На Закарпатті румун намагався провезти через кордон сигарети в пачках з-під соку (ФОТО)

Прикордонники Мукачівського загону в пункті пропуску «Дякове» завадили спробі громадянина Румунії перевезти через кордон 146 пачок контрабандного тютюну.

На Закарпатті румун намагався провезти через кордон сигарети в пачках з-під соку (ФОТО)

36-річний румун прибув у пункт пропуску легковим автомобілем марки «Форд»  та   для перетину кордону обрав зелену смугу руху.  

Під час проведення оперативно-профілактичних заходів з протидії переміщенню тютюнових виробів, а також заходів контролю першої лінії у прикордонного наряду виникли підозри щодо  переміщення в даному транспортному засобі предметів та матеріалів прихованих від прикордонного контролю. Саме тому  вказаний автомобіль було виведено із загального потоку.

Під час проведення поглибленого огляду у багажному відсіку автомобіля спільною оглядовою було виявлено картонний ящик, в якому знаходились 12 упаковок соку однієї з відомих марок. Але, як з`ясувалось, соку у цих упаковках не було, замість нього іноземець спакував у ємкості 146 пачок цигарок марки “JIN LING”.

За фактом виявлення цигарок було складено протокол. Цигарки вилучено встановленим порядком. Сума оцінки  виявленої контрабанди  “JIN LING” склала 1 668 гривень, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Мукачівського прикордонного загону.

 
24 березня 2016р.

Теги: сигарети, сік

НОВИНИ: Кримінал

17:59
/ 1
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
15:51
На вʼїзді в Закарпатську область зупинили «швидку» з боєприпасами Фото новина
14:14
У Берегові викрили 42-річного торговця автоматом і бойовими гранатами Фото новина
11:56
/ 2
На Закарпатті затримали киянина, що намагався ввезти в авто, маркованому під "швидку", гранати і набої Фото новина
14:54
/ 1
До 8 років ув'язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі в Мукачеві
16:25
/ 2
На Закарпатті житель Вінничини переправляв "ухилянтів" до Румунії за 500 тис. грн Фото новина
15:14
У Рахові раніше судимого чоловіка підозрюють в умисному вбивстві Фото новина
13:27
/ 1
Двох братів із Закарпаття судитимуть за нелегальний вейп-бізнес Фото новина
16:07
/ 3
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 10
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
» Всі новини