У Мукачеві планують реконструювати систему централізованого водопостачання на території проживання циганів

Cьогодні відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології. Депутати розглянули проекти рішення, які виносяться на чергову сесію міськради.

У Мукачеві планують реконструювати систему централізованого водопостачання на території проживання циганів

Серед них Про внесення змін до Програми «Додаткового соціального захисту мукачівців» на 2016 рік, Про внесення змін до міської програми «Захисту прав дітей» на 2016 рік, Про затвердження програми «Ромське населення міста Мукачево»
на 2016-2020 роки.

В рамках програми коштом міського бюджету планують реконструювати систему централізованого водопостачання та водовідведення та територіях компактного проживання ромського населення міста, покращувати матеріально-технічну базу дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, де навчаються діти-роми, надання підтримки щодо створення та діяльності ромських аматорських колективів, повідомили Закарпаття онлайн у Мукачівській міськраді.

14 червня 2016р.

Теги: роми, водопостачання

НОВИНИ: Соціо

11:45
Через спеку до +37 °C у Карпатському регіоні посилили охорону лісів Фото новина
09:48
На війні з рф поліг військовий з Виноградова Ігнат Роздяловський Фото новина
16:41
Війна забрала життя 25-річного захисника із Горонди на Мукачівщині Мар'яна Тягура Фото новина
15:16
/ 2
На Закарпатті 82-річний чоловік впав із даху та отримав тяжкі травми
16:56
У Чинадійові на Мукачівщині попрощалися із військовим Ярославом Рущанином, якого понад два роки вважали зниклим безвісти Фото новина
16:20
Спортсмен підкорив шість найвищих вершин Карпат за один день Фото новина
14:53
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали дебошира з кастетом і висувним ножем Фото новина
09:37
/ 1
У Солочині на Мукачівщині проведуть в останню путь захисника Володимира Уліганця, який понад два роки був зниклим безвісти Фото новина
09:04
На Хустщині під час земляних робіт чоловік знайшов артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
/ 3
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
/ 1
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
/ 1
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
/ 1
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
» Всі новини