У ніч проти суботи знак при в'їзді до Хуста пофарбували в кольори "русинсько"-сепаратиського прапора (ФОТО)

Страсна п’ятниця у Хусті не минула без пригод. У місті орудували сепаратисти.

У ніч проти суботи знак при в'їзді до Хуста пофарбували в кольори "русинсько"-сепаратиського прапора (ФОТО)

Знак при в’їзді у місто невідомі розфарбували кольорами русинського прапора. Патріотичний вказівник вночі з п’ятниці на суботу перетворився на сепаратистський  символ.

- Хтось перед Великоднем  сповідається, хтось готує душу до очищення, а хтось грішить… У Хусті перед святами хтось справді постарався зіпсувати іншим настрій. Начальник міського управління житлово-комунального господарства Орест Бойко звернувся до правоохоронців. Хто це зробив – поки що невідомо. Утім ми зразу ж зранку перефарбували вказівник, – розповіла директор КП «Реклама-Хуст» Магдалина Скомаровська.

Слід зазначити, що це вже далеко не перший акт вандалізму у місті над Тисою. Очевидно, в Хусті працює угрупування сепаратистів, яке цілеспрямовано пошкоджує українську символіку. Спочатку кілька разів було зруйновано пам’ятник героям Карпатської України на Замковій горі, відтак – облито зеленою фарбою стели Августину Волошину та січовикам. Напевно, час уже активно підключитись до роботи Службі безпеки України, адже подібні дії загрожують національній безпеці держави, пише МедіаХуст.

30 квітня 2016р.

Теги: прапор, знак, сепаратизм

Коментарі

не байдужий 01.05.2016 / 13:14:14
спочатку імбецили, понавішували на свої авта це так зване "русинство"(вимпели і наклейки з триколорним ведмедиком)-ніякі служби не реагують, тепер обнагліли більше - на вказівнику столиці Карпатської України нагадили, Красне Поле, і т.д. Скільки потрібно(???) терпіти цих "кацапських" запроданців?

... 01.05.2016 / 12:27:21
Поїдь в росію і намалюй жовто-блакитне і узнаєш "як так".

Олег 01.05.2016 / 12:09:44
Якщо все фарбують у жовто блакитний то патриотизм якщо у синьо біло червоний то вандалізм.......Як так?

читач 01.05.2016 / 12:05:52
Хотів би знати, як фарба на блясі "загрожуе національній беспеці держави". Христос воскрес!

Круку 30.04.2016 / 22:06:49
Пане Степане, чабана ви маєте на увазі Губаля?

Степан Крук 30.04.2016 / 20:23:48
Знову псіхи з берегівської дурки втікли! Один з них "ПРЕЗИДЕНТ" Пудкарпатської Русі інший, поки що, простий чабан. Але після цього "подвигу" буде "МІНІСТРОМ СНОШЕНІЙ"!!!

на пустому 30.04.2016 / 17:33:16
нарцис на гербі

Варош 30.04.2016 / 16:44:44
Шо туйка сепаратистського ?

закарпатець 30.04.2016 / 15:45:39


Хамство. Коментар видалено. Адмін


О.Д. 30.04.2016 / 15:10:38
СБУ якщо цих хустських путінських "підпільників" не візьме за гузицю, то будуть ще проблеми

Вичислити "художників" по руху на відеокамерах магазинів, офісів і т.д. - не складно. Було би бажання

НОВИНИ: Кримінал

11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 2
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
» Всі новини