У Запоріжжі розстріляли екс-начальника УБОЗ закарпатської міліції Миколу Кулітку

Під час ранкової пробіжки колишній керівник відділу запорізької міліції з боротьби з економічною злочинністю отримав кілька кульових поранень.

У Запоріжжі розстріляли екс-начальника УБОЗ закарпатської міліції Миколу Кулітку

Микола Кулітку, колишнього керівника обласного відділу з боротьби з економічною злочинністю, розстріляли на перехресті вулиць Лермонтова і Набережна у Запоріжжі. Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на власні джерела.

Як повідомили УНІАН у керівництві ГУ Нацполіції в Запорізькій області, злочин було вчинено сьогодні, 25 березня, близько 6:30 у Вознесенівському (Орджонікідзевському) районі Запоріжжя.

«За попередніми даними, імовірно стріляли з автоматичної зброї. Постраждалого госпіталізовано у вкрай тяжкому стані. На місці події працює оперативно-слідча група. Відкрито кримінальне провадження за фактом замаху на вбивство», - повідомило джерело.

На сайті ГУ НП в Запорізькій області відділ комунікацій повідомив, що «25 березня 2016 року о 6:35 з перетину вулиць Лермонтова і Набережної до лікарні було доставлено 45-річного жителя обласного центру з вогнепальними пораненнями».

Попередня правова кваліфікація події - 1 ч. ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство).

За інформацією запорізької поліції 45-річного постраждалого з вогнепальними пораненнями доставили до лікарні. Обставини отримання потерпілим поранень встановлюються. Правоохоронці попередньо кваліфікують подію як замах на вбивство (ч.1 ст. 15, ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України).

За інформацією місцевих ЗМІ, Миколу Кулітку було розстріляно під час ранкової пробіжки. Він отримав шість поранень, два з яких - у голову.

 

25 березня 2016р.

Теги: Кулітка, розстріл, Запоріжжя

Коментарі

Михайло 2016-03-28 / 15:26:23


Видалено два коментарі за імітування дискусії за допомогою використання різних нікнеймів. В попередніх коментарях було так само, а тому їх автор видно розцінив, що так можна. Тому - автору видалених і багатьох попередніх коментарів - попередження. Адмін


іван 2016-03-28 / 00:51:18
Як людина - він супер. Я особисто з ним знайомий. Хто б тут що не писав. То зробила падлюка. Її також це буде чекати бо Миколайович вийде з цього і верне, він наверняка ту с...уку вичеслить, він стратег ого го, тож якогось сигаретчика або ще якогось нечесного бізнесмена чекає біда, і велика

правда 2016-03-27 / 11:20:41
В чому покращення? В тому, шо будуть людей стріляти на вулиці?

Українець 2016-03-27 / 10:57:03
частіше би такі новини, краще б жили

Імре 2016-03-26 / 14:20:46
Негативні дописи можуть писати лише ті, хто порушував закони і кому Миколай Миколайович наступив на хвіст. Дуже поважаю цю людину. Чесна, справедлива, справжній офіцер, людина честі! Скотиняк бандити на чипають. Бо перевертні працюють разом з ними.

правда 2016-03-26 / 00:42:37
Кулітка порядна людина, а для кого ні, то ті не святі та чесно не заробляли. Коля тримайся,най Бог тобі допоможе!

знайомому 2016-03-25 / 23:05:23
таким як вын такаж доля

Знайомий 2016-03-25 / 20:57:57
Грамотна людина і надійний товариш !!! Дай Бог йому вибратись !!!

Юрист 2016-03-25 / 20:40:48
Погоджуюся, падло рідкісне. Таких сволочей на Закарпаття заносило не так і багато. Скотиняка ще та, грабувала місцевих і цим смакувала. Собаці - собача смерть...

Віра 2016-03-25 / 18:37:03
В коментарях герої, в очі треба говорити. Безвихідних ситуацій нема. А таких людей толкових і грамотних в Україні треба ще найти. Особисто я тримаю за його одуження кулаки. Який би уже не був але так, це неробиться.

закон 2016-03-25 / 18:18:03
Так підарасу і треба. Божичко з палицею не прийде.

