Реклама B3

На Закарпатті з'явився новий "Оболок" у світ спорту

Спортивна громадськість краю відтепер має можливість об’єднати свої зусилля задля пропаганди спорту, популяризації та вичерпного висвітлення змагань у просторах всесвітньої павутини, себто мережі Інтернет.

На Закарпатті з'явився новий "Оболок" у світ спорту

З місією презентувати сайт перед представниками спортивних федерацій та клубів, а також медійниками, успішно впорались ініціатори проекту – ведуча спортивних програм на телеканалі «Тиса-1» Олександра Терембець, перший заступник голови Закарпатської ОДА, голова Федерації футболу Закарпаття Іван Дуран та начальник управління молоді та спорту ОДА Віталій Ефран.

З їхніх слів, ресурс покликаний розвивати та популяризувати абсолютно всі види спорту в області, консолідувати всіх прихильників спортивної сфери. 
 
Ідея створити такий ресурс, розповіли під час презентації, назрівала вже доволі тривалий період. Засновники обіцяють, редакція не обиратиме для себе пріоритетність спортивних напрямів, а висвітлюватиме абсолютно всі види.

Присутні почули пояснення щодо назви: «Подібну назву обрали не випадково, хотіли проявити місцевий колорит за допомогою діалектного слова «оболок», що означає вікно. Тобто «твоє вікно у світ спорту», зрештою, так і звучить наш слоган. Стосовно логотипу, то обрали шахматну фігуру коня – це символ, що уособлює розум та благородність, а в деяких країнах – добру звістку», — зазначає Олександра Терембець.

На презентації провели невеликий аналіз навігації ресурсу, зокрема його рубрик та змістової частини. Звичайно, у формі полілогу та дискусії обговорили особливості роботи над наповненням ресурсу.

Ініціатори сподіваються, що активну участь у наповненні публікацій братимуть саме представники федерацій, шкіл, клубів та інших організацій. Відтак, запрошують до активної співпраці. Електронна адреса веб-ресурсу «Obolok»: obolok.com@gmail.com. 

Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА

02 червня 2016р.

Теги: спорт, ресурс, Оболок

Реклама B4

Коментарі

О-Ле( 02.06.2016 / 18:36:59
звучить як опоблок...

совпаденіє стає ще більш прикрим, коли дивишся на ці "політично непорочні" обличчя. не здивуюсь, якщо сайт буде синьо-білим і писатиме винятково про "гандбол".

черговий доказ, що воно не тоне.

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

15:33
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
/ 1
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 2
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
12:12
У Перечині попрощаються із загиблим на війні з рф захисником Михайлом Манзичем Фото новина
09:10
Рятувальники допомогли двом туристам, які заблукали в горах на Рахівщині Фото новина
16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 2
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
13:27
/ 1
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
12:24
Підтвердили загибель на війні захисника із Хуста Сергія Андьола, який майже рік був зниклим безвістиФото новина
09:03
/ 21
Лубінець заявив про переслідування свого представника на Закарпатті через викриття порушень у ТЦК
15:56
На Закарпатті прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку
16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
16:28
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
19:51
/ 1
На війні загинув 26-річний військовий із Чинадійова на Мукачівщині Іван Симчина Фото новина
15:38
УжНУ увійшов до топ-15 найзатребуваніших вишів України
13:34
В Ужгороді водій ВАЗ сів за кермо з 1,48 проміле алкоголю Фото новина
» Всі новини