З Ужгорода у складі близько 40 учасників з України та Білорусі стартував велопробіг "Вишиваний шлях" (ФОТО)

На площі Театральній в Ужгороді зібралося близько 40 учасників всеукраїнського велопробігу маршрутом "Вишиваний шлях", який пройде через всю країну з Ужгорода до Харкова.

З Ужгорода у складі близько 40 учасників з України та Білорусі стартував велопробіг "Вишиваний шлях" (ФОТО)

Як розповіли організатори, зареєструвалися і стартували з обласного центру Закарпаття учасники з Києва, Харкова, Запоріжжя, з Ужгорода, звісно, і навіть двоє з Білорусі.

13 червня група ентузіастів виїде з Харкова. 27 червня обидві групи зустріться у Києві, щоб 28 червня - в День Конституції - провести акцію на Майдані Незалежності і продемонструвати - схід та захід України разом.

Координатор проекту Катерина Ганус розповіла присутнім про велопробіг та його мету, відзначила, що організовуючи його на волонтерських засадах, навіть не сподівалися, що влада допомагатиме. Але наразі мають сприяння всюди, що дуже приємно. 

Провели на Театральній і флешмоб, під час якого учасники, волонтери та всі бажаючі сформували слово «СТАРТ», яке символізувало урочистий початок велопригоди. Флешмоб сфотографували згори квадрокоптером.

Рівно опівдні учасники велопробігу вирушили до Мукачева. Після екскурсії містом вони поїдуть до замку Сент-Міклош у сел. Чинадієво - там передбачена перша ночівля групи. Передбачається, що зупинки будуть у Львові, Почаєві, Кременці, Острозі, Житомирі, Радомишлі тощо.

До речі, маршрут можна проїхати на велосипеді, пройти пішки і навіть верхи на коні. Долучитися до велопробігу можна на будь-якій ділянці маршруту, повідомляють в Ужгородській міській раді.

 
11 червня 2016р.

Теги: вишиваний шлях, старт, велопробіг

НОВИНИ: Соціо

09:51
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
15:33
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Фрінцком Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 1 лютого
18:26
У Мукачеві нетверезий водій мопеда спричинив ДТП Фото новина
09:00
Оприлюднили погодинний графік відключення світла на Закарпатті 31 січня
21:44
/ 4
На Закарпатті відремонтований за гроші міжнародних донорів притулок для біженців віддали в оренду пов’язаному з будівництвом вітряків фонду
18:05
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Андрієм Долгушевим Фото новина
15:59
/ 2
Поблизу Драгобрату врятували двох сноубордистів із Волинської області Фото новина
15:07
Підтвердили загибель на війні захисника з Гаті на Берегівщині Дьердя Комовці Фото новина
14:09
На Рахівщині рятувальники знайшли двох юних сноубордисток, які заблукали через туман Фото новина
08:55
Графік погодинного вимкнення електроенергії на Закарпатті 30 січня
18:00
У селі Ключарки на Мукачівщині попрощалися із захисником Павлом Масаловичем Фото новина
08:43
На Закарпатті оприлюднили графік відключення електроенергії 29 січня
18:34
Прокуратура в суді вимагає захистити 10 тис. га регіонального ландшафтного парку "Притисянський"
15:48
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання з воїном Андрієм Долгушевим Фото новина
14:35
Підтверджено загибель на війні військовослужбовця з Рахівщини Василя Веклюка Фото новина
12:43
Туристи з Києва та Молдови заблукали на Драгобраті Фото новина
11:43
У селі Ключарки на Мукачівщині відбудеться прощання з Героєм Павлом Масаловичем Фото новина
09:01
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 28 січня
» Всі новини