В Ужгороді з'ясовують, хто погрожує батькові смертельно збитого на "зебрі" 4-річного хлопчика (ВІДЕО)

В Ужгороді 4-річний хлопчина безпосередньо на пішохідному переході потрапив під колеса мікроавтобуса. Це сталося більше тижня тому, а днями батько хлопчика повідомив – йому та його родині погрожують.

В Ужгороді з'ясовують, хто погрожує батькові смертельно збитого на "зебрі" 4-річного хлопчика (ВІДЕО)

Батько переконаний – погрожує водій або його колеги.

Іван Богенчук, батько загиблого хлопчика

Заб’ю, уб’ю, але мене пугати не треба. В заяві є цифра 30 тисяч гривень. Це за що вам пропонували гроші? За мовчання, за те аби ця справа пошвидше закрилася.

Сам Іван – діючиючий військовий. Несе службу на Луганщині. Зараз він у відпустці, його службу перервала саме жахлива звістка про смерть чотирирічного сина.

Іван Богенчук, батько загиблого хлопчика:

– Це пішохідний перехід, там будь-шо може бути – мала зашпоталася, бабуся стала, палка в неї впала. Чи ще щось. Серце в когось схопило. Тобто він в будь-якому випадку мав пригальмувати? Так, це ж пішоход.

З інформацією про погрози родині Іван звернувся до Ужгородського військомату. Там йому надали адвоката, який і вивчає справу про ДТП.

Микола Журавльов, військовий комісар Ужгородського військомату:

– Від водія не ізьяті права водія, кримінальне провадження не на належному рівні іде у мене є штатний адвокат, я його направив щоб він розібрався із ситуацією. Він каже, що ситуація дуже ганебна.

Представник водія, що збив дитину, не на камеру зізнається: аварія – це нещасний випадок. Водій готовий заплатити 30 тисяч гривень моральної шкоди і понести відповідальність. Жодних погроз з їх боку Івану не надходило.

Віктор, представник водія:

– Але я можу сказати, що з нашої фірми – ні водій, ні його друзі, ніхто такі дії не робив. Я думаю – це трохи надумано, аби загострити ситуацію.

За даним фактом в поліції вже розпочали перевірку. Вивчають факт погроз і взагалі, чи були вони взагалі.

Лідія Подолей, речниця Національної поліції в Закарпатській області:

– За даним фактом розпочато перевірку. Якщо факт погрози життю і здоров’ю підтвердиться, тільки тоді буде відкрито кримінальне провадження.

Правоохоронці ж наголошують: водій, що збив дитин, не порушув швидкісного режиму і не був у стані алкогольного спяніння, том, ймовірно, це справді був нещасний випадок.

УжІнформ

17 травня 2016р.

Теги: хлопчик, батько, зебра, погрози

Коментарі

читачка 17.05.2016 / 19:04:02
Хто писав це повідомлення? Люди добрі,це ж нечитаєме: ніяких знаків пунктуації!

НОВИНИ: Кримінал

16:07
/ 2
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 7
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
» Всі новини