На Вінничині засудили організаторів переправлення мігрантів через кордон, затриманих у вересні на Закарпатті

На Вінниччині за матеріалами СБ України засуджено трьох членів злочинного угруповання, яке займалось переправленням нелегальних мігрантів через Україну до країн Євросоюзу.

На Вінничині засудили організаторів переправлення мігрантів через кордон, затриманих у вересні на Закарпатті

Як повідомляють у прес-групі УСБУ у Вінницькій області, до угруповання входили мешканці Вінниччини: місцевий українець, вихідці з Кавказу та однієї з країн Близького Сходу.

Вони підшукували клієнтів-іноземців, бажаючих потрапити до Європи, по всій Україні та за кордоном. Останнім організовували запрошення на в’їзд в Україну, займались їх легалізацією в нашій країні, у тому числі за допомогою фіктивних шлюбів. За три тисячі доларів США з кожної людини мігрантів забезпечували тимчасовим житлом у Вінниці, харчуванням, перекладачем і супроводом до прикордонного району.

Співробітники спецслужби затримали організаторів каналу та двох їх «клієнтів» у вересні минулого року на Закарпатті, неподалік Чопа, при спробі дістатись до державного кордону. Під час обшуків у помешканнях організаторів правоохоронці вилучили більше десятка паспортів іноземних громадян та посвідок на проживання в Україні.

Вінницьким міським судом усіх зловмисників визнано винними у скоєнні злочину, передбаченому ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України.

Двох організаторів засуджено до позбавлення волі строком на один рік і три місяці з конфіскацією майна. Третього учасника – до п’яти років позбавлення волі з іспитовим терміном три роки.

10 травня 2016р.

Теги: мігранти, кордон, канал, затримання, організатори

НОВИНИ: Кримінал

14:46
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 1
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
11:02
На Закарпатті викрили контрабанду сигарет під залізною рудою у вантажному поїзді Фото новина
14:42
/ 2
Хто стоїть за кампанією проти Олени Мудрої, яка розслідувала будівництво ВЕС на Закарпатті?
» Всі новини