізнавалися журналісти "21 каналу".

23 червня 2016р.

Теги: освітяни, школи, утримання, заборона, батьки

Коментарі

Іван до попередника 23.06.2016 / 16:53:43
шановна (-ний). ви знову не правильно зрозуміли.ніхто із вчителів або дирекції закладу не займається збором коштів!!!!! для цього збирається батьківський комітет із класним керівником, оглядають приміщення, і батьківський комітет вирішує, що і як далі робити...вчитель може тільки свої рекомендації дати і не більше (добре було б обновити дошку, зробити панелі або щось на зразок того). ніякі гроші, ніякому вчителю не даються.все організовано батьками і на їх розсуд. якщо батьки пропонують золоті унітази змонтувати,- це їх право.звичайно, перекрити дах або зробити опалення, пластикові вікна,-це звичайно дуже затратно,тут треба шукати спонсора, але привести клас у порядок, приміщення, де буде проводити час твоя дитина,- це необхідно.ну, а якщо від вас вимагають (так як ви пишете),звичайно, пишіть заяву і нехай керівники відповідають. все має бути по добрій волі, а не примусово!

до Івана 23.06.2016 / 15:00:16
Це все харашо і правильно коментуєте, тільки не врахували одного моменту, що гроші на всякі вступні внески-ремонти-вікна-тюлі-жалюзі вимагаються з погрозами і шантажем від батьків (бо знайте, як не здасте гроші, то відношення до дитини буде відповідне (є такий прецендент у нас в Ужгородсьогму садочку і заява-скарга на департамент освіти вже поступила)) але ніхто не питається тих батьків чи вони можуть виділити з скромного бюджету сімї 1500-3500 грн на втупний внесок, 400-500 грн щорічно на ремонти груп-класів та ще багато всяких додаткових опцій, які навязують у садочках - школах. По мінімальним підрахункам наша державна безкоштовна освіта, яку за конституцією України має отримати кожна дитина зачасту просто скоро буде не по-кишені середньостатистичній родині. А на рахунок пошарпаних класів - скажу вам таке: підрахуйте яку касу знімають при здаванні на ремонт хоча б за один рік з одного класу - випливає сума з десятками тисяч - я думаю 2відра фарби для стін та 3 фарби для підлоги, які використаються при такому "ремонті" аж ніяк не вяжуть з тими грошома, що здираються з батьків. Просто нонсенс якийсь - наступний етап - платити заробітну плату вихователям і оплачувати комунальні рахунки.

Іван 23.06.2016 / 13:51:19
бла-бла-бла....ми не знаємо як працює така програма, не знаємо яким буде кінцевий результат...А ДЛЯ ЧОГО ЬОДІ БРАТИСЯ ЗА РОБОТУ,ЯКЩО ВИ НЕ РОЗУМІЄТЕ,ЩО РОБИТЕ І ЯКИМ БУДЕ КІНЦЕВИЙ РЕЗУЛЬТАТ? а програму БЛАГОДІЙНОСТІ із залученням батьківського комітету давно пору було ввести в дію.система проста: в кінці навчального року батьки збираються і вирішують самі який ремонт потрібно зробити в приміщенні ( капітальний або косметичний, або взагалі не потрібно),складають кошторис і розподіляють між собою кошти на ремонт ( можливо хтось із них може організувати матеріали і роботу дешевше) от і вартість буде меншою.мерії нема де взяти кошти на ремонти і утримання,- це факт.тому все залежить від батьків.я не думаю, що та мамочка, яка вище давала коментар, хотіла б щоб її дитина сиділа 8 годин у занедбаному приміщенні із оббитими стінами, стертою підлогою, розбитими дверима..... вона перша би в наступному своєму інтерв'ю кричала би, що переведе дітей у іншу школу,це не класи а каземати, ну і так далі....мамочко, басейн і морозиво - це дуже добре, аале ви дивіться тверезо на цей світ, бо таке уявлення, що ви ще не виросли із фентезі.

НОВИНИ: Соціо

18:07
На сміттєзвалищі в Барвінку сталася вже 16-та пожежа від початку року Фото новина
16:37
На Закарпатті за місяць оштрафували понад 420 водіїв за перевищення швидкості
13:32
У Рахові попрощалися із 32-річним Героєм Богданом Беднаром Фото новина
11:02
/ 1
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Рахова та Солотвина
10:10
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф військовим Едуардом Ного Фото новина
09:00
/ 4
На Закарпатті викрили прикордонника та його спільника на організації втечі за кордон Фото новина
08:28
У Берегові безкоштовно вакцинуватимуть собак і котів проти сказу
23:48
Торік у закладах дошкільної освіти Закарпаття виховувалося дітей на 6,3% менше, ніж у 2024-му
18:34
Підтвердили загибель захисника із села Луг на Рахівщині Юрія Гринюка Фото новина
16:36
На Закарпатті триває моніторинг ситуації з вірусним гепатитом А
13:38
/ 5
Під Ужгородом у користування депутатському готелю "Брістоль" віддали майже 10 га лісу з червонокнижними птахами за 54 тис. гривень в рік
13:23
У Берегові попрощаються із Героєм Євгеном Копчею, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
12:18
/ 2
На Закарпатті відбудеться нічний гірський забіг Фото новина
12:13
Яку національність обрали воїни Чехословацького корпусу Людвіка Свободи?
10:06
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Едуардом Ного Фото новина
17:13
Підтверджено загибель Героя із села Костилівка на Рахівщині Анатолія Годенчука Фото новина
13:24
На Закарпатті за місяць розшукали сімох водіїв-втікачів після ДТП
12:49
/ 1
Підтвердили загибель воїна із Перечина Івана Ценкнера Фото новина
10:04
/ 1
Нетверезий водій в Ужгороді спричинив ДТП та врізався в огорожу Фото новина
18:28
У Хусті в ДТП за участі автомобіля та скутера травмувався чоловік Фото новина
11:22
/ 2
У Мукачівському замку «Паланок» триває лицарський фестиваль Фото новина
08:14
Закарпаття стало частиною нового міжрегіонального маршруту «Карпатський етновайб» Фото новина
16:37
Після понад трьох років полону на Закарпаття повернувся оборонець Маріуполя Фото новина
12:27
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Савком Фото новина
18:36
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Закарпаття на святкові вихідні
» Всі новини