Вахтанг Кіпіані в Ужгороді анонсував свій спецпроект про Карпатську Україну (ВІДЕО)

В Ужгороді відбулася зустріч з Вахтангом Кіпіані, головним редактором онлайн-видання та ведучим програми «Історична правда», колекціонером друкованих видань, засновником Музею-архіву преси у Києві.

Вахтанг Кіпіані в Ужгороді анонсував свій спецпроект про Карпатську Україну (ВІДЕО)

Про це повідомляє "Ужінформ".

Відомий журналіст розповів про свою колекцію періодики, яку збирає із 1984 року. Зокрема: цікавиться пресою на мовах представників нацменшин, які живуть в Україні, а його добірка самвидавних українських друкованих видань є найбільшою в світі.

«Деяких видань закарпатських у мене нема, або я маю в копіях. Але цей процес поповнення, доповнення колекції самвидавної у мене триває, не закінчений. Ця самвидавна колекція є найбільшою в світі. Я читав сьогодні фонд «Смолоскипу», у них є 330 найменувань самвидаву. У мене є 830 приблизно. Ще приблизно про 350-400 знаю, що були», — каже Вахтанг КІПІАНІ, журналіст

Поділився Вахтанг Кіпіані і власним досвідом створення сучасного контенту для ЗМІ, розповів про маніпуляційні практики в медіа та їх вплив на деформування суспільного сприйняття і картинок реальних подій. А також поділився інформацією про серію передач, присвячених Карпатській Україні, та анонсував вихід абсолютно нового проекту на історичну тематику.

«Час від часу ми говоримо про історію Закарпаття. Зараз ми записали черговий спецпроект про Карпатську Україну. Він буде прив’язаний до показу фільму «Срібна Земля», буде фільм Тараса Химича, а ми будемо проводити обговорення. Зокрема приїздив пан Володимир Кришеник з Ужгорода, котрий спогади батька презентував. Говоритимемо з львівськими і закарпатськими дослідниками. У якості тізера, рекламного говорю про нову платформу, новий проект. Незабаром буде новий історично-популярний проект. Детально про нього казати не буду, але він буде великий, має прозвучати більш потужно, ніж «Історична правда» (і видання, і програма). Буду причетний до цього нового проекту, але треба ще тиждень-два почекати. Ідея – стукатися у кожні двері. Бо навіть тих півмільйона, які ми маємо, недостатньо для 44 млн країни», — каже Вахтанг КІПІАНІ, журналіст

Підкреслив Вахтанг Кіпіані і важливість перевірки джерел інформації, особливо тієї, яка надходить із соцмереж. І акцентував: межі його колекції видань – немає, вивчає історію від початків зародження преси аж до Фейсбуку.

30 березня 2016р.

Теги: Вахтанг Кіпіані, Карпатська Україна, журналістика

НОВИНИ: Соціо

09:15
Нічний удар по залізниці спричинив масові затримки поїздів на Закарпаття
18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
/ 1
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 11
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 2
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 6
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
09:39
/ 1
Підтверджено загибель на війні Героя із села Кіреш на Хустщині Олександра Куриці Фото новина
09:01
Стало відомо, коли на Закарпатті вимикатимуть світло 2 грудня
15:46
У Мукачеві встановили четвертого бронзового гусака Фото новина
» Всі новини