В Ужгороді після алкосвяткуваня дня народження "відкачували" гімназистку, а в Рахові після 200 г горілки рятували п'ятикласницю

Гімназистка з Ужгорода так нагостилася з друзями, що опинилася в лікарні. А п’ятикласниця з Рахова випила вдома 200 грамів горілки, після чого їй стало зле.

В Ужгороді після алкосвяткуваня дня народження "відкачували" гімназистку, а в Рахові після 200 г горілки рятували п'ятикласницю

Відразу два випадки дитячого пияцтва маємо в краї за один день. В обласну дитячу лікарню Ужгорода з діагнозом алкогольне отруєння доставлено 13-річну ужгородку.

Дівчина навчається в місцевій гімназії. Кілька днів тому вона мала день народження, тож вирішила відсвяткувати з друзями. Вочевидь, хильнула зайвого, й дитячий організм не витримав удару «зеленого змія».

Друге отруєння сталося 9 травня в Рахові. П’ятикласниця місцевої школи, залишившись сама вдома, вирішила розважитись. Чи то з цікавості, чи просто переплутала, та 11-річна дитина випила аж 200 грамів горілки. З алкогольним отруєнням школярку доставили до лікарні, де їй надали допомогу.

В обох випадках загрози життю дівчат немає. Оскільки йдеться про пияцтво неповнолітніх, справою зайнялась поліція. Батьків обох юних пиячок буде оштрафовано за неналежне виховання своїх чад, повідомляє прес-служба закарпатської міліції.

10 травня 2016р.

Теги: отруєння, гімназистка, горілка

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:29
У Синевирі через засніжену дорогу, медикам довелося пішли йти до пацієнтки ФОТО)
13:52
/ 3
Лижник із Волині травмував ключицю на Красії Фото новина
12:36
/ 1
У Хусті згорів торговельний кіоск Фото новина
18:10
/ 1
На Рахівщині медики евакуювали пацієнта на санчатах Фото новина
16:46
Траса «Київ — Чоп» — лідер за смертельними ДТП
18:14
Під час пожежі в Ужгороді евакуювали двох мешканців багатоповерхівки Фото новина
12:02
Гірські рятувальники евакуювали травмованого лижника з гори Красія Фото новина
17:43
У Білках через пожежу в підвалі ледь не згорів житловий будинок Фото новина
15:55
В Ужгороді вночі горіли гараж, сарай і автомобіль Фото новина
14:22
Через розпалену піч на Свалявщині ледь не згорів будинок Фото новина
13:26
/ 1
В Ужгороді 85-річний водій помер за кермом і врізався в фасад аптеки Фото новина
12:55
У Бобовищі водій із 2,41 проміле алкоголю спричинив смертельну ДТП Фото новина
17:10
/ 2
Поліція затримала водія вантажівки, причетного до смертельної ДТП на Абранському перевалі Фото новина
13:11
На Хустщині через пожежу в котельні ледь не згорів житловий будинок Фото новина
12:08
Двоє людей загинули у смертельній автотрощі на Абранському перевалі Фото новина
09:58
/ 1
У румунських Карпатах врятували двох українців, які збилися з маршруту в критичному холоді і двометрових заметах Фото новина
16:55
На Рахівщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
16:22
/ 8
На Мукачівщині 40-річного чоловіка смертельно поранили під час полювання Фото новина
13:28
/ 1
На Рахівщині прикордонники врятували 35-річного киянина, який намагався незаконно перетнути кордон Фото новина
12:31
Гірські пошуковці на Рахівщині врятували чоловіка, який кілька днів блукав у горах Фото новина
23:11
На місці удару рф по пасажирському поїзду "Чоп – Харків – Барвінкове" виявили фрагменти 6 тіл
16:50
/ 2
Поліція розпочала розслідування смерті немовляти в лікарні Мукачева
13:40
На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу в дерев’яній будівлі Фото новина
10:10
На Берегівщині 28-річна породілля народила немовля ще до приїзду лікарів Фото новина
17:33
Поїзд на маршруті Барвінкове – Львів – Чоп потрапив під удар російських безпілотників Фото новина
» Всі новини