У Мукачеві та на Виноградівщині вилучили наркотики

Вчора у Мукачеві патрульна поліція затримала п'яного водія з наркотиками. Наркотики виявили і в селі Велика Копаня Виноградівського району.

У Мукачеві та на Виноградівщині вилучили наркотики

Цієї ночі екіпаж патрульної поліції в Мукачеві на узбіччі перехресть вулиць І.Франка-Київська помітили припаркований автомобіль марки «Фольксваген пасат». Патрульні підійшли до водія, аби поцікавитися чи потрібна йому якась допомога. Але поведінка водія була дивною. Він та ще один пасажир, які сиділи в авто, надто непокоїлися.

Причина клопоту стала зрозумілою поліцейським згодом, коли з'ясувалося, що водій перебуває у стані сп’яніння, а при собі він мав згортки з вмістом білої кристалічної речовини (0,5 грамів). Речовина схожа на амфетамін та пакет з речовиною схожою на марихуану (10 грамів). Пізніше в автомобілі поліцейські виявили й електронні ваги.

Водій та пасажир – місцеві мешканці 22-ох та 23-ох років. Молодики вже притягалися до відповідальності за зберігання наркотиків. Вилучені речовини направлені на дослідження. На водія складено адмінпротокол за статтею 130 КУпАП (Керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння), а за фактом зберігання наркотичної речовини відкрито кримінальне провадження за статтею 309 Кримінального кодексу України.
 
Другий факт вилучення "зілля" трапився 25 березня о 21:30 під час проведення обшуку помешкання непрацюючого 40-річного мешканця села Велика Копаня Виноградівського району. Обшук проводили в рамках вже існуючої кримінальної справи. Вдома у підозрюваного правоохоронці виявили та вилучили 2 сірникові коробки, прозорий поліетиленовий пакет та паперовий згорток із вмістом сухої подрібненої речовини рослинного походження зовні схожої на марихуану (13 грамів). Речовину вилучено та направлено на дослідження в НДЕКЦ. Факт зберігання марихуани підозрюваний підтвердив.

Відомості за даним фактом про зберігання наркотиків внесені до ЄРДР, повідомляють у відділі комунікації ГУНП в Закарпатській області.

26 березня 2016р.

Теги: наркотики

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини