Минулої доби на Закарпатті горіли житлові квартири, гаражі та надвірні споруди

Про випадки НС інформують в У ДСНС в Закарпатській області.

Минулої доби на Закарпатті горіли житлові квартири, гаражі та надвірні споруди

Так, 26 травня о 10:55 сталася пожежа в надвірній споруді за адресою: Мукачівський район, с. В.Визниця, вул. Шевченка. Вогнем знищено покрівлю та перекриття надвірної споруди на площі 60 м2. Збитки від пожежі встановлюються. Причина пожежі – встановлюється. 

Пообіді, 26 травня 13:38 спалахнула пожежа в житловій квартирі за адресою: Мукачівський район, смт Чинадієво, вул. Попова. Вогнем знищено частину домашнього майна. Збитки від пожежі встановлюються. Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі. 

Згодом, о 15:25 до оперативно-рятувальної служби Закарпаття надійшло повідомлення про пожежу в металевому гаражі, що знаходиться на вул. Духновича у с. Поляна Свалявського району. Загорання в будівлі, яка не експлуатувалася багато років, помітили працівники банку, розташованого неподалік.

На місце події виїхало відділення 9-ї державної пожежно-рятувальної частини, до якого долучилася місцева пожежна команда с. Поляна. Разом вони о 15:55 локалізували загорання й тим самим врятували кілька гаражів, розміщених поруч. О 16:15 пожежу повністю ліквідували. Вогонь встиг знищити перекриття та покриття на площі 8 кв. м і пошкодити 7 кв. м внутрішнього облицювання гаража.

Того ж дня, 26 травня о 17:00, виникла пожежа в житловій квартирі гр-ки за адресою: м. Ужгород, вул. Декабристів. Вогнем знищено частину домашнього майна. Орієнтовні прямі збитки від пожежі – 200 грн. Ймовірна причина пожежі – необережність під час куріння.

Ввечері 26 травня о 20:47 пожежа виникла у надвірній споруді за адресою: Великоберезнянський район, с. Сіль. Пожежею знищено 2 т сіна. Причина пожежі та збитки встановлюються.

Вже вночі наступного дня, 27 травня о 02:29, сталася пожежа в автомобільному гаражі за адресою: Свалявський район, с. Березники. Повідомлення про загорання в гаражі надійшло від мешканця сусіднього будинку. Оскільки всередині зберігалися будматеріали й інструменти для ремонту, автомобіль знаходився на вулиці. Через те, що споруда побудована з дерева, полум’я швидко поширювалося й на момент прибуття відділення ДПРЧ-9 повністю охопило гараж. Загасити дерев’яні конструкції вдалося через годину після отримання повідомлення, о 03:35. Вогонь знищив автомобільний гараж і частину домашнього майна. Разом із тим, пожежники врятували від руйнування розташований поруч житловий будинок. Орієнтовні прямі збитки від пожежі – 20000 грн. Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі.

27 травня 2016р.

Теги: пожежі, гаражі, квартири, надвірні споруди

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:19
/ 3
У 9 учасників фестивалю "Шипот" зафіксовано випадки гострих кишкових інфекцій
15:01
/ 1
В Ужгороді чоловік, що незаконно утримував в квартирі дівчину, тікаючи від поліції впав з 7-го поверху
10:30
/ 1
Через негоду тимчасово призупинено роботу ПП "Дзвінкове" на кордоні з угорщиною Фото новина
18:43
У Бедевлі на Тячівщині через пожежу в гаражі згоріли припарковані поруч причепи і бульдозер Фото новина
15:49
/ 1
На Рахівщині біля румунського кордону виявили тіло невідомого чоловіка Фото новина
14:14
У суботу в Ужі та Латориці виявили потопельників
13:16
У Чинадійові через пожежу в надвірній споруді з сіном "підгоріли" два припарковані поруч авто Фото новина
14:06
/ 4
У Великих Лучках на Мукачівщині, влетівши в прибудову магазину на узбіччі, загинув мотоцикліст Фото новина
13:42
У Лавках Мукачівської громади через піч, залишену розпаленою для приготування їжі, згоріла надвірна споруда Фото новина
11:45
У Чопі в озері втопився 65-річний чоловік
11:40
У приужгородському Минаї у пожежі в будинку загинув 40-річний чоловік Фото новина
14:21
Через незагашену свічку у Греблі на Хустщині вигорів будинок Фото новина
13:58
У зіткненні Skoda та Volkswagen біля Середнього травмувалися 7 людей, з яких 3 – діти Фото новина
13:59
У Нанкові Хустської громади в ставку втопився хлопчик
12:50
На Рахівщині внаслідок зіткнення двох автівок одна перекинулася і впала на дах іншої Фото новина
12:00
У Керецьках на Хустщині згоріли житловий будинок, літня кухня та дровітня під спільним дахом Фото новина
16:00
/ 1
На Берегівській-об'їзній у Мукачеві зіткнулися автомобіль "Нової пошти" і трактор, водій якого – в реанімації Відео новина
15:04
У селі Гать на Берегівщині зіткнулися Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter і Dacia Logan Фото новина
11:39
Жінку з Бедевлі на Тячівщині судитимуть за те, що передала мотоцикл підлітку
11:32
/ 1
У Жденієві на Мукачівщині згорів УАЗ-3303
11:21
У четвер і п'ятницю у Лалові на Мукачівщині згоріли два причепи з вугіллям
17:22
У Мукачеві горіли два гаражі в гаражному кооперативі Фото новина
17:15
У районі Петроса рятувальники допомогли підлітку, що хворий пішов у похід Фото новина
00:14
/ 1
На місці зруйнованого мосту між Жденієвом і Підполоззям облаштували тимчасову переправу Відео новина
17:35
В Ужгороді внаслідок зіткнення 3-х авто одне, з двома дітками у салоні, перекинулося на дах Фото новина
» Всі новини