У Запоріжжі розстріляли екс-начальника УБОЗ закарпатської міліції Миколу Кулітку

Під час ранкової пробіжки колишній керівник відділу запорізької міліції з боротьби з економічною злочинністю отримав кілька кульових поранень.

У Запоріжжі розстріляли екс-начальника УБОЗ закарпатської міліції Миколу Кулітку

Микола Кулітку, колишнього керівника обласного відділу з боротьби з економічною злочинністю, розстріляли на перехресті вулиць Лермонтова і Набережна у Запоріжжі. Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на власні джерела.

Як повідомили УНІАН у керівництві ГУ Нацполіції в Запорізькій області, злочин було вчинено сьогодні, 25 березня, близько 6:30 у Вознесенівському (Орджонікідзевському) районі Запоріжжя.

«За попередніми даними, імовірно стріляли з автоматичної зброї. Постраждалого госпіталізовано у вкрай тяжкому стані. На місці події працює оперативно-слідча група. Відкрито кримінальне провадження за фактом замаху на вбивство», - повідомило джерело.

На сайті ГУ НП в Запорізькій області відділ комунікацій повідомив, що «25 березня 2016 року о 6:35 з перетину вулиць Лермонтова і Набережної до лікарні було доставлено 45-річного жителя обласного центру з вогнепальними пораненнями».

Попередня правова кваліфікація події - 1 ч. ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство).

За інформацією запорізької поліції 45-річного постраждалого з вогнепальними пораненнями доставили до лікарні. Обставини отримання потерпілим поранень встановлюються. Правоохоронці попередньо кваліфікують подію як замах на вбивство (ч.1 ст. 15, ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України).

За інформацією місцевих ЗМІ, Миколу Кулітку було розстріляно під час ранкової пробіжки. Він отримав шість поранень, два з яких - у голову.

 

25 березня 2016р.

Теги: Кулітка, розстріл, Запоріжжя

Коментарі

Михайло 2016-03-28 / 15:26:23


Видалено два коментарі за імітування дискусії за допомогою використання різних нікнеймів. В попередніх коментарях було так само, а тому їх автор видно розцінив, що так можна. Тому - автору видалених і багатьох попередніх коментарів - попередження. Адмін


іван 2016-03-28 / 00:51:18
Як людина - він супер. Я особисто з ним знайомий. Хто б тут що не писав. То зробила падлюка. Її також це буде чекати бо Миколайович вийде з цього і верне, він наверняка ту с...уку вичеслить, він стратег ого го, тож якогось сигаретчика або ще якогось нечесного бізнесмена чекає біда, і велика

правда 2016-03-27 / 11:20:41
В чому покращення? В тому, шо будуть людей стріляти на вулиці?

Українець 2016-03-27 / 10:57:03
частіше би такі новини, краще б жили

Імре 2016-03-26 / 14:20:46
Негативні дописи можуть писати лише ті, хто порушував закони і кому Миколай Миколайович наступив на хвіст. Дуже поважаю цю людину. Чесна, справедлива, справжній офіцер, людина честі! Скотиняк бандити на чипають. Бо перевертні працюють разом з ними.

правда 2016-03-26 / 00:42:37
Кулітка порядна людина, а для кого ні, то ті не святі та чесно не заробляли. Коля тримайся,най Бог тобі допоможе!

знайомому 2016-03-25 / 23:05:23
таким як вын такаж доля

Знайомий 2016-03-25 / 20:57:57
Грамотна людина і надійний товариш !!! Дай Бог йому вибратись !!!

Юрист 2016-03-25 / 20:40:48
Погоджуюся, падло рідкісне. Таких сволочей на Закарпаття заносило не так і багато. Скотиняка ще та, грабувала місцевих і цим смакувала. Собаці - собача смерть...

Віра 2016-03-25 / 18:37:03
В коментарях герої, в очі треба говорити. Безвихідних ситуацій нема. А таких людей толкових і грамотних в Україні треба ще найти. Особисто я тримаю за його одуження кулаки. Який би уже не був але так, це неробиться.

закон 2016-03-25 / 18:18:03
Так підарасу і треба. Божичко з палицею не прийде.

