Екс-керівника закарпатського УБОЗУ Кулітку після 7 куль ще й добивали ножем (ВІДЕО)

Чоловік у дуже тяжкому стані, але бореться за життя.

Екс-керівника закарпатського УБОЗУ Кулітку після 7 куль ще й добивали ножем (ВІДЕО)

У Запоріжжі розстріляли колишнього керівника закарпатського УБОЗу. 44-річного Миколу Кулітку перестріли під час ранкової пробіжки, йдеться в сюжеті ТСН. У колишнього правоохоронця випустили сім куль з автоматичної зброї, із них дві потрапили в голову.

"Швидку" та правоохоронців викликали випадкові перехожі. Кулітку з пораненнями доправили до реанімації Центру екстремальної медицини Запоріжжя. Йому зробили кілька екстрених операцій. Він у тяжкому стані.

"Сім вогнепальних поранень, одна колото-різана травма. Працювали бригади нейрохірургів, торакальних хірургів, хірургів-травматологів", - розповів заступник головного лікаря медичного закладу Олег Великий.

Чоловік раніше очолював запорізьке управління боротьби з економічною злочинністю. А потім його перевели на посаду керівника УБОЗу Закарпаття.

За нашою інформацією, після відставки він повернувся до Запоріжжя, де активно розбудовував власний бізнес

"Обставини отримання поранень потерпілим встановлюються. Попередня правова кваліфікація злочину – частина 1 ст 15 та 115 КК України. Замах на вбивство", - заявив представник поліції Олександр Солошенко.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, напад стався 25 березня близько 6:30 ранку.

26 березня 2016р.

Теги: Микола Кулітка, розстріл, Запоріжжя

Коментарі

Йося 2016-03-29 / 11:45:39
Живучий мусорлк оказался! Бить по жизни ему овощем

Адмін 2016-03-28 / 16:33:57
Це є в тексті ТСН і в коментарі лікаря Олега Великого чітко сказано про "колото-різану рану".

Читайте, дивіться і слухайте уважніше.

До адміна 2016-03-28 / 15:42:07
А де в відео репортажі хоч слово про ножа????!!! Аи там я к рекламщики пишете хоть шо лиш би нас читали!

impreza 2016-03-27 / 19:48:03
Шодо дискредитації! Нема кого, вони самі себе вже дискредитували! В новій поліції роблять за два місяців з жебраків "супер копів", котрі за адмінку шмаляють та вбивають людей, крім того, ще підробляють парковщиками за державні гроші, розгоняючи таксистів на Петефі!

impreza 2016-03-27 / 19:38:36
Як ти, "форестер", постраждав від проституції, наркоторгівлі, грального бізнесу та контрабанди? Хочу зазначити, що в жодній країні світу це не було подолано, хіба що легалізовано!

форестер 2016-03-27 / 19:13:18


Тобто, розбій під прикриттям державної посади, дискредитація своєю діяльністю ПРАВООХОРОННИХ органів, пряма корупція, кришування наркоторгівлі, проституції, грального бізнесу і т.д. - це НЕ ЗЛО? Це добро? :)

Чоловіче, прийди до тями ))


impreza 2016-03-27 / 18:40:27
Злодій той, хто людям робить зло!

форестер 2016-03-27 / 18:25:11
Тобто, якщо керівництво держави погане, то це автоматично дає мусорам моральне право, ккористуючись державними посадами, "працювати" на себе - віджимати бабло у підприємців, кришувати наркоторгівлю, проституцію, гральний бізнес?

Так, Кулітка - не білий і пухнастий, а звичайний злодій. Тільки, на відміну від інших злодіїв, - злодій у погонах.

Зла йому не бажаю - хай живе. Але речі треба називати своїми іменами.

impreza 2016-03-27 / 18:11:53
Кулітка не білий і не пухнастий! На білого і пухнастого не полюють о 6 год ранку з автоматичною зброєю та білий і пухнастий не витримав би 7 вогнепальних, і з них два в голову! Кулітка-боєць і до білих і пухнастих "чесних" підприємців на гостину не заходив.

правда 2016-03-27 / 17:40:08
В користь держави! Смішно! В яку державу, для того Сені, для того щоб роздеребанити і розікрасти через одноднівні ТОВ "чесних" підприємців! Риба гниє з голови!

форестер 2016-03-27 / 17:39:44
Яка різниця, з кого знімали? Кулітка хто - Олекса Довбуш, Устим Кармалюк чи Робін Гуд? Чи, все-таки, міліціонер? Якого хера було бабло тисячами баксів собі в кишеню класти?

Нічого з перевертня в погонах робити білого і пухнастого правоохоронця.

impreza 2016-03-27 / 17:32:52
Знімало бабло з кого? Хто чесно працює та платить податки? Не думаву! Якшо і знімали, то з "чесних" закарпатських підприємців, які внаслідок своєї "чесної" діяльності мали вирішувати чи вони будуть відповідати своєю волею або своїм "чесним" заробленим баблом!

форестер 2016-03-27 / 12:57:39
Ти така правда, як я міністр оборони США. Приходили і знімали бабло. Не в користь держави, а в свої кишені.

правда 2016-03-27 / 11:27:55
Петро, до "чесних" закарпатських підприємців ВБЕЗ та УБОЗ просто так не заходив, робиш поза законом, маєш відповідати, а як, то вирішує "чесний" підприємець. Кулітка сильна людина він все витримає, нехай Бог йому допомагає.

Петро 2016-03-26 / 23:02:22
Люди на молили йому, скільки він крові попив в закарпатців.

Петро 2016-03-26 / 22:59:42
Є все таки покарання на цих злочинців. Скоти грабували закарпатських підприємців.

Андрій 2016-03-26 / 20:16:07
Нік, Бог пишеться з великої букви, хіба, що Ти не до того Бога звертаєшся, писака!

точно 2016-03-26 / 19:35:27
Після такого вижив - то неспроста. Значить, іще потрібен на цьому світі.

Олександр 2016-03-26 / 14:15:26
То не його брат працює в УМВС Закарпатської області Денис Кулітка?
Дуже хороший хлопець. І Микола Кулітка достойна людина. Щиро співчуваю. Дай Боже, щоб все було добре.

Нік 2016-03-26 / 12:46:15
Хороша людина най йому бог допоможе виздоровіти. Негативні писаки чмирі.

НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 4
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 2
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55