Двох "мукачівських" бійців ПС вивезли з ужгородського СІЗО у невідомому напрямку

Добровольців-фронтовиків із "Правого сектору" в Ужгороді знову викрали, тепер уже із СІЗО, інформує прес-служба "Правого Сектора" Закарпаття

Двох "мукачівських" бійців ПС вивезли з ужгородського СІЗО у невідомому напрямку

У справі з бійцями Правого сектору, котрі фігурують щодо подій у Мукачеві в липні 2015-го року, вкотре вчинені незрозумілі дії з боку правоохоронців.

Бійці ДУКу Володимир Бурча та Родіон Горбенко утримувались під вартою в СІЗО в Ужгороді за врученою їм ще влітку минулого року підозрою у тероризмі та створенні злочинного угрупування.

Ще в вівторок їм приносили передачі, все було як завжди. Сьогодні адвокат пішов до них на зустріч і виявилось - їх у СІЗО немає. Сім'ї та захисники шоковані: куди можуть зникнути хлопці із СІЗО? Ні про транспортування, ні про поточне місце перебування нікому з них не повідомлялось, хоча, відповідно до Закону, це має бути обов'язково.

Нагадуємо, подібний випадок уже був місяць тому, коли Бурчу і Горбенка утримували під вартою в лікарні і дивним чином вони звідти зникли. Родичі та друзі змушені були "піднімати на вуха" всю область, щоби з'ясувати, де перебувають Володимир і Родіон. 

Наголошуємо: йдеться про добровольців-фронтовиків, щодо яких слідство лише триває і котрі не визнані судом винними у жодних злочинах. Разом з цим, стосовно них вже не вперше мають місце доволі дивні і вочевидь неправомірні дії правоохоронців, вважають у "Правому Секторі" Закарпаття.

До слова, за місяць, проведений у СІЗО, стан здоров'я хлопців значно погіршився. По-перше, у Бурчі почали загнивати рани від спиць апарату Ілізарова, який у нього на нозі, тож одну спицю довелось вилучити, приймати знеболювальні та антибіотики. Однак апарат йому треба носити ще більш як півроку. Горбенко скаржиться на болі в пораненій руці. По-друге, на останньому суді в обох була помічена застуда.

На цей час точне місце їхнього перебування так і не відоме. 

Ймовірно, Бурчу та Горбенка транспортують до київського СІЗО. Адвокати складають запити до різних інстанцій, родичі написали заяву до Ужгородського МВ УМВС з приводу встановлення місця знаходження ув'язнених правосекторівців.

Просимо громадськість та ЗМІ долучитися до справи, адже розслідування цього кримінального провадження, як і саме тримання добровольців під вартою, чиниться із суттєвими та регулярними порушеннями Закону. І тільки суспільною увагою ми можемо змусити правоохоронців бути дійсно охоронцями права, а не його порушниками, кажуть в ПС Закарпаття.

За детальною інформацією з цього приводу можна звертатися за тел. 099-3879338, Галина.



21 квітня 2016р.

Теги: Правий Сектор, СІЗО

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини