США не визнають вибори на Донбасі без виконання Мінських угод – Нуланд

Про це в Москві заявила журналістам помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд, повідомляє "Інтерфакс".

"Ми, як і ніхто інший в міжнародному співтоваристві, не визнаємо жодних результатів виборів на Донбасі, проведених поза Мінськими угодами", – сказала Нуланд.

Також вона додала, що обговорила з помічником Путіна Владиславом Сурковим "цілий комплекс аспектів, що стосуються Мінських угод".

"Вчора ми дуже докладно поговорили про всі аспекти Мінських угод, як ми можемо поліпшити ситуацію з безпекою, доступ СММ, просунутися з політичних питань Мінських угод, включаючи підготовку до виборів у Донбасі", – додала вона.

Як відомо, Нуланд перебуває в Москві, де проводить переговори щодо ситуації на Донбасі. У вівторок вона зустрічалася з Сурковим, який вважається "сірим кардиналом" та одним з ідеологів війни на Донбасі.