На "приватному" відрізку кордону прикордонники перешкоджали журналістам і військовому прокурору Ужгородського гарнізону (ВІДЕО)

Журналістів "24 каналу" незаконно затримали під час зйомки сюжету про контрабанду на українсько-угорському кордоні у пропускному пункті "Лужанка".

На "приватному" відрізку кордону прикордонники перешкоджали журналістам і військовому прокурору Ужгородського гарнізону (ВІДЕО)

24 канал

19 червня 2016р.

Теги: кордон, Лужанка, прокурор, журналісти

Коментарі

Іван 2016-06-27 / 18:46:00


Флуд і перехід на особистості. Коментуйте по суті. Коментар видалено. Адмін


Степану Круку 2016-06-22 / 12:00:26
справу порушено і по прикордонникам і по свинопасам ... повідомлення буде ... все з часом ...

Степан Крук 2016-06-22 / 11:02:48
Дивує те, що до цього часу нема офіційної заяви ні прокуратури, ні департаменту прикордонної служби. Мовчить і "головний речник Закарпаття" Г. Москаль. Цікаво, чи проводяться службові перевірки або хоч якісь дії прокурорського реагування?

Форестеру 2016-06-22 / 09:49:07
Ви написали саму суть проблеми !!! Багато хто ще не зрозумів - не ті часи растали , так як було уже не буде !!!

форестер 2016-06-21 / 19:50:54
Лажонулися погранци. Не зрозуміли, що час змінився, і так, як було, вже не буде

dejak 2016-06-20 / 21:50:21
все пройде спокійно очередний піар неодноразово вже говорили про ці землі і що.Ось така бородьба з контробандою.якщо з провіркою то треба дозвіл.

Іванко 2016-06-20 / 18:13:06


Флуд, тролінг і перехідна особистості. Коментар видалено. Адмін


лумпарю 2016-06-20 / 12:29:54
А чого тоті троє контрабандистів з вагончика дозволів не мали? Бо то свої і справно платять данину з контрабанди?

лумпарь 2016-06-20 / 11:45:17
в прикордонній смузі мають всі виписувати дозволи!!!!прокурор то нико 3 і має повноваження лише виключно в кримінальних провадженнях а ціцак понти ганяє думає шо царь,треба було на нього псу спустити

Степан Крук - отак 2016-06-20 / 11:03:21
Журналісти вже давно навчені і працювати вміють! В даному випадку пішли в прикордонну охоронну зону з військовим прокурором, тобто із супроводом. Чи мав Олег Ціцак виписувати пропуск - питання дискусійне. Чи буде військовий прокурор сплачувати штраф - питання комічне! Не вчіть журналістів працювати!

отак 2016-06-20 / 10:22:55
Перед тим, як їхати у прикордонну смугу всі (у тому чмслі і журналісти) мають отримати дозвіл у штабі прикордонного загону (у даному випадку - в Мукачівському). І правильно, що цих словоблудів затримали і виясняли особи, ще і щтраф мали виписати за порушення прикордонного режиму. А про земельні ділянки (приватні і не приватні) - питання до сільських рад і держкомзему: кому роздавали і оформляли державні акти на землю, на яких підставах і так далі. Не прикордонники ж ведуть кадастровий облік! А хіба прокурор не знає порядку? Знає, просто піариться як чесний, а сам теж получає свою долю!

Відвідувач сайту 2016-06-19 / 21:11:58
Це відколи у нас є приватні відрізки кордону? Я не розумію, виходить, я теж маю право безперешкодного перетину кордону, і мені нічого не буде?

питання 2016-06-19 / 20:01:07


Флуд і тролінг. Видалено ряд коментарів, які не мають стосунку до теми публікації. Адмін


Порядний громадянин! 2016-06-19 / 17:45:46
Даааа, Ковба ще той ділок, вводить в оману своє керівництво, нібито про перетин кордону на певних ділянках нелегалів, на що керівництво реагує і забезпечує охорону тих ділянок, а тим часом Докі безперешкодно робить свою чорну роботу, сигарети, наркотики та чернота всяка.....

суддя 2016-06-19 / 17:18:33
Но тепер Цыцак їм дасть ...

Степан Крук 2016-06-19 / 17:04:56
Блін! У тих контрабандистів і імен нема, одні погоняла; Докі, Ковба... Як у собак!

Правда Закарпаття! 2016-06-19 / 16:30:15
Всі ті землі належать контрабандисту "Докі", якого кришує "Ковба"!

ужгород 2016-06-19 / 16:17:37
істинну кажете

Степан Крук 2016-06-19 / 15:03:05
Чекаємо реакції військового прокурора О. Ціцака. Де карна справа? Чи і він безсилий перед "свинопасами"?

НОВИНИ: Кримінал

19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком