Виконком Ужгородської міськради розглянув сьогодні понад три десятки питань (ФОТО)

Зокрема, члени виконкому погодили для винесення на сесію програму забезпечення ліками ужгородців, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання. Вона розрахована на період до 2020 року. Крім власне забезпечення ліками, програма передбачає також впровадження розроблених стандартів діагностики, лікування і профілактики, надання рівного доступу до якісної освіти, інтегрованого навчання та інших сфер соціального життя.

Виконком Ужгородської міськради розглянув сьогодні понад три десятки питань (ФОТО)

Схвалили і Програму «Репродуктивне здоров’я населення м.Ужгород на період до 2020 року” та Програму енергоефективності Ужгорода на 2016-2017 рoки.

Також було надано 5 дозволів на проведення земляних робіт строком на п’ять днів, зокрема, по вул. І.Ваша‚ 30 для стандартного приєднання житлового будинку до системи газопостачання по вул. Високій – Криничній‚ б/н, для підключення будівель до системи водопостачання та каналізації – по вул. Вузькій‚ 17 та вул. Новака‚ 24/1, ще один дозвіл на роботи на вул. 8 Березня.

Крім того, 20 днів матиме управління капітального будівництва Ужгородської міської ради на реконструкцію водопровідної мережі по вул. Борканюка. Один із дозволів, на вулиці Корзо,4, відклали на додаткове вивчення, оскільки, як з’ясувалося, по цьому об’єкту є рішення суду і потрібно створити комісію, яка вивчить ситуацію.

Винесені на розгляд виконкому проекти рішень про продовження терміну дії дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами трьом суб’єктам господарювання відправили на додаткове вивчення. Відповідно до внесених змін до законодавства виконком не може продовжувати дію дозволів, підприємці повинні укласти нові заяви на надання дозволу користування місцями для розміщення об’єктів зовнішньої реклами. Підприємці, присутні на засіданні, зазначали, що є правові колізії і питання розглядають у судах. Представник прокуратури підтримала пропозицію додатково вивчити проблему.

Прийняли і рішення про першочергові заходи щодо ліквідації та запобігання виникненню несанкціонованої (стихійної) торгівлі в Ужгороді прийняли сьогодні на засіданні виконкому. Документ визначає конкретні кроки, які служби і що мали б робити, аби ліквідувати осередки стихійної торгівлі у невстановлених для цього місцях, для якісного покращення благоустрою, недопущення інфекційних захворювань.

Питання переоформлення гаражів сьогодні на засіданні виконкому міськради Ужгорода відклали на додаткове вивчення. Зауваження мала представник прокуратури.

На засіданні виконкому було підтримано й рішення видати ордери на житло рідним загиблих у зоні АТО військовослужбовців. Помешкання, а це дві однокімнатні та одна однокімнатна квартири, придбані Великоберезнянською РДА за рахунок коштів державного бюджету, громадяни обрали можливість проживати в Ужгороді. Крім того, погодили укладання майже десятка договорів найму, півтора десятка осіб прийняли на квартирний облік, окремим із них внесли зміни до складу сім’ї, інформує Ужгородська міськрада.

13 квітня 2016р.

Теги: виконком

НОВИНИ: Соціо

03:17
У Сумах на Алеї Слави відкрили пам'ятник колишньому командиру 128-ї окремої Закарпатської гірсько-штурмової бригади Є.Коростельову
18:05
До 1 липня в Ужгороді можна пропонувати претендентів на премію імені Петра Скунця
17:35
В Ужгороді триває капремонт площі Петефі
15:40
На складання ЗНО на Закарпатті зареєструвалися 12 тисяч 834 учасники
15:06
/ 3
29 травня на Закарпатті вирішуватимуть щодо пом'якшення карантину, а з 1 червня запустять потяг Київ-Ужгород
14:00
"Зелений базар" в Ужгороді з 1 червня працюватиме щоденно
13:50
/ 1
У Мукачеві грошовими преміями нагородять учнів, які стали переможцями олімпіад
13:49
Фахівці центрів та бюро правової допомоги на Закарпатті допомагають учасникам АТО відстояти їхні права
10:07
Свалявський професійний будівельний ліцей торік збільшив свої доходи на 800 тис грн
09:35
500 звернень щодоби приймає диспетчерська служба екстреної допомоги на Закарпатті
00:56
/ 1
Опублікований урядом перспективний план формування територій громад Закарпатської області відрізняється від проекту, що збурив громади (ПЕРЕЛІК ОТГ)
18:10
Інклюзивна кондитерська-школа "Золоті серця Закарпаття" в Ужгороді відновила роботу після карантину
18:06
Чергове засідання щодо облаштування велоінфраструктури в місті відбулося в Ужгороді
16:57
У Закарпатській ОДА запрацювала електронна приймальня
15:08
/ 4
Як медреформа працює на Закарпатті. Історія лікарки-ФОПа з Ізи
14:37
У Мукачеві презентували електронну систему "Моя школа"
14:29
/ 8
На Закарпатті розробили мапу для інвесторів та інвестиційну "няню"
14:17
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні-квітні перевезено вантажів на 14,9% менше, ніж за аналогічний період торік
12:59
/ 2
Програму підготовки до продажу земельних ділянок погодили в Ужгороді
12:56
/ 3
В Ужгороді визначили "офіційну" зону відпочинку біля річки
12:11
/ 5
Аспірант-айтівець УжНУ розробив новий курс з інтелектуального аналізу тексту
11:31
У Мукачеві запрацював Інклюзивно-ресурсний центр
10:37
/ 1
Завдяки повідомленню від громадян в Іршаві зупинили п'яного водія з кермом Jeep Chеrоkee
10:17
На Закарпатті цьогоріч – 9071 випускників
09:48
/ 6
Ще одна поліцейська станція на Закарпатті запрацювала на Іршавщині
» Всі новини