Василь 2016-03-25 / 17:58:52
А шо це генерал в 5-ть рано бігає? Пив собі білу по вечорам, як всі нормальні КОПИ і вдома зрану до обіду спав, а там дивись і пронесло би

90-ті повертаються 2016-03-25 / 17:53:35
Най видужає

Міліцішта 2016-03-25 / 17:50:16
Хоч і мєнт але спеціаліст толковий

Березний 2016-03-25 / 17:22:19
То вкрай рідкісне падло без совісті і честі. Поки живий можна казати правду, а потім видко буде

RL. 2016-03-25 / 15:46:59
це йому такий привіт передали

Степан 2016-03-25 / 15:31:12
Дуже шкода людину. Співчуваю. Прекрасний фахівець і порядна людина. Щоб хто не говорив.

Копча 2016-03-25 / 15:24:36
Біг - особливо небезпечний вид спорту.

Вася 2016-03-25 / 14:51:25
Друг Работінського!! Совпаденіє?

закарпатець 2016-03-25 / 14:46:50
як.сказати!!москаль теж зробив десь.щось.,але..СУКОЮ. став...

НОВИНИ: Кримінал

12:28
Уночі в Ужгороді п'яний водій скоїв ДТП
03:37
Сьогодні Ужгороді суд розгляне "ГЕСівську" справу по хустському Березову
12:17
/ 1
Ужгородця, який уже фігурує в "криміналі" зі зброєю, затримали при продажі гранати та патронів
11:58
У Берегові поліцейський не віддав права за 50 тисяч форинтів хабара
11:19
На МП "Ужгород" виявили спробу незаконного вивезення старовинних скрипок
00:18
/ 31
Журналісти ТРК "Україна" розповіли про лісову мафію на Закарпатті і її "випадковий" зв'язок з Москалем
22:54
У Мукачеві чоловік підпалив авто і, втікши, зачинився в квартирі від поліцейських
22:01
/ 1
Мукачівський "олень", припаркувавшись з порушенням ПДР, з'ясував, що його Mercedes перебуває у розшуку
14:44
Трьох учасників групового збройного пограбування на Ужгородщині взято під варту, їхнього "водія" – під домашній арешт
12:46
На Тячівщині чоловік викрав із дворгосподарства мешканця Калин близько 100 кг заліза
11:51
У двох автівках на Закарпатті знайшли зброю та наркотики
04:52
/ 2
У Румунії затримали 19-річного контрабандиста з Закарпаття
01:13
На Закарпатті контрабандні сигарети виявили у вагоні з рудою
00:24
/ 21
Побиття журналіста в Ужгороді перекваліфіковано з поліцейської "хуліганки" на серйознішу статтю
00:03
/ 8
Прокуратура "поділилася" світлинами з викритої СБУ в Ужгороді схованки зі зброєю
17:52
Під час обшуку будинку мешканця Золотарева на Хустщині вилучили пневматичний пістолет, набої та штик-ніж
17:35
/ 1
В Ужгороді зупинили водія із уп'ятнадцятеро перевищеним вмістом алкоголю в крові
17:24
/ 2
Через недбалість у ремонтах доріг щодо "господарників" міськради Ужгорода розпочато кримінальне провадження
17:16
/ 5
В Ужгороді виявили гранатомети та протипіхотні гранати, підготовлені російською спецслужбою для збройної провокації
12:42
На Хустщині ВАЗ, уникаючи зіткнення, в'їхав по зустрічній в інше авто: постраждали 6 пасажирів
01:53
/ 3
У справі резонансного вбивства вчителя, в якому звинувачують Володимира Копчу, зникли докази – правозахисник
17:10
/ 1
Киянину, що намагався на Берегівщині підкупити патрульних, повідомлено про підозру
16:03
У мешканця Іршавщини вилучили гранату із запалом до неї
15:27
На Львівщині водій "Ланоса" із Закарпаття наїхав на пішохода
14:59
На Ужгородщині четверо грабіжників, погрожуючи зброєю, винесли з будинку 66-річного власника 5 тис грн
» Всі новини