Впродовж двох років в Ужгороді впроваджуватиметься проект "Я зможу" (ФОТО)

«Я зможу!». Дворічний партнерський проект під такою назвою розпочинають в Ужгороді.

Впродовж двох років в Ужгороді впроваджуватиметься проект "Я зможу" (ФОТО)

За словами голови Ужгородської міської організації Спілки жінок України, очільниці міської організації Червоного Хреста Валентини Митровцій, проект стартує з ініціативи міської організації Спілки жінок України спільно із благодійною організацією «Час служити».

Планується проведення різноманітних заходів: конференцій, присвячених правам жінок; навчання для жінок, які не мали можливості отримати професію; систематичних зустрічей, консультацій для жінок із залученням юристів, психологів та лікарів, організація та проведення тренінгів та лекцій на тему прав жінок, запобігання торгівлі людьми, запобігання алкогольної та наркотичної залежності для дівчат 13-16 років у навчальних закладах та інтернатах тощо.

Про все це говорили сьогодні під час проведення звітно-виборчої конференції обласної організації Спілки жінок України. Керівником переобрали Ольгу Кравчук, Валентина Митровцій, крім того, що керує міською організацією, стала першим заступником голови облорганізації. До складу президії ради обласної організації обрано й керуючого справами Ужгородського міськвиконкому Олену Макару.

Сьогодні ж для жінок Ужгорода та Закарпатської області провели семінар «Питання гендерної рівності», під час якого присутні змогли ознайомитися з ситуацією щодо гендерної рівності в Україні та ЄС, чимало дискутували на цю тему, повідомляють в Ужгородській міській раді.

24 травня 2016р.

Теги: проект, я зможу, впровадження

НОВИНИ: Соціо

10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
» Всі новини