За добу на Закарпатті сталося три ДТП. Серед жертв – 3-річна дитина

Не щастило минулої доби на Закарпатті власникам німецьких автомобілів "Фольксваген". Відразу три аварії за участі цих іномарок сталися в Ужгороді, Виноградові та в Рахівському районі.

За добу на Закарпатті сталося три ДТП. Серед жертв – 3-річна дитина

В Ужгороді близько першої години ночі на вул. Анкудінова не розминулися дві іномарки. 37-річний водій «Фольксвагена Пассата», рухаючись від транспортного мосту в бік вокзалу, виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з «Опелем» на словацьких номерах, за кермом якого перебував 27-річний ужгородець. Внаслідок ДТП травмовано троє чоловік. Найбільше дісталося пасажиру «Фольксвагена», який перебуває в реанімації.

Як засвідчила експертиза, водій «Пассата» перебував у стані алкогольного сп’яніння. На нього очікує відповідальність як за пиятику за кермом, так і за створення ДТП з тяжкими наслідками. Обидва автомобілі затримані на спецмайданчик поліції.

Друга автопригода за участю «Фольксвагенів» сталася вчора зранку у м. Виноградові. 43-річний житель села В. Копаня, керуючи автомобілем «Фольксваген Кадді», не впорався з керуванням і допустив зіткнення з автомобілем «Фольксваген Гольф», який рухався попереду і саме повертав на автозаправку. В результаті ДТП в лікарні опинилися три жінки-пасажирки «Кадді». Експертиза засвідчила, що обидва водії були тверезі. Машини затримано на спецмайданчик поліції.

Третя, найстрашніша автопригода сталася передвечірньої пори 31 березня на автодорозі сполученням Львів-Мукачево-Рогатин» у смт. В. Бичків Рахівського району. 37-річний житель села Б.Церква, керуючи автомобілем «Форд Мондео» на чеських номерах, виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з автомобілем «Фольксваген Поло». За кермом останнього перебував 51-річний житель Білої Церкви, який віз чотирьох своїх родичів. Серед них була й трирічна дівчинка, внучка водія.

На жаль, дитина від отриманих травм померла в кареті «швидкої» дорогою до лікарні. В лікарні опинилися водій і пасажири «Поло», а також пасажир «Форда».

За висновком лікарів, водій «Мондео» перебував у стані алкогольного сп’яніння. Його затримано й поміщено в ІТТ. Машини доставлено на спецмайданчик поліції, повідомляють у відділі комунікації ГУНП в Закарпатській області.

01 квітня 2016р.

Теги: аварія, дитина, алкоголь

Коментарі

Ваня 01.04.2016 / 12:18:35
То просто ужас.

рем 01.04.2016 / 11:25:14
Штрафи за порушення ПДР потрібно підняти до рівня 700-1000 Євро, а за жертви в ДТП - мінімум 15 років тюрми винуватцю.

НОВИНИ: Кримінал

17:56
/ 1
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 3
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
16:13
/ 1
На Хустщині затримали чоловіка, який жорстоко побив гостя лопатою Фото новина
13:57
Інспектори Мукачівської поліції затримали водія з результатом 3,61‰ алкоголю в крові Фото новина
10:09
На Берегівщині конфлікт за майно завершився замахом на вбивство
08:53
На кордоні затримали угорця, що в заблукав в Україну колією Фото новина
08:26
У Чехії після понад двох тижнів пошуків виявили тіло 22-річної закарпатки Андріяни Офрім
18:08
На Рахівщині юнак розбив двері крамниці каменем і викрав сигарети Фото новина
16:51
Суд на 6 років ув'язнив закарпатця за смертельну "п'яну" аварію в Драгові на Хустщині Фото новина
18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:51
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали трьох "ухилянтів" з Вінниччини Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 17
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
» Всі новини