Фестиваль "Угочанська лоза-2016" у Виноградові завершився фаєр-шоу і визначенням переможців (ФОТО, ВІДЕО)

Другий день розпочався 11-го за рахунком конкурсу-фестивалю «Угочанська лоза» розпочався у самий полудень проходженням театралізованої колони по вулиці Миру.

Фестиваль "Угочанська лоза-2016" у Виноградові завершився фаєр-шоу і визначенням переможців (ФОТО, ВІДЕО)

Глашатай на бричці з бочкою закликав городян на свято, троїсті музики грали, за ними услід, співаючи, йшлми учасники художньої самодіяльності . Попереду, як у старі часи, несли живого баранця. Біля пам’ятника виноробу в голову колони стали керівники району, гості близькі й далекі і далі всі попрямували до парку Перені – головного осередку гуляння.

Там ще зранку зайняли місця винороби з бочками та бутлями, сільські громади облаштували господарські двори з етнографічним та кулінарним начинням, десятки торгівців і народних умільців розклали столи з різноманітною сувенірною продукцією, закусками, напоями. В окремому секторі ціле містечко з атракціонами для дітей.

На сцені відкритого амфітеатру спеціальною видовищною програмою для виноробів розпочав святковий концерт вокально-хореографічний колектив Закарпатського народного хору. Оригінальними номерами сколихнули численну публіку мідяницький «Лісапедний батальйон», реперський дует «Напроти світу»… Естрадні розважальні дійства тривали тут більше п’яти годин і завершилися бурхливим виступом популярного місцевого етногурту «Чаламада».

Увесь цей час довкола сцени у парку відбувалися масові народні гуляння. Люди веселилися у сільських дворах, приймали гостей і пригощалися напоями і смачними стравами .

Загалом фестиваль справив хороше враження як гарне шоу для народу з популяризацією усталених в угочанському регіоні, теперішній Виноградівщині, звичаїв та обрядів. До сільських громад долучилися й організації та підприємства, аби представити свої продукцію та послуги. Так, держлісгосп вразив відвідувачів свого двора гарними дерев’яними скульптурами казкових лісовиків та опудалами диких тварин і птахів. А «Ортекст» скористався нагодою, щоб прорекламувати свої ортопедичні вироби.

Все це добре. Шкода тільки, що значна частина місцевих виноробів участі у фестивалі не брала. Із 17 наметів, де торгували вином, лише 5 було виноградівських.

Утім, нестачі вина на фестивалі любителі цього сонячного напою не відчували, його вдосталь привезли винороби з Берегівщини та Мукачівщини.

Найбільше медалей отримав виноградівський винороб Сергій Кус. А переможцями конкурсу вин «Угочанській лозі-2016» стали такі винороби:

Біле вино:

1-е місце – Михайло Поличко ( Виноградово);

2-е місце – Іштван Варга (Бене)

3-е місце – Олег Ільчин (Виноградово).

Червоне вино:

1-е місце – Арпад Ласлов ( Шаланки);

2-е місце – Сергій Кус (Виноградово);

3-е місце – Ернест Біров (Бене).

Ізабельні вина:

1-е місце – Сергій Кус (Виноградово);

2-е місце – Йосип Буркало ( Виноградово);

3-е місце – Сергій Кус (Виноградово).

 

 

 

 

09 травня 2016р.

Теги: Угочанська лоза, винороб, вино фаєр-шоу

НОВИНИ: Соціо

10:02
Капелана з Мукачева відзначили нагородою «Хрест Військова честь» Фото новина
09:20
У Мукачеві патрульні затримали чоловіків, які побили та пограбували перехожого Фото новина
18:29
На Закарпатті рятувальники знайшли двох чоловіків, які заблукали в горах і лісах Фото новина
17:20
На Закарпатті заблокували черговий канал незаконного переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
15:55
У Мукачеві затримали 34-річного уродженця Харкова, який на замовлення підпалив авто Фото новина
14:47
На Закарпатті до кінця року відкриють пішохідний і велосипедний перехід «Ужгород – Вишнє Нємецьке»
13:25
/ 3
В Ужгороді горів двоповерховий житловий будинок Фото новина
12:14
/ 1
На Закарпатті викрили понад 270 організаторів схем втеч за кордон Фото новина
11:15
На Іршавщині дві жінки обікрали місцеву під час «ворожіння»
10:15
/ 1
У Хусті відбувся фінальний етап TRANSCARPATHIAN GRAND RUN 2025 Фото новина
09:05
/ 14
Керівник Великоберезнянської лікарні втік за кордон, залишивши заклад без керівництва та фінансування Фото новина
16:50
/ 3
Закарпатець Андрій Ткачук став чемпіоном світу з ультрамарафону у Франції Фото новина
14:56
У румунських Карпатах врятували трьох українців, які заблукали під час походу Фото новина
13:03
/ 2
На Закарпатті взяли під варту двох неповнолітніх, підозрюваних у подвійному вбивстві літнього подружжя Фото новина
10:50
На Закарпатті викрили схему зняття військовозобов’язаних із реєстру «Оберіг» Фото новина
09:03
У Мукачеві прийняли дві родини переселенців із Дніпропетровської області Фото новина
18:23
Мукачівський хор хлопчиків та юнаків провів благодійні концерти в Австрії Фото новина
16:55
У Мукачеві зупинили водія Audi з ознаками сп’яніння та забороненими речовинами Фото новина
15:22
У Мукачеві проведуть безкоштовну вакцинацію котів і собак від сказу Фото новина
14:27
Поліція повідомила про підозру ще двом неповнолітнім у справі подвійного вбивства на Закарпатті Фото новина
12:59
Прикордонники Мукачівського загону вибороли «срібло» на турнірі пам’яті Героя АТО Роберта Кіса Фото новина
11:05
/ 1
Два села Закарпаття увійшли до списку найкращих туристичних у світі
09:05
На Закарпатті зафіксовано слабкий землетрус Фото новина
18:34
/ 1
У Мукачеві правоохоронці затримали водія з Кривого Рогу після смертельної ДТП Фото новина
17:28
/ 2
На війні з рф поліг захисник із Великолучківської громади - Василь Довганич Фото новина
» Всі новини