На кінець березня в Ужгороді створено понад 140 ОСББ

Сьоогодні у малому залі Ужгородської міської ради провели тренінг для ОСББ та їхніх ініціативних груп "Технічні аспекти підготовки МПП та звітування по траншам за вимогами МРГ-3" в рамках реалізації проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ".

На кінець березня в Ужгороді створено понад 140 ОСББ

На тренінг були запрошені відібрані в результаті рейтингу члени функціональних груп ОСББ та ініціативних груп, які подавали заявки на участь в Проекті, а саме: ініціативна група мешканців будинку по вул. Баб'яка, 1; ініціативна група мешканців будинку по вул. Грушевського, 47; ОСББ «Ракоці, 16»; ОСББ «Ужфорт» , пр. Свободи, 28; ОСББ «Замкове», вул.Капітульна, 28; ініціативна група по вул. Минайській, 8; ОСББ «Едельвейс-Ужгород», вул. Заньковецької, 15.

Основною метою тренінгу стало надання керівникам та членам ОСББ, фахівцям міських рад та відповідних відділів знань з питань щодо підготовки мікропроектних пропозицій та звітування за траншами в рамках Проекту МРГ. Проводила тренінг інженер київського офісу Проекту ЄС/ПРООН «МРГ-3» Лариса Батченко.

Серед розкритих тем були наступні: підхід у відборі пріоритетних проблем будинку ОСББ, обсяг документів і завдань під час підготовки мікропроектної пропозиції та при звітуванні за кошти в рамках Проекту, як готувати проектно-кошторисну документацію, як проходити експертизу проекту і як організовувати конкурсний відбір підрядників. Тренінг також передбачав вироблення практичних вмінь і навичок слухачів.

Як повідомила муніципальний координатор проекту, головний спеціаліст департаменту міського господарства, голова Ужгородського осередку «Спілки власників житла України» Марина Куберка, з початку року в Ужгороді створено 19 ОСББ, усього ж на кінець березня їх у місті 149.
 
 

31 березня 2016р.

Теги: ОСББ, тренінг

НОВИНИ: Соціо

18:06
В Ужгороді вшанували пам’ять загиблого прикордонника Віктора Синька Фото новина
17:03
На Ужгородщині пожежа в гаражі ледь не перекинулася на житловий будинок Фото новина
16:01
У Мукачеві попрощалися із загиблим захисником Петром Будкаєм Фото новина
14:44
/ 1
Голову сільради на Ужгородщині судитимуть за заволодіння землею та легалізацію доходів Фото новина
12:15
/ 3
Мера Мукачева нагородили відзнакою 54-ї бригади Фото новина
11:38
В Ужгороді спіймали водія під наркотиками Фото новина
06:59
У четвер в Ужгороді згадають героя-прикордонника Віктора Синька
18:10
/ 1
У Чопському прикордонному загоні відкрили меморіал полеглим воїнам Фото новина
17:13
На Берегівщині відновили розгляд справи про невиплату допомоги дітям
15:47
У Підвиноградові на Берегівщині підтвердили загибель Героя Івана Демчика Фото новина
14:40
/ 1
До Ужгорода приїхав «Sakura Train» — символ дружби України та Японії Фото новина
13:42
/ 1
На Ужгородщині через підпал сухої трави згоріла дача Фото новина
11:42
Закарпатець сховав в авто контрабанду електронних сигарет і втратив машину Фото новина
09:05
У Бобовищі на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Василем Гонаком, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:14
Громади Закарпаття отримають гранти на розвиток екотуризму Фото новина
17:09
На Закарпатті розпочинається сезон цвітіння унікальної Долини нарцисів
16:17
В Ужгороді попрощалися із полеглим військовим Артуром Каташинським Фото новина
13:19
В Ужгороді розшукали зниклу школярку Фото новина
12:50
/ 5
Службовий пес на КПП «Ужгород» викрив спробу вивезення $100 тисяч Фото новина
10:17
В Ужгороді можливі ускладнення руху на вулиці Карпатської України
09:09
На Ужгородщині затримали водія, який влаштував ДТП у стані сп'яніння Фото новина
07:06
/ 9
Екскерівник прокуратури Закарпаття Казак зі Швеції через суд вимагає майже 5 млн грн недоотриманої зарплати
17:33
У селі Невицьке на Ужгородщині попрощаються із Героєм Анатолієм Макаровичем Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським Фото новина
16:15
/ 8
На Закарпатті поліцію звинуватили у незаконному проникненні до будинку
» Всі новини