Співробітник УжНУ захистив кандидатську на дослідженні репресивної політики Угорщини на Закарпатті

17 червня у приміщенні Археологічного музею УжНУ відбувся захист кандидатських дисертацій зі всесвітньої історії та історії України.

Співробітник УжНУ захистив кандидатську на дослідженні репресивної політики Угорщини на Закарпатті

Захист робіт відбувся на засіданні спеціалізованої вченої ради.

Ступінь кандидата історичних наук зі спеціальності історія України здобував Юрій Славік, який представив роботу на тему «Репресивна політика Угорщини на Закарпатті (1938-1944)».

Наукову працю зі всесвітньої історії на тему «Формування станово-представницької монархії у чеському королівстві за правління династії Ягеллонів (1471–1526)» представив Ярослав Андрусяк.

Обидва молоді науковці ґрунтовно висвітлили проблематику своїх досліджень і дали вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Рішенням спеціалізованої вченої ради Ярославу Андрусяку та Юрію Славіку надано наукового ступеня кандидата історичних наук, інформує Ксенія Шокіна на сайті Медіацентру УжНУ.

18 червня 2016р.

Теги: репресії, Угорщина, УжНУ

Коментарі

Іван Пальо 19.06.2016 / 23:58:42
Саме дослідження опублікувати обов"язково!!

Степан Крук 19.06.2016 / 14:01:20
Подібні наукові дослідження не повинні стати приводом міжнаціональної ворожби. Треба розуміти, що живемо в нових геополітичних та історичних реаліях, тому провокувати ситуацію подібними дослідженнями не варто. Маємо вже приклад, коли деякі політичні сили дружньої нам Польші мусолять так звані "волинські події" та дискредитують і ганьблять роль Бандери в цих подіях.

сестричка Віка 18.06.2016 / 20:41:55
Керівник роботи хабарник, що протягував в УжНУ злочинця Ващука і разом з ним на керівній посаді знищував і грабував виш

Віктор 18.06.2016 / 20:35:55
Напишіть хто керівник роботи!

Олександр 18.06.2016 / 20:08:25
Молодці!!!

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини