Хабар директору Закарпатського облмуздрамтеатру давав Ужгородський військовий комісар Журавльов (ВІДЕО)

АТОшником, у якого керівник Закарпатського облмуздрамтеатру вимагав гроші за проведення благодійного концерту для військових, виявився військовий комісар Ужгородського ОМВК, підполковник Микола Журавльов.

Хабар директору Закарпатського облмуздрамтеатру давав Ужгородський військовий комісар Журавльов (ВІДЕО)

На відео саме він розповідає колективу Закарпатського облмуздрамтеатру, що їхній директор нібито вимагає гроші за оренду від усіх – від прикордонників, митників, усіх, хто має намір проводити заходи у приміщенні театру.

Як повідомлялося, директор Закарпатського облмуздрамтеатру отримав від військового 2 тисячі гривень хабара з 4 тисяч, про які попередньо вони домовилися. 

Нагадаємо, сьогодні, 19 квітня, 16-ти акторам театру прийшли повістки до військкомату.  

 

Заголовок

20 квітня 2016р.

Теги: Журавльов, хабар, Марюхнич

Коментарі

Українець 2016-04-21 / 22:05:38
Вони на всю страну кричять МИ ГРУПА ХАБАРНИКІВ І не бажаємо вшановувати учасників бойових дій і всіправоохороно органи мовчать та бездіять!!! Якщо в рамках даного кримінального провадження по хабарю Василя на допит як співучасника в деребані хабаря викликати персонал ( КРИКУНІВ) в порядку Кримінвально Процесуальнного кодесу та взяти пояснення за співучасть то 100% вони будуть від нього відхрещуватись!Лжи підтримка не точніше масовка 90-х.Цирк уйхав , а клоуни залишились!Хоть клоуни повині гастролювати!!

Українець 2016-04-21 / 21:58:17
Я був на концерті та звернув увагу скіольки було персоналу 7 громадяночок тепер аналізуємо в місяць вон отримує 1200 гривень і зкожного концерта по 200 грив. в місяці 30 днів + 6000 тис.Загальна сума 7200 , так,що щановні хабарники якщо берете хабарі то кажіть , що для прибиральнець. В зоні АТО на 2 позиції військовий отримує ці кошти ріскуя життям. Журавльоьов провиди в цьому кодлі перезавантаження персоналу, прошу тя!!!!!!!!!!!!!!!

Українець 2016-04-21 / 21:44:41
В Драмтеатрі Треба підняти прозору закупку Автобуса за 370 тис. у 2011 році,пропажу картин, укладання угод,куда дівся кольоровий метал, бруківка,витрата 20млн. гривень на вікна, перевірити приход в бугалтерії( фінансовиу дисцепліну),перевірку людей по штату на сітками тобто є посади які вимагають вищу театральну освіту, та на предмет мертвих душ) закупку. здавання приміщень та їх оплата, продажа квітків, до речі оленчучка досі керує процесом.Вобщем гавна таим багато! І ніхто не чого не бачить , а бачать 16 повісток які виписані у відповідночсті до ст.17, ст.65 Конституції України.

Українець 2016-04-21 / 21:32:22
Вельмашановний Та ну ! Може Василь -хабарник хотів в церкву сходити та дві тисячі на пожертви, чи молитви за упокій віддати наших Героїв.Пояснюю може для Вас 2000 це не вилика сума грошей , але для Українця який гне спину 24 години в сутку це місячна максимальна зарплата!

Українець 2016-04-21 / 21:29:15
Шановний № 4446 я дуже радий ,що Ви підтримуєте хабарнеків, і Вам подабаться бруд. Журавльова розкрив групу хабарників яка діяла за зговором.Чому мовчить обласна прокуратура???Група осіб заявляє , що деректор брав хабар і ділився в присутності камер- це нахабство.Тоді я звертаюсь до митників , прокурорів, та інших чіновників , які хоть іноді перепрацьовують, беріть хабарі- та кажіть що Ви не для себе це робите , а воблаго , митниці , суду , прокуратури!Друзі вони ходять по місту і кажуть ми група хабарників працюємо за единим планом і нехто із правоохоронців не реагує !!!! ЖЕСТЬ!

