На Закарпатті на кордоні за перевезення контрабанди українець та угорець залишились без своїх автівок (ФОТО)

Понад 309 тис грн – вартість автомобілів і сигарет, які вилучили закарпатські митники.

На Закарпатті на кордоні за перевезення контрабанди українець та угорець залишились без своїх автівок (ФОТО)

Напередодні, 6 квітня, працівники Закарпатської митниці ДФС вилучили у громадянина України та Угорщини: «MERCEDES-BENZ», «VOLKSWAGEN SHARAN» та 2145 пачок цигарок.

Громадяни намагались вивезти сигарети до країн Європейського Союзу через пункти пропуску «Тиса» та «Косино». Автомобілі були спеціально обладнані сховищами, що ускладнюють виявлення прихованих тютюнових виробів. Українець для перетину кордону на автомобілі «MERCEDES-BENZ» обрав «червоний коридор», а угорець – «зелений».

Громадяни вчинили дії, що мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил. Товар та транспортні засоби вилучено. Вартість автомобіля «MERCEDES-BENZ», 2011 року випуску з українською реєстрацією становить майже 253 тис грн, «VOLKSWAGEN SHARAN» 1996 року з угорською реєстрацією – близько 30 тис грн, вартість цигарок – понад 26 тис грн.

Працівники митниці скерують справи до суду, який і визначить міру покарання, повідомили Закарпаття онлайн у відділі організації роботи  ГУ ДФС у Закарпатській області .

07 квітня 2016р.

Теги: кордон, українець, угорець, сигарети, контрабанда

НОВИНИ: Кримінал

15:53
/ 2
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 1
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 2
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
» Всі новини