Василь 2016-03-25 / 17:58:52
А шо це генерал в 5-ть рано бігає? Пив собі білу по вечорам, як всі нормальні КОПИ і вдома зрану до обіду спав, а там дивись і пронесло би

90-ті повертаються 2016-03-25 / 17:53:35
Най видужає

Міліцішта 2016-03-25 / 17:50:16
Хоч і мєнт але спеціаліст толковий

Березний 2016-03-25 / 17:22:19
То вкрай рідкісне падло без совісті і честі. Поки живий можна казати правду, а потім видко буде

RL. 2016-03-25 / 15:46:59
це йому такий привіт передали

Степан 2016-03-25 / 15:31:12
Дуже шкода людину. Співчуваю. Прекрасний фахівець і порядна людина. Щоб хто не говорив.

Копча 2016-03-25 / 15:24:36
Біг - особливо небезпечний вид спорту.

Вася 2016-03-25 / 14:51:25
Друг Работінського!! Совпаденіє?

закарпатець 2016-03-25 / 14:46:50
як.сказати!!москаль теж зробив десь.щось.,але..СУКОЮ. став...

НОВИНИ: Кримінал

17:24
/ 1
В Ужгороді затримали трьох молодиків, що напали на дільничного, котрий при виконанні зробив їм зауваження
16:32
/ 3
В Іршаві п'яний екс-керівник міліції спричинив ДТП, розбивши дві автівки
16:11
Чоловіку, що зірвав прапор із будівлі міськради в Мукачеві, оголошено про підозру в публічній нарузі над державним символом
12:34
На Берегівщині п'яний водій "іноземної" Аudі, виїхавши на зустрічну смугу, зіткнувся з ВАЗом
11:24
/ 1
Унаслідок зіткнення у Львові мікроавтобуса із Закарпаття та "п'яного" BMW загинув один із пасажирів легковика
10:40
Захист мера Ужгорода Андріїва відкликав апеляційну скаргу
10:08
/ 1
Затриманому на Закарпатті на хабарі у понад 15 тис грн службовцю лісгоспу оголошено про підозру
09:15
/ 1
Тікаючи від прикордонників на Закарпатті, контрабандисти покинули майже 2 тис пачок сигарет
20:13
На Виноградівщині Audi зіткнулася з Mercedes-ом, постраждав водій
12:12
/ 4
У Малій Угольці Opel врізався у віз з кіньми
11:55
/ 4
У Дубриничах лікар-анестезіолог з раніше судженим за наркозлочини спільно налагодили виготовлення метамфетаміну
11:36
/ 8
На Закарпатті службовця лісового господарства затримали на хабарі у понад 15 тис грн
10:15
Громадянин Угорщини за 100 доларів хабара намагався ввезти в Україну "обмежену" у в'їзді дружину
23:01
/ 3
На Закарпатті через 100 пачок сигарет 76-річний угорець втратив "Сітроєн"
17:56
/ 1
В Ужгороді затримали "мінувальника" державних відомств і служб
13:15
/ 2
Водій вантажівки, прямуючи до Румунії, спробував перетнути кордон на Закарпатті за 250 грн хабара
12:01
/ 1
На Виноградівщині "Ауді" зіткнулася з мікроавтобусом "Мерседес", водій – у лікарні
11:45
/ 1
У Ракошині, на Мукачівщині авто збило пішохода
11:38
/ 7
На подвір'я будинку місцевої депутатки у Виноградові кинули гранату
10:04
Із будинку 21-річного мешканця Берегова вилучили коробку з канабісом
08:06
/ 14
В Ужгороді Mercedes злетів з дороги і застряг поміж дерев
07:20
В Ужгороді чоловік в стані наркотичного сп’яніння їздив на "підробленій" BMW
13:15
/ 25
Провокатор Данацко, вламуючись у прокуратуру області в Ужгороді, заподіяв ушкодження охоронцю
11:30
/ 1
Мешканець Скотарського погрозами насильно утримував у себе вдома знайому з Воловця
11:27
Двох індусів, що мали намір незаконно перейти кордон поза пунктом пропуску, затримали на Закарпатті
» Всі новини