На Закарпатті відновилася контрабанда, зокрема з окупованих територій - Семенченко

На Закарпатті відновилася контрабанда. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко. "Причому навіть виробляється в Донецьку, на окупованій території", - зазначив він.

На Закарпатті відновилася контрабанда, зокрема з окупованих територій - Семенченко

На Закарпатті відновилася контрабанда. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко.

"З приводу історії з тією ж самою митницею, я от пам'ятаю по Закарпаттю, там було Мукачевое, "Правий сектор", перестрілка, Балога, Ланьо, кричали, що всіх зараз посадять, там зараз поновилися всі ці історії з контрабандою. Причому навіть виробляється в Донецьку, на окупованій території, фабрика "Хамадей", яка вантажить потім все це у фури, йде через наші блокпости, у Київ, через Київ йде на Європу. Це все основа, на жаль, політичної влади, де кожен отримує свою вигоду, передає це наверх і всі задоволені", - заявив він.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль постійно твердить про боротьбу і з контрабандою на Закарпатській митниці ДФС України і навіть неодноразово заявляв про її повне подолання. Тим часом експерти твердять про переорієнтування контрабандних потоків під представників чинної влади.

Саме через боротьбу різних владних кланів за вплив на митницю на Закарпатті вибухнув конфлікт, внаслідок якого Г.Москалеві вдалося відстояти свого начальника Закарпатської митниці. Однак боротьбу не завершено - в ситуації, що склалася, прем'єр міністр Володимир Гройсман дав Г.Москалеві і начальникові ДФС України Роману Насірову один місяць на наведення порядку у цій митній структурі.

19 травня 2016р.

Теги: контрабанда, окуповані території, Семенчено

НОВИНИ: Соціо

18:21
До Мукачева евакуаційним потягом прибули вимушені переселенці з прифронтових територій Фото новина
17:08
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Райнишем Фото новина
14:22
/ 1
Помер військовослужбовець із села Боржавське на Виноградівщині Михайло Кіш Фото новина
09:08
Графік відключень електроенергії в Закарпатті на 7 січня
20:57
/ 4
Закарпатська прокуратура не захистила заказник "Темнатик" і праліси на схилах Боржави від забудови курортом Каськіва-Львочкіна
17:41
/ 1
На війні з росією поліг Олексій Керпатенко зі Сваляви Фото новина
17:01
/ 1
Закарпатські прикордонники заборонили проросійському італійцю в’їзд в Україну на 3 роки - ЗМІ Фото новина
15:07
/ 1
Підтвердили загибель захисника із Дубівської громади Юрія Мотринця Фото новина
13:55
Двоє туристів із Тернополя заблукали в горах Закарпаття Фото новина
11:41
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів горами до Румунії Фото новина
11:15
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Миколою Райнишем Фото новина
16:53
В Іршаві попрощалися з Героєм Іваном Котубеєм Фото новина
15:50
У Словаччині розшукують зниклого 46-річного закарпатця Фото новина
14:57
/ 2
У пункті пропуску "Ужгород" запроваджено оформлення пішоходів Фото новина
13:43
/ 1
У Дубовому на Тячівщині попрощалися із полеглим на війні Героєм Михайлом Магулою Фото новина
16:27
В Ужгороді стартували традиційні «Коляди у старому селі» Фото новина
14:28
/ 1
На КПП Закарпаття утворилися великі черги Фото новина
18:18
/ 1
В Ужгороді зупинили нетверезого водія, який порушував ПДР Фото новина
15:02
/ 1
Фотопастки прикордонників зафіксували диких тварин у високогір’ї Карпат Фото новина
09:42
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 52-річним захисником Миколою Головком Фото новина
19:25
/ 13
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 4
18:12
/ 3
Ветеран Другої світової війни з Закарпаття Іван Попович відзначив 100‑річчя Фото новина
17:42
/ 20
Колишній прокурор-"кіндерсюрприз" з Закарпаття Казак звільнився та виїхав у Швецію
17:33
У Завадці на Мукачівщині поховали воїна Валерія Легету, який більше року вважався зниклим безвісти Фото новина
16:31
На Мукачівщині вже шосту добу триває пошук 62-річної жінки Фото новина
» Всі новини