У Мукачеві оновили редакцію положення про почесних містян

Міські депутати прийняли Положення про звання «Почесний громадянин міста Мукачева» в новій редакції. Також буде створено Експертну раду з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання на термін повноважень міської ради 7-го скликання.

У Мукачеві оновили редакцію положення про почесних містян

Звання «Почесний громадянин міста Мукачева» встановлюється з метою вшанування та відзнаки особистостей,  які зробили вагомий внесок в розвиток міста Мукачева, піднесення його статусу та в знак великої поваги і визнання їх професійної та громадської діяльності.

Звання присвоюється щорічно рішенням сесії Мукачівської міської ради.  Звання «Почесний громадянин міста Мукачева» присвоюється лише один раз і є довічним. Підставами для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Мукачева» є:

- вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста, 

- видатні заслуги в галузі науки, техніки, культури, мистецтва, фізичної культури та спорту, виховання та освіти, охорони здоров’я, охорони навколишнього середовища та забезпечення екологічної безпеки, розвитку економіки та виробництва, містобудування та архітектури, охорони правопорядку та громадської безпеки, зміцнення демократії та захисту прав людини і громадянина та в інших галузях;

- особиста мужність та героїзм, виявлені під час виконання службового та громадянського обов’язку;

- творча діяльність, що сприяє розвитку міста Мукачева, просуванню його позитивного іміджу в Україні та за кордоном.

Церемонія вручення відзнак Почесного громадянина міста Мукачева відбувається щорічно, як правило, під час святкування Дня Святого Мартина. 

Особам, які удостоєні звання «Почесний громадянин міста Мукачева» надається щомісячна грошова винагорода у сумі, яка визначається щорічно відповідним рішенням сесії.

 

Мукачівська міськрада

05 травня 2016р.

Теги: положення, редакція

НОВИНИ: Соціо

10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
» Всі новини