В Ужгороді визначилися, де відбудеться повторна сесія ЗНО замість "замінованої"

Сьогодні у міській раді Ужгорода знову пройшла зустріч батьків учасників ЗНО, які 5 травня не змогли скласти тестування з української мови та літератури через повідомлення про замінування ЗОШ №19.

В Ужгороді визначилися, де відбудеться повторна сесія ЗНО замість "замінованої"

На запитання відповідали заступник міського голови Олександр Білак, начальник міського управління освіти Оксана Бабунич та відповідальна за проведення ЗНО в Ужгороді Олена Шварц.

Ще у п'ятницю, 6 травня, було підготовлено та відправлено листи, у тому числі до Міністерства освіти і науки. У них – прохання через форс-мажор, який стався в Ужгороді, провести додаткову сесію складання тестування раніше, до кінця травня, а також розмежувати складання ЗНО та ДПА з цього предмету. Останнє важливо для тих, хто хоче вступати до закордонних вишів – їм уже до початку червня потрібні атестати про середню освіту і не так важливі результати ЗНО.

На сьогоднішній зустрічі посадовці наголосили: управління освіти та міська влада не мають повноважень приймати визначальні рішення, а від вищого освітянського керівництва наразі є тільки одна чітка відповідь: ужгородським випускникам, які складали тестування у 19-ій школі, проведуть додаткову сесію не в Івано-Франківську, а в Ужгороді. Інші питання поки залишаються, реагування на них ще чекають і, за попередніми даними, додаткова сесія складання ЗНО з мови та літератури відбудеться 14 червня.

За інформацією керівника управління освіти Оксани Бабунич, заяви на повторне складання є від 113 дітей, четверо спочатку написали заяви з проханням зарахувати результати їхніх робіт, а згодом змінили рішення і хочуть спробувати свої сили ще раз. До кінця цього тижня ще можна як подати заяви на повторне складання, так і на зарахування виконаних завдань.

Наголошувалося, що правила проведення ЗНО передбачають: коли дитина покинула приміщення, не завершивши роботу протягом визначеного часу, вона не може повернутися і її продовжувати. Також при повідомленні про замінування ішлося насамперед про безпеку життя і здоров'я дітей та всіх присутніх у школі, тому ніхто б не ризикнув узяти на себе відповідальність не виконати вимогу залишити будівлю, повідомила Ужгородська міськрада.

10 травня 2016р.

Теги: ЗНО, тестування

НОВИНИ: Соціо

18:02
/ 2
Підлітку, який планував теракт у школі на Тячівщині, призначили іспитовий термін Фото новина
11:06
У Мукачеві ще одну безпритульну собаку прилаштували в родину Фото новина
10:01
У Мукачеві патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
09:05
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 грудня
18:03
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Тячева Іван Онa Фото новина
14:27
Офіційно підтверджено загибель Захисника з Виноградова Юрія Будогазі Фото новина
11:20
На війні з рф поліг прикордонник із села Сойми на Міжгірщини Юрій Бунча Фото новина
08:55
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 24 грудня
21:33
"Зорі зійшлися – ми з Кайрою знову разом!": прикордонник з Чопського загону після полону повернувся по свою собаку-"пенсіонерку" Відео новина
17:55
/ 1
У Мукачеві попрощалися з Героєм Миколою Кіяном, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:02
Закарпатська митниця оприлюднила час очікування на пунктах пропуску до ЄС
15:34
Відділ прикордонної служби "Ужгород" Чопського загону запрошує на військову службу за контрактом
09:01
Підтвердили загибель Героя із села Кічерний на Мукачівщині Юрія Далекорея Фото новина
12:16
Ужгород запроваджує щоденну зупинку транспорту під час хвилини мовчання
18:02
В Ужгороді відслужили заупокійну Літургію на дев’ятий день після смерті Степана Гіги Фото новина
15:27
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який повторно керував авто у стані сп’яніння Фото новина
13:11
Перед різдвяними святами на КПП Закарпаття фіксують затори
09:06
/ 2
У Карпатах посилили охорону хвойних дерев перед новорічно-різдвяними святами Фото новина
19:14
/ 14
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 3
16:18
На війні з рф поліг 25-річний військовий з Вишківської громади на Хустщині Богдан Піпа Фото новина
12:54
/ 4
Закарпатці віком від 40 років зможуть отримати 2000 грн на профілактичне обстеження
09:06
На трасі Н-13 на Ужгородщині встановили камери автоматичної фіксації порушень ПДР Фото новина
15:52
У селі Волосянка відкрили Центр безпеки громадян Фото новина
12:20
Триває робота над ековиставою "Чарівний світ Карпат: Уроки Діда-Всесвіда" Фото новина
11:39
/ 1
У селі Данилівка на Берегівщині попрощалися з полеглим прикордонником Мирославом Матьовкою Фото новина
» Всі новини