"Міс МДУ-2016" у Мукачеві обрали Мар’яну Бокоч (ФОТО)

Нову традицію започаткували у Мукачівському державному університеті. Тут організували перший конкурс краси, розуму та чарівності – «Міс МДУ 2016». Ідею обрати найкращу студентку у рідній альма-матер подали самі студенти.

"Міс МДУ-2016" у Мукачеві обрали Мар’яну Бокоч (ФОТО)

Розпочиналося все з кастингу. 9 претенденток на звання «Міс МДУ» обирали з-поміж інших студенток, які прийшли на попередній тур. Готуватися до конкурсу почали заздалегідь – починаючи з грудня минулого року, аби 12 травня у Закарпатському театрі драми та комедії могли показати себе у всій красі.

Представлення, інтелектуальний конкурс, хореографічна постановка у стилі ретро, виходи у повсякденному та вечірньому вбранні, – така програма конкурсу краси. Між виходами присутні на святі отримали порцію якісного гумору від команд КВН, розважали також вокальними та хореографічними номерами як студенти, так і запрошені творчі колективи.

Кращих з кращих обирало журі у складі 5 чоловік. Для журі обрати кращу з кращих задача не проста – всі дівчата гарні та достойні одягти корону королеви краси. «Міс Романтичність» , «Елегантність», «Артистичність», «Інтелектуальність», «Міс фото та інтернет», «Міс глядацьких симпатій» – без титулу не залишилися жодна конкурсантка. ІІ віце-міс МДУ стала Катерина Бігар, І віце – міс стала Марина Боршняк. «Міс МДУ – 2016» стала Мар’яна Бокоч, повідомляють у Мукачівському державному університеті.

17 травня 2016р.

Теги: Бокоч, Міс, держуніверситет

НОВИНИ: Соціо

15:17
На війні загинув захисник із Королева на Берегівщині Георгій Попович Фото новина
14:40
На Закарпатті реалізують масштабний проєкт зі збереження унікальної синагоги Фото новина
13:00
На війні з рф поліг Герой із Середнього на Ужгородщині Олександр Баб’як Фото новина
12:02
Закарпатський крафт презентують на виставці в Празі Фото новина
11:17
У боях за Україну поліг захисник із Великого Раківця на Хустщині Руслан Мельник Фото новина
14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
/ 1
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
11:01
Відомий гірський рятувальник поділився новими світлинами Чорногори Фото новина
09:04
Прикордонники Чопського загону затримали турка за спробу незаконного переходу кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві 15 березня відбудеться Хресна дорога
15:25
/ 2
На Берегівщині поліцейські повернули господарям загубленого пса, який допомагає у реабілітації дітей Фото новина
12:23
На 105-му році життя померла вчителька з Іршави Ганна Фечка Фото новина
18:31
/ 2
У Мукачеві зупинили водійку з перевищенням алкоголю у 7 разів Фото новина
17:17
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Ляхом Фото новина
11:25
/ 1
У Нижній Воротах на Мукачівщині попрощалися з Героєм Олександром Власовим Фото новина
10:33
У Мукачеві пройде щорічний племінний огляд собак Фото новина
10:02
/ 1
На Тячівщині рятувальники спіймали порушницю, яка палила сухостій біля будинків Фото новина
08:59
/ 2
В Ужгороді неповнолітній катався містом із арсеналом зброї в авто Фото новина
17:08
/ 8
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
» Всі новини