На Ужгородщині у зіткненні мопеда з огорожею травмувалися діти, а на Перечинщині з мопеда впали два підлітки

Мотоцикли, мопеди та скутери є джерелом підвищеної небезпеки для їх водіїв та пасажирів. Дві такі аварії сталися в минулу добу в краї. Травмувалося загалом 5 чоловік, серед них двоє дітей віком 10 і 13 років.

На Ужгородщині у зіткненні мопеда з огорожею травмувалися діти, а на Перечинщині з мопеда впали два підлітки

У селі Розівка Ужгородського району 26-річний місцевий житель вирішив покатати ввечері на незареєстрованому мопеді «Вайпер» двох дітей віком 10 і 13 років. В результаті не впорався в темряві з керуванням і врізався в огорожу будинку.

Внаслідок ДТП водій отримав закриту черепно-мозкову травму, молодший пасажир – забій голови, а старший – перелом руки.

Потерпілий з переломом доставлений до лікарні. Мопед затримано на спецмайданчик поліції.

За кілька годин на тел.102 надійшло нове повідомлення про ДТП за участю мотоциклістів. «Швидка» доставила в лікарню Перечина двох 15-річних  жителів селі Тур'я Бистра. В одного була скелетована рана скроні та забій плеча, в другого – закрита черепно-мозкова травма та ушкодження чола й губи.

Як з’ясували правоохоронці, хлопці впали з мопеда «Дельта», на якому вирішили покататись вночі «з вітерцем» у рідному селі. Як і в попередньому випадку, мопед був не зареєстрований.

Обидва травмовані юнаки перебувають в лікарні. Побитий мопед затримано на спецмайданчик поліції.

10 червня 2016р.

Теги: мопед, огорожа, травми, підлітки

НОВИНИ: Кримінал

14:52
/ 3
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 2
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 5
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
» Всі новини