Апеляційний суд у Львові скасував ухвалу ужгородського суду по генплану і зонуванню Ужгорода

Сьогодні, 6 червня 2016 року Львівським апеляційним адміністративним судом скасовано ухвалу Ужгородського міськрайонного суду у справі №308/14018/15-а за позовом Андріана Опачка до Ужгородської міської ради про визнання протиправними і скасування рішень від 9 листопада 2015 року щодо затвердження генерального плану м. Ужгорода, плану зонування територій м. Ужгорода та ряду рішень у сфері земельних відносин, що були прийняті на підставі затвердженої містобудівної документації.

Апеляційний суд у Львові скасував ухвалу ужгородського суду по генплану і зонуванню Ужгорода

Вказаною ухвалою Ужгородський міськрайонний суд неправомірно відмовив позивачу у зміні предмету позову, яка стосувалася вже нового рішення ради від 10 березня 2016 року в частині повторного затвердження генплану та зонінгу. 

Судом апеляційної інстанції також скасовано іншу ухвалу, якою суд у цій справі закрив провадження в частині рішень щодо земельних питань, прийнятих Ужгородською міською радою з порушенням процедури 9 листопада 2015 року.

Отже, судом апеляційної інстанції скасовано неправомірні процесуальні рішення Ужгородського міськрайонного суду у цій адміністративній справі і повернуто справу для продовження розгляду в місцевому суді згідно з заявленими А.Опачком (збільшеними) позовними вимогами в повному обсязі.

Група фахівців, які беруть участь у цій справі на стороні позивача, і О.Пересоляк особисто щиро вдячні ужгородцям, які відгукнулись на заклик про участь у фінансових витратах, а також за моральну підтримку у цій справі.

Вітаю громаду міста. Боротьбу продовжуємо!

 

Наталія Майстренко для Закарпаття онлайн

06 червня 2016р.

Теги: генплан, зонування,

Коментарі

прокуратор 07.06.2016 / 22:54:59
Дурню, на Закарпатті є свої суди - міськрайонні, господарський, адміністративний, апеляційний. І корупція в них більша, ніж будь-де.

Але справа не в корупції. Це лише апеляційцний адміністративний суд розміщено в Львові. Ну і зрозуміло, що всілякі вищі суди розташовуються в Києві.

ужгородець 07.06.2016 / 20:38:26
Як може Львівський суд вказувати ужгородцям як їм жити? Пора вже мати свої суди і заборонити судити чужим.

Троль 07.06.2016 / 16:46:10
Надія Перезоляк сама собі висловлює подяку від Громади?

активістка 06.06.2016 / 23:03:19
міськрайонного

Ужгородець 06.06.2016 / 22:37:18
...може все таки адміністративного суду?...
Микуляк П П і у них є!

надія 06.06.2016 / 18:45:43
Дякуємо О. Пересоляку за турботу про своє місто і віддане служіння громаді.

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини