На Закарпатті з оновленням Call-центру автоматизували принцип виклику міліції (ФОТО, ВІДЕО)

У головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області віднині працює оновлений колл-центр.

Подібні центри створюються на базі територіальних підрозділів в усій Україні, закарпатський – однин із перших. Це єдина служба прийому і реагування на звернення громадян, які надходять на лінію 102. 

«Запускається колл-центр у повному обсязі. Ми перевели всі номера та виклики на лінію 102 з області в цей центр для оперативного реагування. Протягом тижня ще будуть переведені дзвінки з усіх стаціонарних телефонів. Мобільні оператори вже відсьогодні з 12 години всі переводяться на цей колл-центр. Організація цього центру дозволила мінімізувати час реагування, призначення наряду, а люди, які до нас звертаються мають змогу повідомляти наряди, які виїжджають, коли прибудуть на місце події, надати додаткову інформацію, пришвидшити реагування на подію і більш якісно надати послуги», — говорить Юрій Гоздок, т.в.о. начальника управління інформаційного забезпечення ГУ НП в Закарпатській області

Завдяки оновленому колл-центру поліцейські оперативніше реагуватимуть на звернення громадян, а також здійснюватиметься більш пильний контроль за діяльністю кожного наряду поліції. Так, від колишньої лінії «102» оновлений сервіс відрізнятиметься в першу чергу тим, що в Ужгороді будуть опрацьовувати інформацію, яка надходитиме із всіх куточків області, та оперативно передавати її до чергової частини та нарядів поліції. Диспетчери вноситимуть інформацію про виклики в єдину базу, яка виводитиметься на карту. Всі дані про потенційні небезпеки правоохоронці автоматично отримуватимуть на електронні носії і зможуть швидко на них реагувати. Така практика має суттєво скоротити час між викликом та прибуттям поліції.

«Тут є 2 монітора, на яких я бачу, по-перше, всі реєстрації, які відбуваються у райвідділках, на іншому моніторі – карта, на якій бачу дислокацію всіх патрулів, які зараз є на патрулюванні. Безпосередньо дзвінки приймаються операторами на лінію 102, де проводиться їх реєстрація. Оператор 102 вносить карточку, яку в подальшому зберігає, а я її бачу на екрані. В подальшому бачачи реєстрацію, на якому квадраті трапилася подія, призначаю наряд патрульної поліції, який безпосередньо обслуговує цей квадрат. Якщо ж патруль уже перебуває на якомусь завданні, то призначається найбільш близький патруль до місця події. Патрульний бачить на планшеті завдання, де знаходиться, точку на карті, що саме відбувається. Ми також працюємо зі слідчо-оперативними групами та групами швидкого реагування. Останні знаходяться тільки в районах, у місті – наряди патрульних і слідчі-оперативні групи», — каже Іван Коман, черговий інспектор управління інформаційного забезпечення ГУ НП в Закарпатській області.

Наразі стаціонарно у колл-центрі працюють 6 операторів прийому дзвінків, а також 5 диспетчерів, які контролюють роботу поліцейських. У штаті очікується поповнення поліцейських, котрі вільно володіють угорською та англійською мовами.

06 червня 2016р.

Теги: виклик, колл-центр

НОВИНИ: Соціо

18:09
Підтвердили загибель 32-річного захисника з Сільця на Берегівщині Василя Кергецького Фото новина
16:37
На Закарпатті Степану Гізі (молодшому) та Мирославу Гавришку присвоїли почесні звання Фото новина
15:34
Під час відпустки помер Герой із Ільниці на Хустщині Юрій Матіко Фото новина
11:26
/ 2
Степан Гіга може отримати звання Героя України посмертно
18:08
На Мукачівщині розшукують жінку, яка пішла через ліс і не повернулася додому Фото новина
16:59
На Закарпатті чоловіка судитимуть за знущання над матір’ю та крадіжку авто Фото новина
15:53
У селі Лавки на Мукачівщині проведуть в останню дорогу полеглого прикордонника Сергія Швардака Фото новина
14:07
На Закарпатті прикордонники викрили 44-річного чоловіка з фальшивими документами Фото новина
20:00
"Мадяр", "Гуцул" та правнук Ілька Липея. Жертовний чин родини Гаврішів
16:01
На 75-му році життя помер знаний закарпатський скульптор В’ячеслав Віньковський Фото новина
11:14
У Києві пропонують перейменувати вулицю на честь відомого закарпатця Степана Гіги
09:04
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW Фото новина
17:09
На Закарпаття почали доставляти вакцину проти ВПЛ для безоплатних щеплень
15:11
В Ужгороді пройшла благодійна різдвяна коляда Фото новина
11:18
У центрі Ужгорода запроваджують односторонній рух на двох вулицях (КАРТА)
09:18
Після поранення у львівському госпіталі помер Герой із села Букове на Берегівщині Олексій Чорний Фото новина
18:21
/ 1
Евакуаційний потяг із Дніпропетровщини прибув до Мукачева Фото новина
17:04
В Ужгороді патрульні затримали п’яного водія після ДТП
16:37
На Закарпатті немовля народилося вдома до приїзду медиків Фото новина
15:48
У столиці Чехії розшукують 42-річного закарпатця Фото новина
14:28
На Закарпатті біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця Фото новина
11:42
На Закарпатті туристичних гідів навчали надавати першу медичну допомогу туристам Фото новина
10:48
Додаткові поїзди на Закарпаття курсуватимуть з кінця грудня до кінця січня
18:02
/ 3
Підлітку, який планував теракт у школі на Тячівщині, призначили іспитовий термін Фото новина
11:06
У Мукачеві ще одну безпритульну собаку прилаштували в родину Фото новина
» Всі новини