119 земельних ділянок в Ужгороді є можливість надати учасникам АТО та афганцям

Необхідність внести зміни у детальний план території індивідуальної малоповерхової забудови в Ужгороді в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані днями на громадських слуханнях обговорили у міськраді.

119 земельних ділянок в Ужгороді є можливість надати учасникам АТО та афганцям

Як пояснив в. о. начальника управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради Михайло Івегеш, зміни необхідні, бо надходить дуже багато заяв на виділення земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво від учасників АТО.

Автор проекту – фахівець Закарпатського Державного інституту проектування міст і сіл "ЗАКАРПАТДІПРОМІСТО" розповів про зміни щодо кожного планованого кварталу. Вони дають можливість надати 119 ділянок.

Зокрема:

Квартал №1 на 59 ділянок запроектований в районі вулиць Тютюнова, Донецька, Кишинівська, Кречка, Тернопільська, Мілославського, Кашшая. Загальна площа ділянок - 3,6926 га. Територією проходить високовольтна лінія електропередач (110 кВт) з охоронною зоною 20 м від крайнього проводу. В попередньо розробленому детальному плані територія призначалася під багатоквартирну багатоповерхову забудову та зблоковану малоповерхову забудову котеджного типу.

Квартал №2 на 10 ділянок запроектований в районі вулиці О.Теліги. Загальна площа ділянок - 0,6238 га. Територією теж проходить високовольтна лінія, раніше територія не призначалася під забудову.

Квартал №3 на 8 ділянок, вул. О.Теліги. Загальна площа ділянок - 0,5323 га. Тут теж високовольтна електролінія. В попередньо розробленому детальному плані територія не призначалася під забудову.

Квартал №4 на 16 ділянок, запроектований в районі вулиць Загорська, Ярослава Мудрого, Лінійна, Мирна. Загальна площа ділянок - 1,2 га. У попередньо розробленому детальному плані територія призначалась під багатоповерхівки.

Квартал №5 на 26 ділянок запроектований в районі вулиці Загорської, Ярослава Мудрого, Саксаганського. Загальна площа ділянок - 1,6526 га. В попередньо розробленому детальному плані територія призначалася під будівництво об'єктів обслуговування районного значення та споруд комерційного призначення.

Один із присутніх військових порушив проблему погодження проектів землеустрою, рішення про дозвіл на їх розробку в районі вулиці Загорської прийняте ще в 2015 році.

Однак начальник відділу землекористування Олександр Чепкий пояснив: відповідно до закону "Про землеустрій" земельні ділянки передаються у власність на підставі детального плану, який розроблено у відповідності до генерального плану. Оскільки генеральний план Ужгорода оскаржували в судах, він не діяв, то, відповідно, і детальні плани не можна було затверджувати. Через те, що вносяться зміни в детальний план цієї території, вирішення питання погодження проектів землеустрою можливе тільки після затвердження містобудівної документації.

У резолюції, яку сформували за результатами обговорень на громадських слуханнях, зазначено:

– подати на розгляд комісії з питань регулювання земельних відносин містобудування та архітектури містобудівну документацію "Внесення змін у детальний план території індивідуальної малоповерхової житлової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані";

– рекомендувати подати на розгляд під час засідання виконавчого комітету проект рішення про затвердження містобудівної документації.

Ужгородська міська рада

20 травня 2016р.

Теги: ділянка, учасники АТО, афганці

Коментарі

туберкульоз 20.05.2016 / 17:12:51
а Миколка Касич страшний розискник што там робитиь???аферіст і хабарник лем мадяру в доброні бриє ай сигаретчику...я взятки і машинку добротк=ну купив і хижу на собранецькій вуладив і типирька ще землиці марга хоче на шару

НОВИНИ: Соціо

10:05
Мукачівець під наркотиками спричинив ДТП і намагався втекти Фото новина
21:12
/ 3
Свидовець і полонину Красну порізали на лоти для продажу з аукціонів. Усього 800 ділянок на площі понад 8 тисяч гектарів
18:33
/ 7
Мер власних інтересів
14:36
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Янчієм Фото новина
13:34
На Закарпатті викрали багі з майстерні Фото новина
11:31
В Ужгороді патрульні виявили водія у стані алкогольного сп’яніння Фото новина
11:00
/ 1
На Закарпатті за добу вигоріло понад 1,3 гектара сухої трави та сміття
18:05
/ 1
На Закарпатті митники вилучили люксові бренди на пів мільйона гривень Фото новина
16:47
В Ужгороді шість квартир передадуть пораненим військовим
14:19
/ 1
У пункті пропуску «Дякове» прикордонники виявили старовинні монети Фото новина
12:54
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Віктора Дяківа Фото новина
12:19
На трасі Долина — Хуст викрили нелегального перевізника Фото новина
16:28
/ 3
В Ужгороді вперше провели масштабний чемпіонат зі скандинавської ходьби Фото новина
14:22
/ 1
Закарпатця судили за відео про пересування мобільних груп ТЦК у TikTok
11:27
/ 1
На Закарпатті оголосили високий рівень пожежної небезпеки
14:10
У боях за Україну поліг військовий Іван Панасенко із села Крива на Тячівщині Фото новина
09:58
На війні загинув ужгородець Євген Буков, який був батьком шістьох дітей Фото новина
09:43
/ 4
На війні з рф поліг захисник із села Пастілки на Ужгородщині Василь Юзьо Фото новина
17:10
/ 2
В Ужгороді попрощалися з 35-річним воїном Михайлом Тіщенком, який понад півтора року був зниклим безвісти Фото новина
16:01
На війні загинув військовий із Ясіні Василь Вербищук Фото новина
13:40
На війні з рф загинув захисник із Чинадійова на Мукачівщині Юрій Майнгаст Фото новина
11:57
/ 2
На Рахівщині затримали переправника, який вів чоловіка до Румунії через річку Фото новина
10:46
На Закарпатті зупинили перевантажену вантажівку Mercedes-Benz Фото новина
10:07
/ 1
На війні з росією поліг захисник із Міжгір’я Олег Шанко Фото новина
08:59
/ 3
Від початку року у Барвінку сталося вже 12 пожеж на сміттєзвалищі Фото новина
» Всі новини