На Закарпатті відбудеться щорічний освітній наметовий табір "A.L.L. RightS"

В Ужгороді відбулася прес- конференція організаторів щорічного освітнього наметового табору «A.L.L. RightS».

На Закарпатті відбудеться щорічний освітній наметовий табір "A.L.L. RightS"

Цього літа молодь із Закарпаття та інших областей України знову матиме можливість провести незабутній тиждень на освітньому наметовому таборі «A.L.L. RightS»*, який проходитиме в с. Кам’яниця Ужгородського району на території санаторію-профілакторію УжНУ «Скалка», з 30 липня по 4 серпня. 

Про те, яким буде цьогорічний табір, його особливості, концепцію та наповнення розповіли його організатори – представники Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив».

Юлія Дуб, координатор проекту, сказала: «Ми щасливі, що робимо на Закарпатті таку чудову традицію. Основне завдання і мета табору – залучити закарпатську молодь до неформальної освіти, вивчення своїх прав, активності. Разом з тим табір є всеукраїнським. Гасло табору – тільки через власну активність, життєву позицію, навчання можна досягти правових позицій. Через дотримання прав людини можна досягти людської гідності, свободи тощо. Ми вдячні УжНУ за те, що нам безкоштовно надають територію, яке ідеально підходить для різних івентів табору, наметового містечка, польової кухні і т.д». 

Організаторами молодіжного наметового табору про права людини є Фундація регіональних ініціатив. Участь візьмуть 70 осіб віком від 16 до 25 років. Вони отримають не лише знання, а і мотивацію до дії, згуртованості, заняття громадською діяльності. «Це цеглина у фундамент розвитку молодіжного руху та формування громадського суспільства», - каже Ю. Дуб. 

Під час табору відбудуться мотиваційні ватри – зустрічі з людьми, які домоглися успіху. Триватимуть дебати на гострі теми, перегляди фільмів про правозахисні рухи і т.п. 

Олександр Ожват, комендант табору розповів про залучення партнерів. «Це соціально відповідальні компанії чи особи. Загальний бюджет табору – 33 тисячі грн. Організаційні внески учасників – це 250 грн, все інше забезпечуємо за рахунок партнерів». 

Яна Заяць, відповідальна за роботу з учасниками закликала охочих заповнювати анкети, не відкладаючи на останній день. Основним критерієм відбору, за її словами, є мотивація. Дуже чекають закарпатців з різних районів Закарпаття. Зареєструватися можна до 30 червня за адресою: bit.ly/ALLrights2016, повідомили Закарпаття онлайн в Ужгородському прес-клубі.

21 червня 2016р.

Теги: табір, A.L.L. RightS

НОВИНИ: Соціо

18:06
В Ужгороді вшанували пам’ять загиблого прикордонника Віктора Синька Фото новина
17:03
На Ужгородщині пожежа в гаражі ледь не перекинулася на житловий будинок Фото новина
16:01
У Мукачеві попрощалися із загиблим захисником Петром Будкаєм Фото новина
14:44
/ 1
Голову сільради на Ужгородщині судитимуть за заволодіння землею та легалізацію доходів Фото новина
12:15
/ 3
Мера Мукачева нагородили відзнакою 54-ї бригади Фото новина
11:38
В Ужгороді спіймали водія під наркотиками Фото новина
06:59
У четвер в Ужгороді згадають героя-прикордонника Віктора Синька
18:10
/ 1
У Чопському прикордонному загоні відкрили меморіал полеглим воїнам Фото новина
17:13
На Берегівщині відновили розгляд справи про невиплату допомоги дітям
15:47
У Підвиноградові на Берегівщині підтвердили загибель Героя Івана Демчика Фото новина
14:40
/ 1
До Ужгорода приїхав «Sakura Train» — символ дружби України та Японії Фото новина
13:42
/ 1
На Ужгородщині через підпал сухої трави згоріла дача Фото новина
11:42
Закарпатець сховав в авто контрабанду електронних сигарет і втратив машину Фото новина
09:05
У Бобовищі на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Василем Гонаком, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:14
Громади Закарпаття отримають гранти на розвиток екотуризму Фото новина
17:09
На Закарпатті розпочинається сезон цвітіння унікальної Долини нарцисів
16:17
В Ужгороді попрощалися із полеглим військовим Артуром Каташинським Фото новина
13:19
В Ужгороді розшукали зниклу школярку Фото новина
12:50
/ 5
Службовий пес на КПП «Ужгород» викрив спробу вивезення $100 тисяч Фото новина
10:17
В Ужгороді можливі ускладнення руху на вулиці Карпатської України
09:09
На Ужгородщині затримали водія, який влаштував ДТП у стані сп'яніння Фото новина
07:06
/ 9
Екскерівник прокуратури Закарпаття Казак зі Швеції через суд вимагає майже 5 млн грн недоотриманої зарплати
17:33
У селі Невицьке на Ужгородщині попрощаються із Героєм Анатолієм Макаровичем Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським Фото новина
16:15
/ 8
На Закарпатті поліцію звинуватили у незаконному проникненні до будинку
» Всі новини