Держлісагентство і ДФС кажуть, що Москаль неправильно визначив розмір дров на експорт

Держлісагентство спільно з ДФС та Укрзалізницею визначили шляхи врегулювання ситуації на станціях «Чоп» та «Батєво»

Держлісагентство і ДФС кажуть, що Москаль неправильно визначив розмір дров на експорт

У Державному агентстві лісових ресурсів України  відбулася нарада з приводу врегулювання  проблемних  питань, пов’язаних з експортом лісоматеріалів за участі  представників Державної фіскальної служби  України, Міністерства інфраструктури України, прикордонних облдержадміністрацій.  Зокрема йшлося про  ситуацію, яка склалася у зв’язку із затриманням  та перевіркою залізничних вагонів з деревиною на  залізничних станціях «Чоп» та «Батєво» (Закарпатська обл.).

Як повідомляє прес-служба Держлісагентства, Закарпатською митницею ДФС проводяться заходи, в наслідок яких станом на 27 травня на станціях «Чоп» та «Батєво» утворилося накопичення 169 вагонів з деревиною за товарними позиціями 4401, 4403 УКТ ЗЕД. Зазначені заходи проводяться згідно з розпорядженням Голови Закарпатської ОДА від 13 травня 2016 року №236. Учасники наради зазначили, що  вимоги розпорядження (у частині розмірних характеристик до дров) не відповідають положенням ГОСТ 3243-88.

Необхідно зазначити, що під час митного оформлення лісопродукції на станціях відвантаження в обов’язковому порядку здійснюється митний огляд товару співробітниками ДФС з фотофіксацією процесу завантаження. Лісогосподарські підприємства галузі протягом багатьох років співпрацюють із європейськими партнерами, здійснюючи їм поставку дров.  Інформацію про деревину, що експортується підприємствами відомства, зареєстровано у  системі електронного обліку.

Через простої  вагонів, не з вини держлісгоспів, а також за  їх розвантаження та навантаження, залізниця виставляє рахунки відправникам, порушуються умови  міжнародних контрактів, а держава втрачає мільйони гривень.

З метою якнайшвидшого врегулювання складної ситуації, у ході зустрічі було вирішено  залучити фахівців Держлісагентства  до повторної  перевірки затриманої продукції  для встановлення відповідності товару кодам УКТ ЗЕД та розвантажити станції переходу.

27 травня 2016р.

Теги: дрова, ліс, деревина

Коментарі

О Карпат 28.05.2016 / 01:48:12
Навіщо рубає Ліс якщо не знають що з ним робити клоуни???

О Карпат 28.05.2016 / 01:16:08
На мою думку Держ . Ліс госп не ефективна організація ,ніякої користі від неї ліс продали а толку нема .Тільки ліс крадуть та корупцію розводять ,посади продають,по крайній мірі у Закарпатті !!

О Карпат 28.05.2016 / 01:04:24
Багатьом цікаво чому пан Мурга В.і не займаеться своєю роботою .А на то міст втручається в громатьску організацію.З метою розвалу організації .Бо він відповідає за вирубки лісів на Закарпатті.

дрова 27.05.2016 / 23:50:27
мацкальови треба уміряти 2 на 1

НОВИНИ: Соціо

19:15
У Ганьковиці на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого на Харківщині Василя Дронишинця Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із 35-річним захисником Тарасом Сірком, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:30
/ 6
Ужгородські депутати дозволили продаж землі в Боздоському парку
16:01
Понад 20 переселенців у Мукачівській громаді отримають житлові ваучери по 2 млн грн
15:16
/ 3
Полеглому комбату "Карпатської Січі" закарпатцеві Олегу Куцину присвоєно звання Героя України
14:36
/ 1
У центрі Ужгорода відкрили фотовиставку «Обличчя стійкості» про героїв тилу і фронту Фото новина
13:11
У Мукачеві виділили майже 2 млн грн захисникам та родинам загиблих
12:18
У селищі Кольчино на Мукачівщині виявили ручну гранату часів Другої світової війни Фото новина
11:03
Закарпатські рятувальники інформують про сніголавинну небезпеку
10:34
25 природних скарбів Закарпаття: Карпатський біосферний заповідник Фото новина
10:18
На війні з рф поліг захисник з Ужгорода Олександр Тарнай Фото новина
09:02
/ 1
На КПП «Тиса» закарпатські прикордонники викрили двох чоловіків із підробленими медичними довідками Фото новина
15:30
В Ужгородському університеті відбудеться меморіальний вечір героя Сергія Кузнєва
15:01
В Ужгороді відбудеться прем’єра вистави дитячого екотеатру «Чарівний світ Карпат: уроки Діда-Всевіда»
14:37
У селі Широкий Луг на Тячівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Дикуном Фото новина
13:50
На Закарпатті від початку місяця 20 водіїв притягнули до відповідальності за нетверезе керування
10:50
В Ужгороді попрощаються із захисником Тарасом Сірком Фото новина
18:29
На війні з рф поліг прикордонник із Солотвина Віктор Рубльовський Фото новина
16:19
У Мукачеві дві родини перевірили через факти психологічного насильства щодо дітей
14:33
У селі Нижнє Солотвино на Ужгородщині попрощалися з полеглим на війні Олексієм Романенком Фото новина
10:33
Подорож на початок річки Чорна Тиса: програма туристично-пізнавального туру Фото новина
18:11
/ 1
Підтвердили загибель Героя із Клячанова на Мукачівщині Василя Савчинця Фото новина
16:15
У Мукачеві поліція викрила нетверезого водія Фото новина
14:20
Війна забрала життя сержанта із Виноградова Василя Секлейді Фото новина
12:57
Дерево-гігант з Північної Америки на Закарпатті: дугласія зелена Фото новина
» Всі новини