Мукачівська команда дизайнерів одягу за "Фольк-мелодію міста" стала переможцем міжнародного конкурсу в Словаччині (ФОТО)

Команда дизайнерів одягу, до складу якої входили студенти та викладачі спеціальності конструювання та технологія швейних виробів Мукачівського державного університету, черговий раз взяла участь у щорічному міжнародному конкурсі «Модна Лінія Молодих-2016» у місті Пряшів (Словачина).

Мукачівська команда дизайнерів одягу за "Фольк-мелодію міста" стала переможцем міжнародного конкурсу в Словаччині (ФОТО)

Цьогорічною особливістю участі команди стала рекордна кількість учасників з Мукачева у складі 15 осіб. Родзинкою стало представлення спільної словацько-української колекції за мотивами народного костюму.  

Місто Пряшів  зустріло всіх учасників теплим та весняним сонцем. Конкурс традиційно відбувся на високому організаційному та культурному рівні завдяки старанням організаторів – Пряшевському коледжу професійної освіти  (SOSP) за особистою ініциативою директора пана Кухти Мирослава.

За результатами  кропіткої та талановитої роботи студентів за підтримки викладачів та співробітників кафедри відбулось створення  та презентація колекцій: «Фольк-мелодія міста» та спільної українсько-словацької «Настрій весни».  

Представлені колекції гідно оцінені журі конкурсу: 1-е та 2-е місце у номінаціях «Одяг вихідного дня» та  «Повсякдений одяг», повідомляють у Мукачівському державному університеті.

28 квітня 2016р.

Теги: дизайнери, команда, перемога, колекції, Словаччина

НОВИНИ: Соціо

17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 4
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
19:08
/ 2
Рятувальники вийшли в рейди проти паліїв сухостою Фото новина
16:28
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
15:34
/ 3
На Закарпатті викрили схему ухилення від податків через «тіньові» квитки на міжнародні рейси Фото новина
15:17
На війні загинув захисник із Королева на Берегівщині Георгій Попович Фото новина
14:40
/ 4
На Закарпатті реалізують масштабний проєкт зі збереження унікальної синагоги Фото новина
13:00
На війні з рф поліг Герой із Середнього на Ужгородщині Олександр Баб’як Фото новина
12:02
Закарпатський крафт презентують на виставці в Празі Фото новина
11:17
У боях за Україну поліг захисник із Великого Раківця на Хустщині Руслан Мельник Фото новина
14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
/ 1
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
» Всі новини