Школу, де писали тести ЗНО в Ужгороді, "замінував" студент із наміром "допомогти подружці" (ВІДЕО)

17-річний студент-першокурсник каже, що в такий спосіб хотів допомогти своїй подрузі-старшокласниці. Натомість понесе тепер кримінальну відповідальність. За даним фактом розпочато слідство.

Школу, де писали тести ЗНО в Ужгороді, "замінував" студент із наміром "допомогти подружці" (ВІДЕО)

Правоохоронці розшукали «жартівника», який повідомив учора близько 13.40 на тел.102 про замінування Ужгородської ЗОШ №19.

У школі саме йшло ЗНО. Його довелось перервати. Зі школи евакуювали близько 350 чоловік – учнів, вчителів, техперсонал.

Школу обстежили експерти-вибухотехніки, кінологи. На щастя, вибухівки не знайдено.

Натомість правоохоронці оперативно розшукали самого «жартівника». Ним виявився 17-річний ужгородець, студент-першокурсник університету. Сам хлопчина пояснив, що в такий спосіб хотів допомогти своїй подружці, яка теж здавала ЗНО.

До слова, юний зловмисник добре продумав свої дії. Аби його не вирахували, купив нову сім-картку, яку потім викинув. А телефон кинув у річку Уж, де його відшукали водолази.  

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст.259 ч.1 Кримінального кодексу України (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян). Санкція статті передбачає штраф до 1700 грн., арешт на строк до півроку або обмеження волі на строк до 3 років, повідомляє прес-служба закарпатської міліції.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у четвер близько 13.40 на телефон 102 надійшло анонімне повідомлення про замінування Ужгородської ЗОШ №19. Процес проведення ЗНО довелось перервати. Зі школи евакуювали близько 350 чоловік - учнів, вчителів, техперсонал. Школу обстежили експерти-вибухотехніки, кінологи, нічого небезпечного не знайшли.

06 травня 2016р.

Теги: студент, замінування, школа, тестування

НОВИНИ: Кримінал

10:54
/ 1
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 1
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
» Всі новини