Закарпатськa лісова профспілка прозвітувалася за 5 років і переобрала керівником Валерія Федурцю

26 травня відбулася звітно-виборча конференція членів профспілкової організації працівників лісового господарства Закарпаття, де делегати заслухали звіт про роботу обласної організації за період з 6 червня 2011 року по травень 2016 року.

Закарпатськa лісова профспілка прозвітувалася за 5 років і переобрала керівником Валерія Федурцю

На засіданні обговорили актуальні питання, які постали перед працівниками лісової галузі та членами профспілки, а також окреслили робочі завдання на подальший період щодо посилення соціально-економічного захисту членів профспілки.

На конференцію були запрошені: голова центрального комітету професійної спілки працівників лісового господарства Валерій Федурця, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга, керівники лісогосподарських підприємств.

Виступаючими було відмічено значне покращення рівня роботи обласної профспілкової організації лісогосподарських підприємств. Окрім того, головою Закарпатської обласної організації профспілки працівників лісового господарства переобрано Валерія Федурця – голову галузевої профспілки.

Також на конференції було обрано членів виборного органу та ревізійної комісії, делегатів для участі у черговому з’їзді профспілок працівників лісового господарства України, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатського ОУЛМГ.

26 травня 2016р.

Теги: лісова профспілка, керівник, Федурця

НОВИНИ: Соціо

18:05
В Ужгороді запровадили новий автобусний маршрут до кордону зі Словаччиною
16:57
У Мукачеві 42-річний чоловік обікрав обласну дитячу лікарню Фото новина
12:11
/ 1
Закарпатська митниця запобігла вивезенню 124-річної книги до ЄС Фото новина
09:04
У Мукачеві відбудеться Хресна дорога за участі близько 200 вірян
19:15
/ 1
У Ганьковиці на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого на Харківщині Василя Дронишинця Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із 35-річним захисником Тарасом Сірком, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:30
/ 7
Ужгородські депутати дозволили продаж землі в Боздоському парку
16:01
Понад 20 переселенців у Мукачівській громаді отримають житлові ваучери по 2 млн грн
15:16
/ 12
Полеглому комбату "Карпатської Січі" закарпатцеві Олегу Куцину присвоєно звання Героя України
14:36
/ 1
У центрі Ужгорода відкрили фотовиставку «Обличчя стійкості» про героїв тилу і фронту Фото новина
13:11
У Мукачеві виділили майже 2 млн грн захисникам та родинам загиблих
12:18
У селищі Кольчино на Мукачівщині виявили ручну гранату часів Другої світової війни Фото новина
11:03
Закарпатські рятувальники інформують про сніголавинну небезпеку
10:34
25 природних скарбів Закарпаття: Карпатський біосферний заповідник Фото новина
10:18
На війні з рф поліг захисник з Ужгорода Олександр Тарнай Фото новина
09:02
/ 3
На КПП «Тиса» закарпатські прикордонники викрили двох чоловіків із підробленими медичними довідками Фото новина
15:30
В Ужгородському університеті відбудеться меморіальний вечір героя Сергія Кузнєва
15:01
В Ужгороді відбудеться прем’єра вистави дитячого екотеатру «Чарівний світ Карпат: уроки Діда-Всевіда»
14:37
У селі Широкий Луг на Тячівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Дикуном Фото новина
13:50
На Закарпатті від початку місяця 20 водіїв притягнули до відповідальності за нетверезе керування
10:50
В Ужгороді попрощаються із захисником Тарасом Сірком Фото новина
18:29
На війні з рф поліг прикордонник із Солотвина Віктор Рубльовський Фото новина
16:19
У Мукачеві дві родини перевірили через факти психологічного насильства щодо дітей
14:33
У селі Нижнє Солотвино на Ужгородщині попрощалися з полеглим на війні Олексієм Романенком Фото новина
10:33
Подорож на початок річки Чорна Тиса: програма туристично-пізнавального туру Фото новина
» Всі новини