Та ну 2016-04-21 / 15:18:06
Загиблим ці концерти до одного місця! За загиблих треба молитися, а не спекулювати на їхній пам'яті, як це роблять новітні Шарікови!

ужгородець 2016-04-21 / 04:51:53
4446 ви за слова свої треба відповідати! Коли ви втратити не дай Бог сина, брата чи чоловіка в АТО, тоді буде думати про що говорити. Бо концерт був присвячений саме для них в першу чергу.. загиблих! А ця тварюка директор Марюхнич хотів нажитися на крові.

4446 2016-04-20 / 19:53:14
Журавльов має відповісти за свою відверту брехню. Адже дуже добре знав, що ніякого хабаря не було. Знав про це від початку і до кінця. Але вирішив перебрехати. Дуже підла людина. Шита білими нитками справа закінчиться пшиком. Але є ще й Божий суд для Журавльова-наклепника! Бог не палицею б'є.

А далі що? 2016-04-20 / 18:03:00
Ну посидить дома, а що далі? Поцікавляться співвідношенням його заробітків і витрат за останній рік, чи може звільнять цю реінкарнацію оленчучки? там же в театрі бляха дійсно "посипано" на таких господарів.
Чи все затихне, як завжди.

Українець 2016-04-20 / 17:29:33
Да,це правда нормальних людей не люблять.

!!! 2016-04-20 / 17:19:42
Журавльов нормальний мужик в порівняно з Васільцюном,його попросту "ЗЛИВАЮТЬ"!

Українець 2016-04-20 / 17:08:08
По-поводу Сина Погорелова, то він оформив догляд за дитиною до 3-ох річного віку. В 2017році втратить право на відстрочку. Військком йому по обіцяв,що другий призвеця. Якщо не захворіє екстренно!

Українець 2016-04-20 / 16:59:51
Додатково сам Військком микола Журавльов землю не отрмував та на облік не вставав, а в же в літку буде рік як має статус учасника бойових дій.Та 10 років прживає в гуртожитку військовій частини.

Українець 2016-04-20 / 15:25:22
Шановна Босоркання, надаю обгрунтовану відповідь!Батько Журавльова В.В. є 1.ветеран війни - інвалід 2 групи, 2.ветеран військової служби йому положенно землю позачергово. На земельний облік встав 2008 році землю отримав після судових тяганин ( дві позовні заяви в Ужгородськийміськкрайоний суд) тиждень назад. Сам Микола Журавльов був позивачем до Ужгородськогоміськрайоного суду щодо відновлення порушених конституційних прав 6000 тис. мешканців м. Ужгорода які не отримали землю судова тяганина , ще йде .Дивись інтернет видання Трибуна від 29.09.2014 року

босорканя 2016-04-20 / 13:55:40
цікаво як Журавльова батько землю в Ужгороді дістав в той час як малий синів Погорєлова та депутатів ради повістками шугав!!!щось нієден з них в АТо не пішов а земельку дали

Украънець 2016-04-20 / 13:04:32
Пані Читачка по спілкуйтесь з родиною загиблих військовослужбовців в низу коментарів є номера телефонів про рекламу Журавльова М. Да і скажіть , що Ви корисного за своє життя зробили для Людей України?

читачка 2016-04-20 / 11:49:30
Тут рекаму Журавльову роблять наркоман Федака і його хвора на голову жінка Конарка, яка вже всіх дістала

Степан Крук -Яні 2016-04-20 / 11:22:29
Я не можу бути поганим юристом по одній причині - я не юрист!

Тетяна 2016-04-20 / 10:57:55
Оце біда нашого суспільства.Ми привикли давати,брати,договорюватися,віддячувати...Можливо директор в сьогоднішній ситуації взяв гроші з благородними намірами... Але попалася на його дорозі людина,яка дуже тонко відчуває біль інших і не захотіла миритися з беззаконням.Якби в нашому парламенті всі дотримувалися законів,то ніхто б не оправдував директора...А так ...як завжди...

яна 2016-04-20 / 10:53:38
Степан Крук,ти прекрасний коментатор на сайті,але поганий юрист.

НОВИНИ: Кримінал

17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"