Станом на 9 годину ранку зібрана інформація про 1200 пошкоджених будинків у 7 селах Хустського району та 6000 пошкоджених будинків у 14 селах Виноградівського району (в тому числі пошкоджені об’єкти соціальної сфери – школи, дитсадки, фельдшерсько-акушерські пункти тощо).
Крім того, госпіталізовані 7 мешканців Виноградівщини, які під час падіння граду отримали різні травми. На щастя, обійшлося без серйозних тілесних ушкоджень. Від негоди постраждали також окремі населені пункти Іршавського та Свалявського районів.
Завдані збитки підраховуються, створені комісії здійснюють подвірні обходи і складають дефектні акти.
Комісія класифікувала стихійне лихо, як надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня. Цей статус дає підстави просити допомогу на ліквідацію наслідків негоди в Уряду України. На сьогодні в резервному фонді обласного бюджету є 1,5 мільйона гривень. Підписано розщпорядження про про виділення 500 тисяч Хустському і 1 мільйона Виноградівському районам. На ліквідацію наслідків стихії будуть залучені кошти і районних та сільських бюджетів.
ДСНС готує звернення в Кабінет міністрів України щодо виділення коштів усім постраждалим регіонам, у тому числі й Закарпаттю. Ситуація з ліквідації наслідків стихійного лиха перебуває на постійному контролі, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської ОДА.
... 2016-06-22 / 15:04:20
Ти, чоловіче, напевно з тим дощем теж з неба впав. Кого ти просиш?!!!!! Тут не просити треба, а конфісковувати. Але нема кому. Поки що...
Правда 2016-06-22 / 13:51:36
1,5 мільйона гривень,-сума дуже мізерна.це при дуже заощадливій економії вдасться перекрити за таку суму 80-100 будинків. а інші?
а крім того, робити потрібно дуже оперативно, бо дощі. дощі понищать ще й те що у хаті не знищено.пани чиновники! скиньтеся грішми. поверніть хоч частину вкраденого у людей!на той світ із собою не понесете. а так хоч добре діло зробите. у раю вам зарахують