За фактом перевезення 22 вагонів з лісом, затриманих у закарпатському Чопі, розпочато кримінальне провадження

Прокуратурою Закарпатської області, за повідомленнями у ЗМІ, розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем при перевезенні 22 вагонів лісопродукції за попередньою правовою кваліфікацією ч.2 ст.364 КК України.

За фактом перевезення 22 вагонів з лісом, затриманих у закарпатському Чопі, розпочато кримінальне провадження

Йдеться про можливе зловживання службовим становищем службовців товариства, яке здійснювало експорт вказаної деревини за кордон.

Проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчому управлінню національної поліції в області.

В рамках вказаного кримінального провадження буде призначена відповідна експертиза, яка встановить походження цієї деревини і з`ясує чи належить вона до ділової деревини.

Довідка

ч.2 ст.364 КК України  - зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

29 квітня 2016р.

Теги: ліс, вагони

Коментарі

Театр абсурда 29.04.2016 / 21:25:19
Фері будь розумний. Кругляк викрадений із вагонів. Напийся води.

Фері 29.04.2016 / 19:57:30
Які мінімуми пане Порошенко негайно конфіскацію майна всієї родини і на колиму років 25 мінімум без права застави !!!

НОВИНИ: Кримінал

14:24
/ 7
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
» Всі новини