У Росії застрелили двох українських бізнесменів - ЗМІ

У Тамбовської області РФ були знайдені двоє українських бізнесменів. Про це повідомив "РІА Новости" офіційний представник регіонального управління СК РФ.

"Там зараз поки експертизи всі призначаються - результатів ще немає. Єдине, що можна сказати - у них у обох є вогнепальні поранення в області голови", - сказав співрозмовник агентства, зазначивши, що слідство розглядає кілька версій події, однак поки що не озвучує їх.

Як зазначається, тіла двох загиблих заступників директора ТОВ "Будівельні технології", які зникли більш як два тижні тому, були знайдені 26 травня у річці біля села Абакумовка Токаревського району Тамбовської області РФ.

Причину смерті 37-річного Віталія Губарєва і 44-річного Віталія Найденка слідство не озвучувало до перших даних експертизи.

За інформацією слідства, 14 травня Губарєв і Найденко в орендованій квартирі в робочому селищі Токарівка Тамбовської області разом з приятелем розпивали спиртні напої.

Як повідомляв СК, близько 22.00 їх приятель ліг спати, а вранці не виявив ані Найденка, ані Губарєва, ані їх машину Тoyota Lаnd Cruiser Prado. Під мостом на території Знам'янського району були знайдені 16 травня реєстраційні знаки з автомобіля Губарєва, гумовий човен, подушка і ковдра зі слідами, схожими на кров. Через два дні в районі села Дуплятово-Маслівка Знам'янського району виявили автомобіль Тoyota Lаnd Cruiser Prado.

За фактом зникнення заступників директора ТОВ "Будівельні технології" було порушено справу за статтею "вбивство двох осіб", санкція якої передбачає до довічного позбавлення волі. З

а даними місцевих ЗМІ, обидва заступники директора приїхали до Тамбовської області по роботі 10 травня.

01 червня 2016р.

Теги: бізнесмени, вбивство, Росія

НОВИНИ: Різне

10:05
Дротові чи безпровідні - які навушники обрати і що врахувати
18:28
Як обрати дискові лущильники для успішного обробітку ґрунту
13:37
У Словаччині хочуть ввести обовʼязкову службу через війну в Україні та претензії орбана
16:48
Суд призначив заставу детективу НАБУ, в якого виявили дороговартісну квартиру в Ужгороді Фото новина
11:21
Топ-5 в'язальних трендів: створюємо модний одяг та декор для дому
11:03
Сучасний підхід до зимової безпеки
15:54
Кольорові олівці: творчість та розвиток
14:20
Гарячі путівки - чому це найкращий вибір для тих, хто хоче добре відпочити
14:00
Камери відеоспостереження - тонкощі вибору підхожого рішення
15:57
Як правильно надягати та знімати контактні лінзи?
00:41
США кажуть, що готові разом з Європою довести економіку рф до "повного колапсу"
13:37
Суші — як замінити ресторан, не виходячи з дому
13:33
Брі та камамбер сир з білою пліснявою: в чому його секрет
13:29
Otto - огляд популярного німецького маркетплейса
19:05
Секрети безпечного та результативного лінкбілдингу
11:41
Виразкова хвороба: сучасні методи лікування
11:22
Кіпр: сонячний острів, де відпочинок стає реальністю з турфірмою Turpoisk
19:48
Лазні Київ: де справжній жар і пара
09:59
У Львові затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія Фото новина
12:15
Правоохоронці розслідують обставини резонансного вбивства Андрія Парубія у Львові Фото новина
23:05
Держетнополітики визнала зв'язок УПЦ МП з Російською православною церквою
22:50
/ 1
Міністр закордонних справ Польщі запросив Бровді "Мадяра" до своєї країни, проігнорувавши санкції угорщини
19:59
/ 26
"Ваші кінцівки – по лікоть в українській крові": закарпатець Бровді "Мадяр" порадив орбану "запхати в дупу" його санкції Фото новина
18:35
В орбана підтвердили, що заборонили в'їзд етнічному угорцю Бровді "Мадяру" за удари по "Дружбі"
18:12
Жіночі піжами від Kasta: затишок і стиль для солодких снів
» Всі новини