Директор Закарпатського облмуздрамтеатру вимагав хабар у АТОшника (ФОТО, ВІДЕО)

В Ужгороді "на гарячому" затримано директора Закарпатського обласного державного українського музично-драматичного театру.

Директор Закарпатського облмуздрамтеатру вимагав хабар у АТОшника (ФОТО, ВІДЕО)

18 квітня 2016 року військовою прокуратурою Ужгородського гарнізону за повідомленням та спільно з відділом боротьби з корупцією і організованою злочинністю УСБУ в Закарпатській області в рамках контролю за вчиненням злочину задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди директором Закарпатського обласного державного українського музично-драматичного театру.

Грошові кошти у розмірі 4 тис грн від військового комісара Ужгородського ОМВК підполковника Ж. мали стати як розрахунок за надання приміщення театру для проведення урочистих заходів з учасниками АТО.

Частина хабара – 2 тис грн – виявлена і вилучена під час огляду місця події. На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії.

Посадовець М. затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про повідомлення правопорушнику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням) та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, повідомили у прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.

Відео – Громадське ТБ Закарпаття

18 квітня 2016р.

Теги: директор, драмтеарт, хабар

Коментарі

офіцер 2016-04-30 / 00:18:32
Шановні читачі, крикуни, полковники, підполковники, герої, герої романів та герої АТО (справжні герої).
Не хочу розбиратись, хто знаходиться по той бік монітору! Чи це військова прокуратура чи правоохоронні структури (СБУ). Що б щось написати, то необхідно хоча б щось знати!
«Істину знає тільки - Бог», а читаючи Інтернет у мене враження, що більшість коментаторів були на місці отримання грошей, які передавав Журавльов М.В.
Так, от шановні коментатори, щоб висловлюватись в чиюсь сторону, необхідно подивитись на себе і переконатись в тому, що ти не є хабарником, злочинцем або просто сволотою. Пояснюю для так званих захисників героїв (компютерно-доморощених) АТОшників, поняття «хабар» давно вже не існує, а існує поняття неправомірна винагорода – вимагання, давання та отримання.
Подарована цукерка, квітка, вино або шоколад державному службовцю і ви шановні вже злочинці.
То пишучи коментар, не будьте ідіотами та не паплюжіть чуже ім’я, тому що час розсудить хто був правий, а хто лукавить.
Для військовослужбовця Збройних сил України існує поняття – честь офіцера, нехай Журавльов М.В. подивиться в очі своїх товаришів і піднятою головою пройде по між ними.

Українець 2016-04-20 / 09:34:36
Друже Майкл, в твоїх словах є правда і вони мають право на життя!!!! Треба підтримати військкома Журавльова М. який перший почав ломати систему зі свого військомату і вліз в проблеми Культури!

Ніка 2016-04-19 / 17:36:39
Семене, не подумав васько, зарвався...

Петро- Майклу 2016-04-19 / 16:22:08
Так,так,багато грошенят прилипає до рученят в коледжі культури і будиночок вже готовий і юристи консультують

майкл 2016-04-19 / 16:06:58
Думаю . що це проблема не тільки в театрі. Управлінню культури є над чим працювати . адже це не перший випадок корупції у культурі.Копніть глибше - це і відкати від ремонтів . і працевлаштування, і вступна кампанія. Було б бажання боротися !

Юрко 2016-04-19 / 12:05:01
Це його такса Він не ганьбився вимагати і взяти гроші від Оксани Хижун,керівника "Писанки",коли ті проводили там БЕЗКОШТОВНИЙ концерт Це ж колеги І він чудово знає,що вони не мають зайвої копійки Ледарюга і нахал !

Українець 2016-04-19 / 07:31:22
Друже Семен, Я бачив як він брав грощі від погранців , МЧС, які теж робили концерти благодійний, це внього така такса для бюджетників , а з курвоти Коменских він бере 15 тис. Васильок падкий на грощі бо треба на молодих дівчат та алкоголь. А вони з неба не падають. 4 тис. це можна цілий вечір покувиркатись з молодицею. Сумма смішна але жадібність переповнила Вась Васю!

Семен 2016-04-19 / 00:19:55
Щось все так не логічно. Навіщо Марютичу брати хабаря саме в АТОшників? Як би він попросив у Насті Канські і Потапа - це було б якось зрозуміло, бо білети на концер коштуют від 80- 150 грн., а тут безкоштовний концерт (в чому резон?) І сума дуже смішна аби на неї вестися.. і по інтеру показали Закарпаття так оперативно без доведеної справи в суді..100% закарзна справа.

Знайючому 2016-04-18 / 22:26:58
Від Василя попросив?

Знаючий 2016-04-18 / 22:19:36
Військова прокуратура, 2 тис. Грн.,сбу і сміх і гріх. Люди схаменіться в пеклі будете горіти. Ціцак за зміну кваліфікації на ч 1 ст 368 попросив 20000$ де справедливість

Театралу 2016-04-18 / 22:17:50
Цей концерт планувався з початку року.Та я бачила як військком його ходив просив два тижні принижувався щоб Василь надав дозвіл зробити концерт.І виходив від Василя з криками бо той йому 8 тис. виставляв.У військкома пена з рота шла.

Театралу 2016-04-18 / 22:12:51
Підстава в чому ,що взяв хабарь?Не взяв не було б підстави. Чи ви сторонік хабарів???

Театрал 2016-04-18 / 21:49:53
Дуже схоже на підставу. Мабуть, хтось вже собі крісло директора намітив.

Гном 2016-04-18 / 21:20:26
Да дійсно Глеба - падла ріткісна,сука улізнув !Треба їх родини чоловічоьї статті в зону бойових дій відправляти іскупати провину кровью. Смерть покидькам.

Українець 2016-04-18 / 21:14:10
Друже, може прошлому Ціцак і х-й, але беручі до уваги те що за справу взялася підпорядкована йому структура, а не обласна чи міська прокуратура.Випливає думка про можливий злив інформації чи вони просто не хотіли братися бо , щось мають від драм театру. А казати на людей які на сьогоді боряться із покидьками не коректо і не варто. Навпаки треба підтримати військового прокурора, щоб докінця довів справу!!!!

Мущика 2016-04-18 / 21:08:57
Само обідно шо васькові все легко давалось суколова йогоодобре прищемила за одне місце це йому кара божа шо оббирав колег нічого святого у нього нема жалко що глебу так легко відпустиои

курвище 2016-04-18 / 20:55:09
Ціцак будучи на посаді заступника голови суду перший в Ужгороді мав БМВ Х5 тай дали го іміли та попросили на х...й

Микола 2016-04-18 / 20:49:56
ГРОШІ Васьок брав також з своїх земляків. Такса була в нього 2тис. для своїх. Може слідство докопається в кого він з орендаторів театру яку суму просив, а значить і брав. Ганьба для всієї культури області. всі знали , що він любить випити , а він ще й гроші вимагає -хабарник, корупціонер.

Українець 2016-04-18 / 19:29:50
Васьок, звик грощі брати з повій проросійських Каменських та урода Потапа та їм подібних . А тут перегнув покидьок всі людські норми моралі.

сак 2016-04-18 / 19:27:16
Марухнич шовгор Сидорана Василя!

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35