"Москальське" Закарпаття суттєво обділили при розподілі видатків на утримання автодоріг (ДОКУМЕНТИ)

Попри акцентовану підтримку чинного голови Закарпатської ОДА Генадія Москаля, при розподілі видатків на утримання автодоріг чинна влада обходить своєю увагою Закарпаття.

"Москальське" Закарпаття суттєво обділили при розподілі видатків на утримання автодоріг (ДОКУМЕНТИ)

Про це свідчить аналіз затвердженого розподілу дорожнього бюджету на 2016 рік. («Про розподіл видатків державного бюджету, передбачених за бюджетною програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування» на 2016 рік» №176-р – редакція від 16.03.2016). Загалом між регіонами розподілено понад три з половиною мільярди гривень, однак якщо хтось отримав ласий шматок пирога, то комусь дісталися одні крихти.

Закарпатській області виділили всього 76,5 мільйонів на 17 кілометрів доріг державного значення (ділянки автодоріг «Київ – Чоп», «Вилок – Дяково» та «Мукачево – Рахів»). Тоді як сусідня Івано-Франківська область отримала 461,5 мільйонів гривень на  72,2 кілометрів доріг державного значення. Це найбільше в Україні. Львівській області виділено 252,6 мільйонів гривень на 90,6 кілометрів доріг. По Львівщині взагалі цікава картина. Мало того, що минулого року область додатково отримала на дороги 312 мільйонів гривень від «дорожнього експерименту» (завдяки перевиконанням планових показників митницею), тепер на дороги державного значення тут направили ще 87,1 мільйон, а на місцеві дороги, що прокладені між селами, –  вдвічі більше – 165,5 мільйонів! Список місцевих доріг Львівщини, ремонт яких фінансуватиметься з Держбюджету, займає більше чотирьох сторінок урядового документу, стільки не отримає жодна інша область України.

Натомысть, деякі області обділені? Зокрема Закарпаття, яке межує з чотирма країнами ЄС і має 19 контрольно-пропускних пунктів. Не зрозуміло, чому область, де митниця стабільно перевиконує план надходжень, взагалі не включили в «дорожній експеримент». По суті, йдеться про поділ регіонів на різні сорти, як це робилося при президентстві Віктора Януковича, вважають в прес-службі Закарпатської ОДА.

Такий «справедливий» розподіл бюджетних грошей в Закарпатській ОДА вважають відвертою корупцією. І уточнюють, що зараз політичні хабарі роздають не грошима, а дорогами.

28 березня 2016р.

Теги: дороги, ремонт, Геннадій Москаль

Коментарі

ара 29.03.2016 / 02:30:32
Закарпатцям не треба дороги, їм доста по 300 грн на виборах

точно 28.03.2016 / 16:36:37
В самому лише Ужгороді машин - по дві-три на сім"ю. Усі вони заправляються. І де, цікаво знати, дорожній збір, який закладено у ціну кожного літра палива?

Патріот 28.03.2016 / 15:12:06
Треба взяти інтерв"ю у Горвата і Пацкана. Чому ж вони голосували за такий б"юджет? Вже би час й прозвітуватись перед виборцями, якого ж хрена хлопці ви в депутати рвалися, вішали лапшу на вуха й брехали виборцям? Ви при баблові й владі, а народ при злиднях. При чому, такі злидні за всі роки Незалежності, простий люд ще не переживав.

НОВИНИ: Соціо

18:25
Підтвердили загибель захисника із Тячева Олександра Томишинця Фото новина
16:46
У Мукачеві зустріли евакуаційний потяг із Запорізької області Фото новина
15:15
В Ужгороді зупинили п’яного водія, позбавленого права керування Фото новина
14:13
Рятувальники визволили сноубордиста із снігових заметів у горах Рахівщини Фото новина
09:49
/ 1
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія, який у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП Фото новина
17:27
У пункті пропуску «Ужгород» відкрили пішохідну смугу руху Фото новина
16:13
/ 1
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах Фото новина
14:15
/ 5
Андрія Савчука звільнили з посади очільника Закарпатського ОТЦК
13:04
/ 1
На війні з росією поліг Герой із села Нанково на Хустщині Василь Марчишинець Фото новина
11:00
У селі Собатин з родини вилучили чотирьох дітей через неналежні умови Фото новина
10:02
/ 1
Стало відомо про смерть захисника із Косівської Поляни на Рахівщині Івана Бердара Фото новина
17:54
/ 2
На війні з росією поліг 25-річний воїн із Ясіні Андрій Сергійчук Фото новина
17:13
Закарпатські патрульні повернули додому пенсіонера, який загубився й був дезорієнтованим Фото новина
16:34
/ 4
Інспекторів Закарпатської митниці відсторонили після відео з можливим хабарем
18:39
Підтверджено загибель понад рік тому 25-річного Василя Поповича зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:34
Нетверезий водій з’їхав у кювет у Мукачеві Фото новина
13:02
/ 1
На гірськолижному курорті на Ужгородщині травмувався сноубордист Фото новина
09:56
Підтверджено загибель Михайла Поповича з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти з червня 2023 року Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 12 січня
18:13
/ 2
У Карпатах зафіксували рись поблизу державного кордону Фото новина
16:14
/ 1
У Дротинцях на Берегівщині попрощалися з полеглим військовим Іваном Келеменом Фото новина
14:41
/ 7
У Мукачеві оголосили результати конкурсу «Червене вино 2026» Фото новина
12:45
/ 4
У Бороняві на Хустщині попрощалися з 26-річним Героєм Сергієм Клованичем Фото новина
» Всі новини