На Виноградівщині готуються до позачергових виборів Веряцького сільського голови

Питання підготовки до позачергових виборів Веряцького сільського голови обговорили на робочій нараді.

Сьогодні, 15 червня, за головування в.о керівника апарату Виноградівської районної державної адміністрації Ігора Вантюха відбулася нарада по питанню підготовки до позачергових виборів Веряцького сільського голови.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Вікторія Бачкай інформувала присутніх на нараді, що відповідно до Постанови Верховної Ради України від 20 квітня 2016 року №1318-VIII «Про призначення позачергових виборів Веряцького сільського голови (Веряцька сільська рада, Виноградівського району, Закарпатської області», призначено позачергові вибори на неділю 26 червня 2016 року. У зв'язку з цим відділом ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації виготовлено та 10 червня 2016 року передано дільничним виборчим комісіям с.Веряці і с.Горбки попередні списки виборців та іменні запрошення, про що складено відповідні акти. Також, Веряцькій сільській виборчій комісії передано відомості про кількість виборців, включених до попередніх списків на звичайних вибочих дільницях.

Ігор Вантюх наголосив на необхідності вжиття всіх необхідних заходів щодо дотримання чинного законодавства в частині підготовки до проведення місцевих виборів, в тому числі забезпечення під час проходження виборчого процесу, у даних населених пунктах, громадського порядку та безпеки громадян, повідомляють у Виноградівській РДА.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, окрім як у Веряцькій сільській раді, на Закарпатті також обиратимуть позачергово голову Верхньобистрянської сільської ради, що на Міжгірщині. Для позачергових виборів двох сільських голів на Закарпатті виділено майже 130 тис грн субвенції з держбюджету.

15 червня 2016р.

Теги: вибори, підготовка, голова

НОВИНИ: Соціо

18:06
В Ужгороді вшанували пам’ять загиблого прикордонника Віктора Синька Фото новина
17:03
На Ужгородщині пожежа в гаражі ледь не перекинулася на житловий будинок Фото новина
16:01
У Мукачеві попрощалися із загиблим захисником Петром Будкаєм Фото новина
14:44
/ 1
Голову сільради на Ужгородщині судитимуть за заволодіння землею та легалізацію доходів Фото новина
12:15
/ 3
Мера Мукачева нагородили відзнакою 54-ї бригади Фото новина
11:38
В Ужгороді спіймали водія під наркотиками Фото новина
06:59
У четвер в Ужгороді згадають героя-прикордонника Віктора Синька
18:10
/ 1
У Чопському прикордонному загоні відкрили меморіал полеглим воїнам Фото новина
17:13
На Берегівщині відновили розгляд справи про невиплату допомоги дітям
15:47
У Підвиноградові на Берегівщині підтвердили загибель Героя Івана Демчика Фото новина
14:40
/ 1
До Ужгорода приїхав «Sakura Train» — символ дружби України та Японії Фото новина
13:42
/ 1
На Ужгородщині через підпал сухої трави згоріла дача Фото новина
11:42
Закарпатець сховав в авто контрабанду електронних сигарет і втратив машину Фото новина
09:05
У Бобовищі на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Василем Гонаком, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:14
Громади Закарпаття отримають гранти на розвиток екотуризму Фото новина
17:09
На Закарпатті розпочинається сезон цвітіння унікальної Долини нарцисів
16:17
В Ужгороді попрощалися із полеглим військовим Артуром Каташинським Фото новина
13:19
В Ужгороді розшукали зниклу школярку Фото новина
12:50
/ 5
Службовий пес на КПП «Ужгород» викрив спробу вивезення $100 тисяч Фото новина
10:17
В Ужгороді можливі ускладнення руху на вулиці Карпатської України
09:09
На Ужгородщині затримали водія, який влаштував ДТП у стані сп'яніння Фото новина
07:06
/ 9
Екскерівник прокуратури Закарпаття Казак зі Швеції через суд вимагає майже 5 млн грн недоотриманої зарплати
17:33
У селі Невицьке на Ужгородщині попрощаються із Героєм Анатолієм Макаровичем Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським Фото новина
16:15
/ 8
На Закарпатті поліцію звинуватили у незаконному проникненні до будинку
» Всі новини