В Ужгороді змагалися учасники обласного фестивалю ігор та iгрових програм "Грайлик" (ФОТО)

У рамках Міжнародного дня захисту дітей з 31-го травня до першого червня в Ужгородському коледжі культури і мистецтв пройшов уже традиційний ХІV обласний фестиваль ігор та iгрових програм «Грайлик–2016».

В Ужгороді змагалися учасники обласного фестивалю ігор та  iгрових програм "Грайлик" (ФОТО)

Мета масового заходу – виявлення талановитих сценаристiв, режисерiв та ведучих ігор та  iгрових програм, iнтелектуальне та творче збагачення, розвиток учасникiв фестивалю та глядачiв, змiцнення культурних та дружнiх зв’язкiв органiзаторiв дозвiлля. Автором iдеї мистецького дійства стала викладач-методист циклової комісії культурно-дозвіллєвої діяльності і культурології Ужгородського коледжу культури і мистецтв, директор фестивалю «Грайлик» Людмила Ухач.

Упродовж дня представники культури, зокрема клубні працівники, викладачі шкіл мистецтв, загальноосвітніх шкіл із різних районів області, студенти коледжу культури і мистецтв на сцені гралися з дітьми, водночас удосконалюючись у своїх професійних уміннях.

За день журі, до складу якого увійшли голова журі – директор Ужгородського коледжу культури і мистецтв Наталія Шетеля, головний спеціаліст управління культури Закарпатської облдержадміністрації Світлана Мендель, директор Обласного організаційно-методичного центру культури Ганна Дрогальчук, мистецтвознавець, лауреат премії імені  Йосипа Бокшая та Адальберта Ерделі, старший викладач кафедри «Живопису» Закарпатської академії мистецтв Роман Пилип, завідувач відділу Обласного організаційно-методичного центру культури Людмила Веклюк переглянуло ігрові програми учасників і сьогодні, першого червня, на Театральній площі о 12 годині відбулося нагородження переможців фестивалю-конкурсу у різних номінаціях. 

Окрім цього, переможцями фестивалю було проведено велику кількість цікавих ігор, а кожному учаснику подаровано іграшки.

За підсумками фестивалю визначені переможці:

Номінація «За кращий авторський твір»:

студенти ІІІ–ВД курсу Ужгородського коледжу культури і мистецтв (керівник – викладач-методист Людмила Ухач) – за сюжетно-ігрову програму «Граємося цілий рік».

Номінація «За кращу режисуру»:

народний театр районного будинку культури міста Свалява (керівник Маріанна Попович) – сюжетно-ігрова програма «Циркові пригоди Тусі та Барбарусі, а також Ірусі та Марусі».

Номінація «За краще музичне оформлення»:

Олександр Дубровка – викладач дитячої школи мистецтв села Широке Виноградівського району.

Номінація «За краще художнє оформлення (реквізит)»:

студенти ІІІ–А курсу Ужгородського коледжу культури і мистецтв (керівник – викладач Єлизавета Сівак)  – ігрова програма «Орел і орлята» (режисер Лілія Мірчук).

Номінація «Кращий ведучий»:

Наталія Васильєва – завідувач відділу клубної роботи Берегівського міського будинку культури.

Номінація «За використання народних мотивів»:

будинок культури села Соломоново Ужгородського району (керівник Цубера Наталія).

Номінація «Найкраща гра»:

Віталія Булина – викладач загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів села Лінці Ужгородського району.

Номінація «За творчий пошук та оригінальність»:

Лариса Магада  – завідувач клубу села Дубриничі Перечинського району

Номінація «Спеціальний приз журі»:

студенти ІІІ–А(Е) курсу Ужгородського коледжу культури і мистецтв (керівник – викладач Єлизавета Сівак) – ігрова програма «Червона шапочка».

І місце:

Лариса Магада – завідувач клубу села Дубриничі Перечинського району.

ІІ місце:

студенти ІІІ–ВД курсу Ужгородського коледжу культури і мистецтв (керівник – викладач-методист Людмила Ухач).

ІІІ місце:

учасники художньої самодіяльності будинку культури села Соломоново Ужгородського району (керівник Цубера Наталія).

Гран-прі:

народний театр Свалявського районного будинку культури (керівник Маріанна Попович), повідомила Закарпаття онлайн завідувач відділу Обласного організаційно-методичного центру культури, член журі фестивалю Людмила Веклюк.

01 червня 2016р.

Теги: Грайлик, фестиваль

Коментарі

влад 01.06.2016 / 22:45:19
Молодці! Всі,хто долучився....

НОВИНИ: Соціо

20:43
Офіс Омбудсмана виявив у циганському таборі у Великолучківській громаді покусану пацюками дитину, туберкульоз у дітей і фіктивне батьківство Фото новина
19:39
У Хустській громаді зустрічали захисника Івана Єрмаковича з Ізи, що помер у лікарні Фото новина
19:28
На війні з росією поліг Сергій Клованич з Боронява Хустської громади Фото новина
18:20
/ 1
У Пенсійному фонді Закарпаття роз’яснили нові правила дитячих виплат-2026 Фото новина
17:50
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох харків’ян неподалік кордону зі Словаччиною Фото новина
13:06
Обласна бібліотека презентує "Календар краєзнавчих пам’ятних дат Закарпаття на 2026 рік"
09:07
/ 6
Закарпатська облрада "новорічно" відкорегувала будівництво школи біля Мукачева до 225 млн оточенню Комарницького і Тищенка
08:47
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключень електроенергії на 8 січня
18:21
/ 2
До Мукачева евакуаційним потягом прибули вимушені переселенці з прифронтових територій Фото новина
17:08
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Райнишем Фото новина
14:22
/ 1
Помер військовослужбовець із села Боржавське на Виноградівщині Михайло Кіш Фото новина
09:08
Графік відключень електроенергії в Закарпатті на 7 січня
20:57
/ 6
Закарпатська прокуратура не захистила заказник "Темнатик" і праліси на схилах Боржави від забудови курортом Каськіва-Львочкіна
17:41
/ 1
На війні з росією поліг Олексій Керпатенко зі Сваляви Фото новина
17:01
/ 1
Закарпатські прикордонники заборонили проросійському італійцю в’їзд в Україну на 3 роки - ЗМІ Фото новина
15:07
/ 1
Підтвердили загибель захисника із Дубівської громади Юрія Мотринця Фото новина
13:55
Двоє туристів із Тернополя заблукали в горах Закарпаття Фото новина
11:41
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів горами до Румунії Фото новина
11:15
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Миколою Райнишем Фото новина
16:53
В Іршаві попрощалися з Героєм Іваном Котубеєм Фото новина
15:50
У Словаччині розшукують зниклого 46-річного закарпатця Фото новина
14:57
/ 2
У пункті пропуску "Ужгород" запроваджено оформлення пішоходів Фото новина
13:43
/ 1
У Дубовому на Тячівщині попрощалися із полеглим на війні Героєм Михайлом Магулою Фото новина
16:27
В Ужгороді стартували традиційні «Коляди у старому селі» Фото новина
14:28
/ 1
На КПП Закарпаття утворилися великі черги Фото новина
» Всі новини