Ужгородський УКРОП очолив Роман Завійський

У суботу, 14 травня, було призупинено повноваження статутних органів ужгородської міської парторганізації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

Ужгородський УКРОП очолив Роман Завійський

У понеділок зборами ужгородської міської парторганізації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» одноголосно прийнято рішення про призначення Романа Завійського керівником місцевого осередку партії.

Роман Богданович Завійський, 34 роки, юрист. Народився 23 грудня 1981 року в Ужгороді. Освіта – вища (Закарпатський державний університет, спеціальність «правознавство»). Працював юристом  в КП «Ужтепло», викладачем у Карпатському університеті ім. Августина Волошина та Київському університеті культури та мистецтв.  Одружений на Євгенії Завійській, виховує 8-річного сина. 

Новий керівник ужгородського УКРОПУ Роман Завійський після свого призначення поспілкувався з журналістами:

«Наша мета – створення ефективного осередку розбудови громадського суспільства в Ужгороді та на Закарпатті. Адже тільки громада може і має впливати на розвиток міста, району чи області, кожного дня контролюючи діяльність влади. 

У команді ужгородського УКРОПу – досвідчені фахівці у галузях медицини та освіти, волонтери, керівники громадських організацій, успішні студенти та воїни АТО. 

Ужгородці вже втомилися від одних і тих самих обличь у владі, які не хочуть змінювати наше місто на краще. Вважаю, що Ужгород потребує яскравих змін та стрімкого розвитку. Впевнений, що нам це під силу!» 

 
18 травня 2016р.

Теги: Завійський, керівник, УКРОП

Коментарі

поляк 30.08.2016 / 21:34:17
чуєш поверни гроші заробітчан бо ьї бокп тоб і сімї вийдуть у давшися пререї -щтпабі от пянки і вступаючих до університету то афер і йому не вірте ...гроші о 500 до 30000 дол. бере і бреше і нічого не рішає і він ніде нг=нп-е робит духає....і обманює людей ...

тігра 30.08.2016 / 21:30:06
рома опустиь ти поганий чоловік,повери люям грощі за іспити.навчання і аспіратнтутуру. де ти працюєш, яка в тебе заробітня плата і де ти гнив під ча революції гідності в в таблоі ледди -балоги в кп=ріслі - жері е влавився.....

дурневич брат 30.08.2016 / 21:23:36
ця чука є тігра рма котрий бабут. ігалідів на візку , пнесонрів тупо і прост китдав на гроші звів палац у соломонові уава і син невмнне дитя упаор в нелілю і неиопомянся і омануює люде

НОВИНИ: Політика

16:07
/ 5
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
11:09
/ 4
Запоріжець уник покарання за стрілянину на "Новій пошті" в Ужгороді
18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
» Всі новини