Хуст прощається із полеглим у війні "Доком". Разом із людьми плаче небо (ФОТО)

Сьогодні в Хусті в останню путь проводжають полеглого у російсько-українській війні парамедика "Правого сектора" Роберта Маслея "Дока".

Хуст прощається із полеглим у війні "Доком". Разом із людьми плаче небо (ФОТО)

Опівдні розпочалася упокійна служба у Свято-Благовіщенському храмі.

Відтак містом рушила прощальна хода до міського цвинтаря. У колоні - побратими полеглого, військовослужбовці, рідні, городяни, закарпатці.

Щойно тіло "Дока" винесли із церкви - розпочався дощ, повідомив з церемонії прощання за полеглим громадський діяч Віталій Грегор.

Хустянин Роберт Маслей, відомий на псевдо "Док", був одним із найкращих парамедиків ДУК "Правий сектор". Загинув у ніч на 12 червня під час масованих обстрілів російсько-терористичними військами шахти «Бутівка» біля Авдіївки Донецької області.

 У вівторок із Робертом Маслеєм "Доком", а ще - з його полеглим побратимом, також "правосекторівцем" Юрієм Гнатюком "Гуцулом" - попрощалися в Києві. Нині ж закарпатця в останню путь проводжають на рідній землі.

 

Фото - Віталія Грегора та Алли Хаятової

15 червня 2016р.

Теги: Док, Роберт Маслей, прощання, дощ

Коментарі

Львів 2016-06-19 / 11:53:55
Сумуємо з нашими братами з Закарпаття...
Вічна Память Герою!

Дід Петро 2016-06-19 / 08:20:23
Під впливом епопеї з останніми арештами, судами, заставами. Все-таки в країні два паралельні (саме такі, не пересікаються) світи. В одній реальності - війна, смерть, кров, розруха, злидні більшої частки українців, їх жертовність, волонтери, добровольці. В іншій - ...йонні, да де там - ...ярдні награбовані статки, неймовірні маєтки. Тільки заставу за хлопа суд призначає (переконаний, що є звідки взяти) в сотні мільйонів, мільярди (!!!). І хто все те організував? Якийсь якийсь недоб...док, паскуда без роду-племені, совісті, честі.
І оте все - наша держава?

Як мають в ній жити мої діти, онучки?...

пішта 2016-06-16 / 08:16:52
Вічна пам'ять герою Патріоту ''Доку''!Вас панове не турбує,що полягмолодий хлопчина,а вас турбує який піп ховає,помоліться краще за загиблим Воїном

ІВАН 2016-06-16 / 08:12:15
Московська церква в Україні є агентурно-ідеологічним підрозділом ФСБ Росії в інформаційній, гібридній війні проти України.

До ужгордця і подібних 2016-06-16 / 00:30:08
Найперше висловлюю. співчуття всім рідним,і молитву за покійного. Московські попи ніколи не були вгодні, це агентура КДБ яку до нас на танках привезли, 1945 року. Так в нас була на Закарпатті і Католицька віра і православна грецька підпорядкована Сербському митрополиту.Світове православіє-це цивілізований світ, а московське-це ніби секта внутрі православного світу, яка служить більше Кремлю ніж Богу.Так що треба схаменутися, щоб Бог не допустив і вивести на танках таких попів. краще свідомо опам'ятатися і бути чи Католики чи православні як били предки. Якраз елемент політики є всюди присутній але у московському попівстві диктатура. Людина не до такої церкви має ходити де хрестили, а до такоі як ходили преди. За радянських часів примушували бути московськими всіх.Так, що ми або за себе стоїмо , або плачемо за Москвою.Скільки ховали воїнів ато в нашому краї, якщо московскі попи то це багатьох бентежить, бо дійсно -це болить як смерть покійника так би не мало бути.

Dark 2016-06-16 / 00:02:09
підтримую Місцевого!!!
але ці попи хоронять наших героїв!!!

Місцевий 2016-06-15 / 23:51:16
Проблема в логіці, або в її відсутності. Проблема з нашим "закарпатським" менталітетом: а може війни не треба, може не треба було скидати Януковича, адже тоді легше жилося, яка різниця, який піп - всі думки з однієї серії...
А проблема в тому що ці попи не вважають наших хлопців героями... а Росію - агресором.

ужгородець 2016-06-15 / 21:07:20
Не розумію, що поганого що панахиду відслужили попи, хай московської православної церкви. Якщо покійного хрестили в цій церкві, то його й хоронить ця церква.
Не пхайте в похорони політику. Дайте по людськи провести в останню дорогу воїна.
ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ ГЕРОЮ,

Dark 2016-06-15 / 19:17:57
а хто не має своїх мізків, щоб удмати - почитайте :

http://antikor.com.ua/articles/12553-patriarh_kirill_objjavil_vojnu_v_ukraine_svjashchennoj

Dark 2016-06-15 / 19:15:33
не зрозумів жоден з двох коментарів. куди ходив??якщо він ходив в церкву вбивць, то чому дивуватись, що його вбили?? чи ви забули як на сході московські попи давали зброю днр?зброю, з якої вбивали наших хлопців!! і політика тут ні до чого.це звичайна логіка.

Для Dark 2016-06-15 / 18:00:36
Розумієш - вперед до ВКК і на передову! Сидіти в тирнеті й гавкати всі вміють...
Світла пам"ять Герою!

Light 2016-06-15 / 15:51:43
Dark - А якщо він ходив до тієї церкві, якщо там він хрестився, коли московські попи були угодні, то тоді було добре??? Не плутай віру з політикою на такому маленькому, місцевому рівні. Бо в якій вірі народився, в такій і помреш. Лише жополизи бігають туди сюди, де краще.

Dark 2016-06-15 / 14:23:24
Шкода хлопця-героя..
Все розумію, але як після такої смерті можуть ховати московські попи?? які є співучасниками смерті за своєї пропагандистською і фінансовою участю??

НОВИНИ: Соціо

18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 5
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
» Всі новини