У резонансній справі щодо рейдерського привласнення магазину "Корзо" в Ужгороді ще один суддя взяв самовідвід

Сьогодні, 16 травня, перед початком судового засідання по резонансній справі щодо рейдерського привласнення магазину "Корзо" в Ужгороді, яке почалось із затримкою, суддя Апеляційного суду Закарпатської області Г.Собослой взяв самовідвід.

У резонансній справі щодо рейдерського привласнення магазину "Корзо" в Ужгороді ще один суддя взяв самовідвід

Такий свій крок він мотивував самовідводом своїх колег-суддів С.Павліченко та Ю.Боднаренко, оцінкою доказів по аналогічній по суті справі, повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Віталій Грегор.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 21 квітня в Апеляційному суді Закарпатської області мало відбутися чергове засідання в резонансній справі щодо рейдерського захоплення магазину "Корзо" в частині скасування державної реєстрації права власності О.Шек, І.Пушкаш, А.Андросюк.

Справу мала розглядати колегія суддів у складі Ю.Бондаренко, С.Павліченко, М.Куцин.  Двоє з них,  Ю.Бондаренко та С.Павліченко, 22 вересня 2014 року прийняли рішення відмовити реальним власникам  магазину "Корзо" (ТОВ «Магазин «Взуття») у визнанні недійсним договору купівлі-продажу та витребування майна. Однак це рішення було скасовано 14 січня 2015 року Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ та направлено на новий розгляд, як таке, що прийнято з явним порушенням законності. В подальшому відповідні суди, в т.ч. Верховний Суд, підтвердили в своїх рішеннях, що спірне майно (магазин) вибуло з володіння власника (Товариства) поза його волею, а тому товариство має право витребувати його від добросовісного набувача на підставі ст.388 ЦК України. 

Тому судді ‎Павліченко‬ і ‪‎Бондаренко‬ взяли самовідвід.

16 травня 2016р.

Теги: Корзо, самовідвід

НОВИНИ: Кримінал

17:48
/ 1
Закарпатку та її співмешканця, які прив'язали до стовпа і підпалили 9-річного сина, засудили до 9-ти років ув'язнення
15:39
Жінку з Берегівщини "пересудили" до 10 років тюрми за жорстоке зґвалтування знайомого
20:04
У Залужжі Мукачівської громади у 14 разів п'яніший за "норму" і "бездокументний" водій понівечив авто і бордюр Фото новина
19:49
В Ужгороді п'яний водій без документів в'їхав бусом у торговельний заклад Фото новина
17:09
У Чопі п'яний "безправний" водій скоїв ДТП і втік Фото новина
16:49
Біля Ужгорода патрульні виявили нетверезого водія Фото новина
19:29
/ 12
Ужгородця, який на моноколесі намагався "проїхати" до Словаччини, відстежили безпілотником і затримали біля кордону Фото новина
15:45
/ 2
На Рахівщині пострілами затримали двох "водолазів" та їх провідника Фото новинаВідео новина
01:11
"Страхову" шахрайку з Хуста, що "кинула" "ухилянта" на гроші, покарали 68 тисячами штрафу
23:05
П'яного водія, поміченого за кермом в Ужгороді, затримали вже в Оноківцях Фото новина
22:25
У Чопі львів'янин-рецидивіст за одну ніч викрав з 4 торгових закладів 70 тис. грн і товар Фото новина
22:09
В Ужгороді затримали двох грабіжників Фото новина
20:47
На Тячівщині за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, що жорстоко вбив собаку, оберуть запобіжний захід Відео новина
14:34
/ 8
Суд застосував силовий привід до "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича і відсторонив його від посади
00:34
/ 3
У Мукачеві виявили водійку Kia, яка напередодні скоїла ДТП в Ужгороді і втекла Фото новина
21:33
На Закарпатті прикордонник за хабарі сприяв незаконному переправленню "ухилянтів" за кордон Фото новина
16:42
/ 2
Двох закарпатців засудили по 9 років в'язниці з конфіскацією за підпали в Ясіні на замовлення рф
11:21
/ 4
В Ужгороді таксист після конфлікту з пасажирами пошкодив вікна в їх будинку Фото новина
22:18
/ 8
Мешканка Великого Березного уникла покарання за пересилання порнографії у Viber своїм знайомим
21:20
У Перечині товариство відшкодує 14,7 млн грн за забруднення ґрунтів
17:21
В Ужгороді засудженим до громадських робіт дозволили плести маскувальні сітки
16:55
/ 4
Закарпатець намагався без декларування завезти зі Словаччини 140-кілограмовий бронзовий дзвін російського виробництва Фото новина
15:39
У закарпатця в "Дякові" вилучили 139 "непояснених" феєрверків, які він намагався вивезти до Румунії Фото новинаВідео новина
18:10
На Закарпатті викрили ще двох інтернет-поширювачів кремлівської пропаганди Фото новина
» Всі новини