У Запоріжжі розстріляли екс-начальника УБОЗ закарпатської міліції Миколу Кулітку

Під час ранкової пробіжки колишній керівник відділу запорізької міліції з боротьби з економічною злочинністю отримав кілька кульових поранень.

У Запоріжжі розстріляли екс-начальника УБОЗ закарпатської міліції Миколу Кулітку

Микола Кулітку, колишнього керівника обласного відділу з боротьби з економічною злочинністю, розстріляли на перехресті вулиць Лермонтова і Набережна у Запоріжжі. Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на власні джерела.

Як повідомили УНІАН у керівництві ГУ Нацполіції в Запорізькій області, злочин було вчинено сьогодні, 25 березня, близько 6:30 у Вознесенівському (Орджонікідзевському) районі Запоріжжя.

«За попередніми даними, імовірно стріляли з автоматичної зброї. Постраждалого госпіталізовано у вкрай тяжкому стані. На місці події працює оперативно-слідча група. Відкрито кримінальне провадження за фактом замаху на вбивство», - повідомило джерело.

На сайті ГУ НП в Запорізькій області відділ комунікацій повідомив, що «25 березня 2016 року о 6:35 з перетину вулиць Лермонтова і Набережної до лікарні було доставлено 45-річного жителя обласного центру з вогнепальними пораненнями».

Попередня правова кваліфікація події - 1 ч. ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство).

За інформацією запорізької поліції 45-річного постраждалого з вогнепальними пораненнями доставили до лікарні. Обставини отримання потерпілим поранень встановлюються. Правоохоронці попередньо кваліфікують подію як замах на вбивство (ч.1 ст. 15, ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України).

За інформацією місцевих ЗМІ, Миколу Кулітку було розстріляно під час ранкової пробіжки. Він отримав шість поранень, два з яких - у голову.

 

25 березня 2016р.

Теги: Кулітка, розстріл, Запоріжжя

Коментарі

Михайло 2016-03-28 / 15:26:23


Видалено два коментарі за імітування дискусії за допомогою використання різних нікнеймів. В попередніх коментарях було так само, а тому їх автор видно розцінив, що так можна. Тому - автору видалених і багатьох попередніх коментарів - попередження. Адмін


іван 2016-03-28 / 00:51:18
Як людина - він супер. Я особисто з ним знайомий. Хто б тут що не писав. То зробила падлюка. Її також це буде чекати бо Миколайович вийде з цього і верне, він наверняка ту с...уку вичеслить, він стратег ого го, тож якогось сигаретчика або ще якогось нечесного бізнесмена чекає біда, і велика

правда 2016-03-27 / 11:20:41
В чому покращення? В тому, шо будуть людей стріляти на вулиці?

Українець 2016-03-27 / 10:57:03
частіше би такі новини, краще б жили

Імре 2016-03-26 / 14:20:46
Негативні дописи можуть писати лише ті, хто порушував закони і кому Миколай Миколайович наступив на хвіст. Дуже поважаю цю людину. Чесна, справедлива, справжній офіцер, людина честі! Скотиняк бандити на чипають. Бо перевертні працюють разом з ними.

правда 2016-03-26 / 00:42:37
Кулітка порядна людина, а для кого ні, то ті не святі та чесно не заробляли. Коля тримайся,най Бог тобі допоможе!

знайомому 2016-03-25 / 23:05:23
таким як вын такаж доля

Знайомий 2016-03-25 / 20:57:57
Грамотна людина і надійний товариш !!! Дай Бог йому вибратись !!!

Юрист 2016-03-25 / 20:40:48
Погоджуюся, падло рідкісне. Таких сволочей на Закарпаття заносило не так і багато. Скотиняка ще та, грабувала місцевих і цим смакувала. Собаці - собача смерть...

Віра 2016-03-25 / 18:37:03
В коментарях герої, в очі треба говорити. Безвихідних ситуацій нема. А таких людей толкових і грамотних в Україні треба ще найти. Особисто я тримаю за його одуження кулаки. Який би уже не був але так, це неробиться.

закон 2016-03-25 / 18:18:03
Так підарасу і треба. Божичко з палицею не прийде.

Василь 2016-03-25 / 17:58:52
А шо це генерал в 5-ть рано бігає? Пив собі білу по вечорам, як всі нормальні КОПИ і вдома зрану до обіду спав, а там дивись і пронесло би

90-ті повертаються 2016-03-25 / 17:53:35
Най видужає

Міліцішта 2016-03-25 / 17:50:16
Хоч і мєнт але спеціаліст толковий

Березний 2016-03-25 / 17:22:19
То вкрай рідкісне падло без совісті і честі. Поки живий можна казати правду, а потім видко буде

RL. 2016-03-25 / 15:46:59
це йому такий привіт передали

Степан 2016-03-25 / 15:31:12
Дуже шкода людину. Співчуваю. Прекрасний фахівець і порядна людина. Щоб хто не говорив.

Копча 2016-03-25 / 15:24:36
Біг - особливо небезпечний вид спорту.

Вася 2016-03-25 / 14:51:25
Друг Работінського!! Совпаденіє?

закарпатець 2016-03-25 / 14:46:50
як.сказати!!москаль теж зробив десь.щось.,але..СУКОЮ. став...

НОВИНИ: Кримінал

16:02
За добу на Закарпатті у 8 районах зловили 9 водіїв у стані алкогольного та наркотичного сп'яніння
10:27
/ 10
Обстріл будинку матері Бровді поблизу Ужгорода кваліфікували як замах на вбивство
09:38
Псевдоіспанця з чужим паспортом затримали на кордоні у закарпатському Чопі
05:47
/ 37
Уночі біля Ужгорода з гранатомета прострілили будинок матері Роберта Бровді
15:51
/ 1
Єгиптянину, котрий підрізав студента-індуса в Ужгороді, оголошено про підозру
15:47
Розбійника, який на Тячівщині напав на 80-річну пенсіонерку, засуджено до 7 років ув’язнення
14:53
У Воловці, штовхаючи авто нетверезого водія, загинув пасажир
10:55
П'яний ужгородець за кермом Sеаt-у перекинувся на Мукачівщині у кювет
09:48
/ 3
На Виноградівщині, випивши отруту, загинув 10-річний хлопчик
09:25
/ 12
Москаль вимагає позбавити реєстрації скандальну закарпатську організацією Павлова "Доста", називаючи її ОЗУ
20:43
/ 1
На Міжгірщині прокуратура вимагає визнати недійсним договір по капітальному ремонту місцевої дороги вартістю близько 4,1 млн грн
11:43
/ 2
В Ужгороді порізали студента-іноземця
10:33
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіків, котрі намагалися підкупити прикордонників, а відтак хотіли втекти
17:43
/ 16
У готелі в Іршаві викрили двох повій-ужгородок, що мали зустрітися з клієнтами
17:10
/ 50
Суд відправив псевдоактивіста Павлова під цілодобовий домашній арешт, відмовивши у взятті на поруки
16:49
/ 4
Обвинувальний акт стосовно адміністраторки ігротеки у Мукачеві скеровано до суду
16:44
ФОТОФАКТ. На пункті пропуску "Лужанка" на Закарпатті проводяться обшуки
15:05
На Мукачівщині син "смертельно" не втримав батька, коли вів його сходами після спільної пиятики
13:44