Негода на Закарпатті пошкодила крівлі понад 5 тис будинків, гектари садів і виноградників. Про сесію наразі не йдеться (ОФІЦІЙНО)

Сьогодні вранці, 21 червня, на території області пройшли сильні зливи, що супроводжувалися градом та різкими поривами вітру.

Негода на Закарпатті пошкодила крівлі понад 5 тис будинків, гектари садів і виноградників. Про сесію наразі не йдеться (ОФІЦІЙНО)

Унаслідок цього пошкоджено покрівлі понад 5 000 житлових будинках, частково зруйновано інфраструктуру, знищено гектари садів, виноградників та інших насаджень.

Загалом негативного впливу стихії зазнали Берегівський, Виноградівський, Іршавський, Мукачівський, Тячівський, Хустський та Ужгородський райони. За попередньою оцінкою, найбільшої шкоди завдано мешканцям Виноградівського району.

Представники органів державної влади та місцевого самоврядування роблять все можливе для надання першочергової допомоги постраждалим від стихії людям, а також для встановлення реальної суми завданих нею збитків.

Після того, як на місцях буде зібрана вся необхідна інформація, відбудеться засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при обласній державній адміністрації. За результатами засідання комісії, якщо власних можливостей місцевих органів влади виявиться замало, керівництвом області буде прийматися рішення про використання коштів резервного фонду для ліквідації наслідків стихійного лиха.

Також, за необхідності, в разі недостатності резервного фонду для покриття всіх завданих стихією збитків, головою обласною ради буде скликано позачергову сесію з метою вирішення питання про перерозподіл коштів обласного бюджету та прийняття звернення до вищих органів державної влади для їх залучення до участі у вирішенні даної проблеми, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської облради.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, фракція партії "Єдиний центр" в облраді звернулася до голови ради Михайда Рівіса із проханням про скликання позачергової сесії задля вирішення питання допомоги закарпатцям, що постраждали від потужного граду.

21 червня 2016р.

Теги: град, негода, стихія, крівлі, виноградники, сади

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:33
/ 1
Вдруге за тиждень на Закарпатті зафіксували землетрус Фото новина
09:04
На Мукачівщині батут провалився під дитиною Фото новина
12:22
У Сускові поблизу Мукачева сталася ДТП Фото новина
11:32
/ 1
У Мукачеві жінка ледь не загинула через удушення шматком м’яса Фото новина
08:25
На Закарпатті чоловік отримав компресійний перелом хребта після падіння з дерева Фото новина
16:59
/ 1
На Закарпатті двох людей госпіталізували після укусів собак Фото новина
10:56
/ 2
У Румунських Карпатах врятували сімох українців Фото новина
09:01
У Закарпатському ТЦК прокоментували смерть мобілізованого чоловіка
15:15
На Берегівщині 15-річний водій на авто збив 10-річну дівчинку Фото новина
14:17
/ 5
На Закарпатті розслідують смерть мобілізованого у ТЦК
11:52
Біля Мукачева зафіксували землетрус магнітудою 1,8 Фото новина
13:13
На Берегівщині 10-річний хлопчик врятував маму після втрати свідомості Фото новина
08:06
/ 8
Восьмеро людей постраждало у масштабній пожежі у Міжгір’ї Фото новина
18:03
/ 2
На Хустщині у полі знайшли загиблого мотоцикліста Фото новина
14:15
/ 1
У ДТП на Закарпатті постраждали троє людей, серед них — 7-річна дитина Фото новина
10:05
/ 3
У Королеві сталася ДТП за участі трьох авто Фото новина
12:56
У Рахові три години гасили пожежу на сміттєзвалищі Фото новина
11:24
На Закарпатті дитина ледь не потонула під час відпочинку біля води
10:03
На Хустщині внаслідок ДТП загинув юнак, ще один постраждав Фото новина
14:33
/ 1
На Закарпатті 68-річна жінка отруїлася газом Фото новина
12:22
/ 1
У Солотвині дитина на велосипеді потрапила під колеса авто Фото новина
18:26
/ 5
У поліції озвучили обставини смертельної аварії у Виноградові Фото новина
17:19
/ 2
У Виноградові вантажівка в’їхала у натовп людей Фото новина
14:06
/ 1
На Хустщині в ДТП загинув 17-річний мотоцикліст Фото новина
11:26
/ 1
Поблизу кордону з Румунією виявили тіло людини Фото новина
» Всі новини