Історичну Боржавську вузькоколійку можуть вбити податками

Цього року вступили нові правила оподаткування землі для обєктів інфраструктури. Про це у спільноті "Боржавська вузькоколійка" в соціальній мережі Фейсбук повідомив закарпатський активіст Денис Добра.

Історичну Боржавську вузькоколійку можуть вбити податками

Цього року вступили нові правила оподаткування землі для обєктів інфраструктури (в даній таблиці приведено приклад щодо вузькоколійної залізниці в межах Іршавського району) - збільшено ставку з 0.25% до 3% в межах населених пунктів, і поза межами з 0.02% до 5% від грошової оцінки землі (це максимальні ставки, які встановлюються місцевими радами).

"Так, у межах Іршавського району в минулому році сума становила 25 147,49 грн - в 2016 році податок становитиме максимально 290 255,99 грн. Тобто збільшення відбудеться більш ніж 10 разів. У додатку таблиця в розрізі сільських рад та міської ради. Там правда є дуже цікаві цифри по Довжанській і Ільницькій сільським радам. Приклад фінансової залежності існування (або неіснування) інфраструктури на територіях певних громад показує одне : джерела наповнення місцевого бюджету. Правда одного разу можна встановити максимальну ставку...і на наступний рік не отримати нічого", - констатує Д.Добра.

 

"Минулого тижня спілкувався з мером м.Іршави з приводу компромісу щодо встановлення нових ставок податку на землю для вузькоколійки. Цього року по місту Іршава податкове навантаження зросло з 3 686,10 грн до 91 564,69 грн... Для залізниці це може бути аргументом для закриття взагалі колії - тому шукаємо копроміс: щоб і податки були для міста, і не таке суттєве збільшення для УЗ", - додає Денис Добра.

 

15 травня 2016р.

Теги: вузькоколійка, залізниця

НОВИНИ: Соціо

10:13
В Ужгороді стартувала серія безкоштовних романтичних екскурсій містом
09:02
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 9 лютого
11:15
/ 1
У Ясіні на Рахівщині попрощалися з Героєм Павлом Говбелом Фото новина
18:28
В Ужгороді патрульні зупинили водія з 2,32 проміле алкоголю Фото новина
09:19
/ 2
В Ужгороді зупинили водія без прав із ознаками наркотичного сп’яніння Фото новина
10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
» Всі новини